בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

הוא מבולבל. היא מתלבטת: להילחם עליו או לשחרר?

02/02/2015 13:51

 • " שנה אנחנו ביחד. אהבנו אחד את השני בטרוף. חצי שנה אחרי שהכרנו, ביקש ממני לגור איתו. כמו שהכול קרה מהר- הוא גם התהפך מהר. התחלנו לריב יותר. הוא פגע בי. קילל והעליב אותי. כל ההתלהבות שלו ממני- נעלמה כאילו לא הייתה. יום בהיר אחד קם ועזב את הדירה המשותפת וחזר להורים שלו. אני מבולבל! אמר לי. ואני - כואבת ופצועה נפשית. מה לעשות: להילחם עליו  או לשחרר אותו מהחיים שלי?"

  הוא לגמרי מבולבל ועל כך יעידו פרשנות מפת לידתו המעידה עליו

  כאדם סגור שלא משתף אחרים בכאבים שלו. עצור ועם קושי עצום לחשוף את הרגשות שלו. הינו אדם בעל נתינה עצומה, קולט אנרגיות,  רגיש ומאד פגיע האומר כל מה שמתחשק לו בלי לסנן. הוא מתלבט, מלא קונפליקטים פנימיים ואין לו גבולות. אוהב להיות בשליטה, ילדותי ולא לוקח אחריות על החיים שלו.

  בנוסף בא גלגול קודם שמקשה וגורם לו להיות עוד יותר מבולבל.

  גלגול קודם\ זיכרון נשמתי של אדם שהיה בשואה. של  בלבול, חוסר כיוון ו- " קשה לי". הוא מאד פגיע למתקפות של אחרים. מתגונן וחש שהפתרון ביחסים בינאישיים עם בת זוג הוא -  בריחה,  ולו רק כדי שלא יפגעו באגו שלו, כפי שזיכרון זה קיים בתת מודע . " נכון, אני עונה לו לפעמים ועושה לו דרמות, אז הוא בורח מהבית. עד עכשיו לא הבנתי מה עובר עליו. עכשיו אני מבינה!"

  הוא מבולבל לגמרי-  והיא, מה קורה איתה?

  כדי לתהות על קנקנה- נביט במפת לידה נומרולוגית קבלית ונגלה אישה מדהימה עם יכולות מופלאות לשדרג זוגיות. " נכון, כל הזמן ניסיתי לשפר את הקשר, אבל לא הלך לי. ניצל את טוב ליבי. לא לקח אחריות. מדבר שטויות ומתנהג כמו ילד קטן". ואכן כן, היא טובת לב. אשת תקשורת מופלאה עם יכולת כתיבה מעולה. הינה אישה מינית, יצרית, מסורה ואוהבת אותו. לעיתים חסרת ביטחון ויש לה נטייה לפשרות.

  מעניין הוא, שהגלגול קודם שלה, מחזק את תכונת ההתפשרות באישיותה המיוחדת.

  תכונה שהוא ניצל עד תום ואף לקח אותה כמובנת מאליה. הגברת הזו הייתה פשוט עקרת בית בגלגול הקודם! תלותית, מרצה מידיי ובלי עמוד שידרה. פעלה מאחורי הקלעים ללא זהות אישית ויידע – מי היא בכלל. מה שקורה הוא שגלגול זה בא ללמד אותה לצאת לחזית הבמה. לפעול, לאהוב את עצמה, לבנות עמוד שידרה ולצאת לחופשי.

  התאמה זוגית בין אדון מבולבל לגברת מתלבטת- מה אומרת?

