בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

מפת לידה נומרולוגית קבלית: האמנם הסתיים עידן נתניהו?

25/02/2018 23:14

 • “זה נגמר. איך בדיוק זה ייגמר לא ברור, מהו מועד הסיום הספציפי, עוד לא ממש בטוח – אבל אלה זוטות. אולי זה ייקח חודשיים ואולי שנה, אולי זה יהיה אלגנטי ואולי מכוער…” . כך כתב חנוך דאום, על נתניהו בטורו השבועי בידיעות אחרונות- “זהו”, והוא אכן צודק!

   כיצד עידן זה בא לידי ביטוי במפת לידה נומרולוגית של נתניהו – תאריך לידה 21.10.1949?

   • פסגה ואתגר – מצביע על כך שיש ביכולתו לשחק במשחק החיים, ולתמרן בין משפחתיות ורצון לשרת את הציבור. קיים פוטנציאל לבעיות בתפקוד הציבורי והזוגי, ובתקופה זו עד סוף ימיו, עליו להיזהר ולהישמר ולא לעשות דברים לא חוקיים. אם פועל לא ביושר- יש סיכוי שייתפס וישלם על מעשיו. במישור הזוגי- במידה ויש בעיות בזוגיות, זו תקופה מעולה לשפר את הקשר, כי אם לא- יש חשש שתקופה זו תוביל לפירוד והתחלות חדשות.

  • שנה אישית היום– החל מ- 10.17-10.18 – מעצימה ומחזקת הנאמר לעיל. ואכן, נתניהו נמצא בשנה אישית שש – שנה של מבחן לזוגיות. מצד אחד – אהבה אמיתית והעמקת הקשר, ומצד שני- אם לא מתנהלים נכון, עלולים לחוות פרידה.

  • שנה אישית מיום ההולדת 10.18- מצביעה על שנה של חשבון נפש מעמיק, וקבלת תובנות. שנה המזוהה עם רוחניות והתפתחות הנשמה לצד אשליות מתנפצות.

  • רבעונים – בין החודשים 4-9/2018 מצביעים על עבודה קשה, בעיות לא פשוטות במשפחה וגם – טינה ופחד מהתמוטטות כלכלית. כמו כן, על נסיעות רבות לחו”ל המלוות בתחושת בדידות מסוימת.

   נתניהו – מה מגלה לנו תחזית אישית עפ”י הקבלה \ שם פרטי?

  עתידות לפי הקבלה מחזקים הנאמר לעיל. ולמה הכוונה? האות המשפיעה עליו בשם בנימין- בין הגילאים 67-72 היא נון (היום בגיל 68.5). המעניין הוא שכאשר אות אחרונה, או ראשונה משפיעה – ז”א שמשהו משמעותי קורה בחיים של אותו אדם כגון: סיומים, ניתוקים, מעבר דירה, גירושין וגם חתונה. אצל בנימין נתניהו השיא קורה בגיל 69 . בתקופה זו הוא מושך אליו אש והרבה צרות. חלק מהעם אוהב וחלק שונא אותו.

   לסיכום- מפת לידה נומרולוגית קבלית אכן מאשרת, שלא פשוט לבנימין נתניהו בתקופה זו. מכל הכיוונים הוא מאותגר. התנהלות נכונה וישרה (!) מצידו, יכלה בהחלט למנוע פתיחת תיקי משטרה וחקירות למיניהן. ולא סתם כתבתי למעלה, שעליו להיזהר ולהישמר ולא לעשות דברים לא חוקיים. טלפון אחד אלי והיה מסודר לעוד קדנציה של ארבע שנים…


   ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  052-8231669


  מקורות: ניר גוטליב – הסודות.

  צילום: רויטרסתגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...