בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

אישה מצליחה, היא אשכרה וונדר וומן אמתית!

07/06/2017 06:51


 • באנגלית זה נשמע נהדר: וונדר וומן. תרגמו לעברית, זה אשכרה אישה נפלאה. אשת חייל. אשת אשכולות. מושגים שאנחנו הנשים מכירות. פתאום זה מרגיש לי וואוו. רגע…גם אני כזו. גם את כזו. גם את ואני הצלחנו לשבור את תקרת הזכוכית. אנחנו לא פוחדות להגיד שאנחנו אלופות במקצוע שלנו. סביבנו, המון נשים מוצלחות. איפה זה פוגש אותך, אותי בחיים? חשבת על זה?

   נלך קצת אחורה. האם הייתי וונדר וומן לפני 17 שנה?

  ממש לא. את השנים האחרונות לפני שהפכתי לעצמאית, העברתי במשרד כמזכירה מתוסכלת. בגלל\בזכות גילי המתקדם, פחדתי לעזוב. וכי מי יקבל לעבודה אישה בת 50? מצאתי את עצמי עובדת וסובלת. הרגשתי משהו בפנים בוער בתוכי לצאת החוצה. וזה קרה. לשמחתי, קיצוצים במשרד גרמו לפיטוריי. זה היה היום המאושר בחיי.

  תהליך הבשלת וונדר וומן שבתוכי התחיל כאן!

  האמת- כל חיי למדתי, וזה מה שעוזר לי היום ובעבר. פיטוריי מהעבודה, היה משמיים. הרגשתי שבורא עולם אומר לי: “היי עצמאית, אל תפחדי. קחי את הידע הרב שלך, ולכי לעזור לאנשים להיות מאושרים. זה הייעוד שלך בחיים”. נשבעת לכם, דברי אלוהים חיים. אני כותבת ומתרגשת, כאילו היה זה אתמול.

   אז יצאתי לדרך. שמתי עלי גלימת וונדר וומן והתחלתי לעוף. בקטנה…

  במשך השנים ( ועד היום) למדתי הנחיית קבוצות, אימון אישי, אסטרולוגיה קבלית, והתמחיתי בבר אילן “החוויה הדיאלוגית” להיות מורת דרך ומנטורית לזוגיות. כנומרולוגית קבלית, עשיתי סטאג’ ויעצתי לכ- 300 אנשים בחינם. ברגע שהייתי מוכנה, פתחתי תיק במס הכנסה וזהו…יצאתי לדרך. לא אשכח את הצ’ק הראשון שקבלתי עבור ייעוץ. היה זה 100 שקלים נהדרים. בשבילי אז- כמו מיליון דולר. הצלחתי. אני שם. אושר עצום הציף אותי. עם השנים והניסיון, העזתי והוצאתי גם ספר: “סודות מחדרי הלב”. בערב ההשקה- הרגשתי שאלוהים נגע בי… 

   מה עזר לי להצליח ולהרגיש וונדר וומן?

  1. האמונה שלי בעצמי שאני בעלת קיום וערך ומגיע לי להצליח.

  2. החיזוקים שקבלתי מהמשפחה.

  3. האמונה של המאמנת שלי בי, שאני מקצועית, מדויקת ומגיע לי.

  4. הייחודיות בשימוש בכלים שבחרתי – הוכיחו את עצמם.

  5. הרצון ללמוד והידע הרב שצברתי, הוכיחו כל פעם מחדש, כמה שהוא בעל ערך.

  6. התשוקה הפנימית שבערה בי, הזניקה אותי לגבהים.

  7. התחושה של שליחות נעלה ליוותה אותי.

  8. הסבלנות, ההקשבה וההכלה- תכונות שעזרו לי מאד בעבודתי עם אנשים.

  9. וכן, היו בהתחלה נפילות. לקחתי את זה מאד קשה, אבל התאוששתי. היו נשים שלא היו מרוצות והחזרתי להן את הכסף. היו שיחות שהרגשתי עומדת במבחן ואבוי אם לא אצליח. לשמחתי הרבה, תמיד זכרתי את ההצלחות שלי, והן שעזרו לי להתגבר על “הכישלונות” הללו.

  למה אני מספרת לכם את כל זה?

  כי גם את אישה יקרה יכולה להיות וונדר וומן. את שקוראת שורות אלה, הנמצאת בראשית הדרך שלך- קומי צאי, שנסי מותניים אישה. את שווה יותר מוונדר וומן. את כוכבת במקצוע שלך, את מקצועית ויש לך המון כוח להגשים את עצמך. שימי את החששות בצד, האמיני בעוצמות ובכוחות שלך וצאי לדרך חדשה. וכן- מותר לך לעוף על עצמך. בהתחלה, בקטנה אחר כך- כוונדר וומן. ותזכרי את המילים האלה, כי בעוד כמה שנים ניפגש ואז תאמרי לעצמך: וואו. איפה הייתי אז ותראו – איפה אני היום!

   

  בהצלחה מכל הלב והמון אהבה,

   ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב


תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...