  • מבחינה נומרולוגית - בפן החיובי, השילוב בין השניים יוצר עבודה נכונה עם כוח ומימוש העוצמה האישית ביניהם. אולם בפן המעכב- רואים כאן מאבקי כוח גלויים וסמויים- וכאן, אם רוצה היא אותו, עליה להישמר ממריבות ולהגיע איתו להסכמים בדרך טובה וללא כוחניות.
  • מבחינה קבלית -  יש ביניהם התאמה זוגית בחלקה טובה ומצד שני גם מאתגרת. זו זוגיות עם אפשרות להצלחה כלכלית ועושר ובתנאי, שידעו לשמור על כבוד אחד לשני – דבר שבעצם לא קורה. בנוסף, מבחינה רגשית\מינית- רואים כאן תלותיות אובססיבית מצידה ומצידו, אהבה אפלטונית. " נכון, אני יותר משקיעה ברגש וביחסי המין. הוא סגור ומרוחק וקשה לי עם זה!".

  תזמון\ עתידות. מה מבשרים הם לאישה מתלבטת זו?

  מבחינה קבלית -  האות המשפיעה על חייה מצביעה על צורך במגע, אהבה וחושניות. זקוקה לחיזוקים מבן הזוג שדווקא אותם היא לא מקבלת ממנו. מכאן נובע התסכול: האם להילחם או לוותר?

  מבחינה נומרולוגית – היא נמצאת בשנה אישית של משוב. שנה שעליה לא לשבת על הגדר ולחכות שדברים ייקרו. להיפך- שנה של פעולה ויוזמה כדי ליצור לעצמה מציאות טובה יותר! זו תקופה של ניתוק מהישן לכיוון משהו חדש. שנה אחרי כן, רואים זוגיות חדשה בפתח ואף מיסוד קשר.

  תזמון\ עתידות. מה מבשרים הם לאדון מבולבל זה?

  מבחינה קבלית – האות המשפיעה על חייו היא האות האחרונה בשמו ומצביעה היא על אירועים משמעותיים שקורים כעת בחייו. הוא מבולבל. מרחף. לא יודע להגדיר מה רוצה. סגור רגשית עם קושי להתמודד עם הבעיות שלו. זו הסיבה שברח לבית של ההורים שלו.

  מבחינה נומרולוגית – הוא נמצא בשנה אישית של התלבטויות עם קושי להחליט מה לעשות. תקופה של חשבון נפש עם שינוי גישה והתנהלות בחיים. תקופה שבה מוצא הוא את עצמו במצבים רגישים ומסובכים, בהם נדרש הוא לפשר ולפתור בעיות. זו תקופה דיי ארוכה ולא בטוח שלגברת שלנו יש סבלנות לחכות לו.

  " נפלא. עשית לי סדר בבלבול שהייתי בו. מהיום, אני יודעת מהם השעורים  שלי ומה עלי לעשות כדי להיות יותר מאושרת בחיים:

  1.לאהוב את עצמי. להעריך את עצמי ולקבל את כל החלקים שבי.

  2.ללמוד להגיב ממקום בוגר ללא דרמות מיותרות, למרות שהוא כזה.

  3.להיות אסרטיבית ולא לפחד להגיד לו מה אני מרגישה כאשר מעליב ופוגע.

  4.להמשיך לתת בלי לצפות לקבל כמו שנותנת, ולא לצבור כעסים.

  5.לשחרר תלותיות ואובססיביות ולעמוד בזכות עצמי כי אני יודעת, מה אני שווה.

  6.כעת יודעת שאהבה חדשה בפתח. אעשה הכול כדי שתתממש.

  7.היום יוצאת לחופשי ומשחררת אותו בלב שלם ובלי כאבים"


  אישה יקרה,( וגם גבר),

  הוא מבולבל ולך יש קושי להיפרד?

  מתלבטת – האם להילחם עליו או לשחרר?

  רוצה להבין מה עובר עליך?

  רוצה לקבל כלים ופתרונות ללבטים שלך?

  צלצלי אלי עוד היום:

  052-8231669

  אני פה בשבילך, מכל הלב ובאהבה,

  ציונה אבירם – נומרולוגית

  מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  הכנס טקסט כאן

תגובות

ציונה אבירם - נ.. מומחית לזוגיות ...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...