בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

מירי רגב - מפת לידה נומרולוגית: מירי לא חסה, מירי רגב לוחמת!

19/05/2015 09:21

 • להביט על מפת לידה של שרת התרבות והספורט מירי רגב – זה לראות אישה נחושה, אמיצה, ערנית ובעלת חשיבה מתוחכמת. הכי מעניינת זו תכונת הלוחמנות המובהקת, אותה רואים בכמה היבטים במפת לידה נומרולוגית קבלית. ואכן, עומדת היא להפתיע אותנו בעשייה ובגישה שונה בגין היות אישה עם יכולת להתבונן פנימה, לצמוח ולקבל תובנות. מירי רגב אישה בעלת השפעה עצומה על החברה ועם נתינה אוניברסלית.


  מפת לידה נומרולוגית קבלית - מירי רגב. היכן רואים את הזיקה ללחימה?

  • השם מירי - על פי הקבלה מצביע על אישה לוחמנית, נחושה ובעלת אינטואיציות מאד חזקות. מירי טיפוס מיוחד ש- או שאוהבים מאד או להיפך. הינה בעלת סגנון חשיבה מניפולטיבי ומתוחכם.
  • משאלת הלב - לבטא את עצמה באופן מקסימלי וללא גבולות.
  • כוכב שולט - מאדים. כוכב המסמל אש, מלחמות וריבים. השם מירי מצביע על אישה שלא מוותרת בקלות. אמיצה ומנהיגה מטבעה, ויודעת להסתער על המטרה ללא פחד ומורא. קל לעצבן אותה אולם יודעת היא גם להירגע - באותה מהירות.
  • גלגול קודם - לפי אסטרולוגיה קבלית מצביע על שיעור רציני ללמוד להסתדר בחברה ולדעת להיות טקטית. זיכרון נשמתי  מדבר על תחושה של: " מתקיפים אותי" והאמת- זו היא שתוקפת. עליה להבין ולקבל שיש אמיתות נוספות בחיים חוץ מהאמת שלה.

  תאריך לידה: 26.5.65- מה מבשרת התקופה לפי מפת לידה נומרולוגית קבלית?

  • לפי האות יוד המשפיעה על חייה- רואים חשיבה פרקטית לקראת העתיד, ביקורתית וגישה מעשית לחיים. היום היא בת 50. מפת לידה מצביעה על סיום מחזור חיים \ תפקיד בגיל 53.
  • שנה אישית נומרולוגית- ( שנה 3) מצביעה על הצלחה בתפקיד, ניסיון לרצות ומאתגרת את מירי רגב, שרת התרבות והספורט, ללכת עד הסוף עם דברים.
  • פסגה ואתגר מגיל 47 עד סוף החיים - מצביעים על פסגה של שפע חומרי ורוחני. תקופה זו דורשת ממנה לעבוד קשה ולהיות ממוקדת בעשייה שלה. עבודה נכונה- תניב הצלחה, תוצאות יפות והעצמה אישית. האתגר העומד בפניה הוא להיות חיובית, להפעיל שיקול דעת, להיות רגישה לסובבים אותה ולא להיות מרוכזת בעצמה.

   לסיכום- מפת לידה נומרולוגית של מירי רגב- מה מבטיחה לנו?

  מפת הלידה שלה מצביעה על כך שאם תתמתן מעט, תפעל בטקט, תנצל את הכישורים המלחמתיים שלה למען הציבור- הרי כולנו נזכה בשרת תרבות וספורט לוחמת, אינדיווידואליסטית ומשפיעה על תרבות נעימה, מקדמת ומלכדת שורות.


  בהצלחה מכל הלב , 

  ציונה אבירם – נומרולוגית

  מומחית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  הכנס טקסט כאן

תגובות

ציונה אבירם - נ.. מומחית לזוגיות ...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...