בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

משה איבגי: גילויים מפתיעים על אישיותו, גבולות והנומרולוגיה שביניהם

15/02/2016 07:19

 • פתאום קם אדם בבוקר ומרגיש שהוא עם, ועולמו חרב עליו. מכל עבר כותרות עיתונים זועקות: "הוא תפס לי את החזה בחוזקה, סטרתי לו". "הוא כפה נשיקה ודחף לשון לפה". "הוא נגע בי והרגשתי מאוימת". אז משה איבגי מתגונן: "מעולם לא פגעתי בשום אישה". " אני המום אבל מצפוני שקט". "אני עובר משפט שדה".

  המעניין הוא, שהוגשה תלונה אחת במשטרה. מה מסתתר מאחורי ההאשמות הללו? האומנם כצעקתה? הוא שחקן מוביל, מנחה טלוויזיה, במאי תיאטרון – בקיצור, כישרון נדיר הנחשב לאחד המובילים בארץ. מי אתה באמת משה איבגי? (תאריך לידה 29.11.1953)

  מפת לידה נומרולוגית קבלית מגלה לנו כמה סודות על אישיותו של משה איבגי.

  • שמו מצביע עליו כאדם בעל אינטואיציות חזקות וקליטה מחודדת. לכאורה- נראה הוא תמים, אולם האמת שהוא אדם מיני וחושני, ומתחוללים בנפשו מלחמות פנימיות בין היצר הטוב לרע. ייאמר לזכותו שיש לו שליטה עצמית גבוה, וחייו מוקדשים ללמידה על מסירות והתמסרות לבת הזוג שלו. הוא אדם מאד רגיש ואכפתי, לוחם ומנהיג ונחוש ועצמאי. לא במודע- לפעמים פועל בלי לחשוב ואז- נפגע.
  • מספר יום הלידה 29- מעצים את פרשנות השם. כאן מגלים אנו שוב את הרגישות יתר שלו, יושר פנימי וחוכמה. מסתבר גם שהוא הבנאי של החיים שלו, ויש לו יכולת להגיע לאיזון ורוגע בחיים. גם כאן רואים בנפשו מלחמת כוחות ויצרים, הרבה התלבטויות וקונפליקטים פנימיים שלא נותנים לו מנוח. כתוצאה מזה, לעיתים הוא חסר מנוחה ועצבני, ועלול להדחיק אגרסיות עד כדי תוקפנות מילולית חסרת רסן.
  • מספר גורל 22=31 הוא בא להפיץ יידע לאנושות. אדם בעל רצון עז להשפיע. בנוסף- מפת  הלידה מצביעה על היותו הבנאי של החיים שלו, ועם יכולת מופלאה להגיע לאיזון בחיים. יש בו נתינה ללא גבולות ועם המון רגישות. בפן המעכב- משה איבגי נתון למצבי רוח וצריך לדעת לשמור על גבולות. לעיתים חש קורבן וזה עלול להגביר את חוסר האמון שלו באנשים.

  משה איבגי: מהי דרך החיים שלו שהופכת אותו לשחקן מוצלח ומוערך?

  מספר 3 כמובן – מספר המצביע על הצורך שלו לבטא את עצמו, להיות הילד שבו ולחיות את הרצון שלו לפי דרכו ללא מחסומים. ופה נתקל הוא בבעיה. הרצון שלו לתת גובר, אין לו גבולות, מביע רגש בלי חשבון ואז הוא בעצם פוגע. זה נעשה לא במתכוון. פשוט נפלט לו בלי להרגיש. ואולי עם להרגיש? לא בטוח...


  לא להאמין איך הפאזל הולך ונשלם כאשר מדברים על גלגול קודם של משה איבגי.

  על מה אני מדברת? משה איבגי בא עם זיכרון נשמתי של תינוק נצחי, שצריך ללמוד להתגבר בגלגול זה. זה השיעור שלו! הוא בא ללמוד שליטה עצמית - מהי? ללמוד גישה בוגרת לחיים. אכן מצליח לו כי ראינו את מספר 31- על היותו הבנאי של החיים. התמקדות במטרה והקריירה-  משחררים אותו מתחושת תלותיות כתינוק וכילד,  ומוציאים ממנו את המיטב כבוגר.

  משה איבגי- האם התזמון פועל לטובתו בתקופה זו?


  1. שנה אישית מצביעה על שנה של משוב. שנת ביסוס, התייעלות ולקיחת אחריות על החיים שלו. לא פשוט לו כי עליו להתמודד עם לחץ ומצבי רוח לא נעימים. עליו לבנות מחדש את היחסים עם החברים והסובבים אותו. לתת את הדין ( אם צריך) ולפתוח פרק חדש בחיים שלו. עבודה קשה, מסירות ואופטימיות יכולים להוביל אותו קדימה לקראת פרק חדש בחיים החל מ- 11.2016.
  2. האות המשפיעה על חייו היא האות הראשונה, מם המצביעה על דבר משמעותי הקורה בחייו. זו תקופה של בלבול ונטייה לרחף, אולם גם תיקון לעבר שינוי וטרנספורמציה. אכן כן- יש לו יכולת להגיע לרמות גבוהות של תובנות והארה מוחלטת.

  בנימה אישית לסיכום: כאשר אני רואה מפת לידה של משה איבגי - מול עיניי ניבטת דמות של אדם מיוחד, שחקן מן השורה הראשונה ועם רצון אדיר לשתף את הכישרון שלו עם אחרים וגם אחרות. בטוחה אני שכל חייו נהג כך וממקום טוב. אלא מה? שלאחרונה במחוזותינו, חלה הידרדרות ואנשים בעלי השפעה- לעיתים שוכחים לעצור ולשים גבולות. המתירנות פשוט חוגגת. וזה מה שקרה למשה איבגי. התזמון לפיצוץ הוא עכשיו-  2-3-4.2016! אחר כך- מבחן הזמן ידבר בעד עצמו. ומי שיחליט לאן פניו מועדות הוא משה איבגי בעצמו. מה שבטוח- הוא הולך להיות מאד לא רגוע ועצבני...


  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית  בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  http://www.roga2002.com/


  הכנס טקסט כאן

תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...