בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

שרה נתניהו: מה מסתתר מאחורי התנהגות אשת רוה”מ הפסיכולוגית?

25/02/2018 23:18

 • *פורסם לראשונה ב-25.2.2018*

  עד עכשיו התאפקתי מלנתח את אישיותה של גב’ שרה נתניהו. משהו עצר בי. אולי פחדתי לגלות כל מיני דברים שלא אוכל לפרסם. אולם אחרי שצפיתי בראיון עם עוזרת הבית שירה רבן, ולשמוע את הצרחות בשיחה הזועמת עם יועץ בכיר של משפחת נתניהו – הזדעזעתי. עד כאן! אמרתי לעצמי. חייבת לדעת מה אומרת מפת לידה נומרולוגית קבלית, ומה מסתתר מאחורי האישיות השנויה במחלוקת. אז בדקתי וחקרתי, ותראו מה גיליתי. סקרנים? בואו איתי…

  השם: שרה נתניהו עפ”י הקבלה- מה מלמד אותנו?

  השם שרה בא מלשון שררה. יש לה צורך להיות בשליטה על ענייני הבית, בן הזוג ובכלל. חשוב לה לומר את המילה האחרונה, ויש לה נטייה להפגין את הצד האינטלקטואלי שלה כפסיכולוגית חינוכית, יותר מאשר את הצד הרגשי, הנשי והחם שלה. היא אישה עצורה, בעלת נטייה לכעס, שומרת סודות ומסתירה את האמת. יש לה רגשות עזים, אבל היא לא מרשה לעצמה לבטא אותם בחופשיות.

   עוד על השם שרה נתניהו מבחינה קבלית:

  • שורש הנשמה מצביע שעליה ללמוד לעשות שינויים מרחיקי לכת ללא שום חשש ובאומץ. ללמוד להתחבר לכל מה שמתחת לפני השטח, על מנת להתחיל בתהליכי שינוי. להבין את המניעים הנסתרים, ולעשות טרנספורמציה.

  • הכוכב השולט עפ”י הקבלה מסמל תנועתיות ותקשורת. שרה נתניהו אישה סקרנית וגם חסרת מנוחה. היא רוצה לדעת הכל, משום כך היא צריכה ללמוד להתביית ולהירגע. היא אומנית הדיבור ובעלת יכולת להתבטא. הבעיה שלה שהיא צריכה ללמוד להתחבר לאנשים דרך הרגש ולא רק השכל.

   תאריך לידה של שרה נתניהו  5.11.1958 – מה מספר לנו?

  1. מספר יום הלידה 5 – מצביע על חדות אבחנה, יכולת וורבלית וזריזות מחשבה. החיים דינמיים ויש צורך לעשות שינויים תוך כדי הסתגלות למצבים שונים בחיים. שרה נתניהו אוהבת מאד חופש ונסיעות – והגזמה, עלולה לגרום לנסיגה בהתפתחות האישית והמקצועית שלה. כדי להשתפר עליה למתן את הדחף הפנימי, ולהיות ממוקדת במטרות שלה.

  2. מספר גורל 21=3 מצביע על קושי עם נחישות והחלטיות. יש לה הרבה התלבטויות וגם רגישות לאגו. עבודה אישית עשויה לשפר את הביטחון העצמי של גב’ נתניהו, ולהביא לשיתוף פעולה ואיזון רגש \ שכל. ולמה? כי 1=שכל…2=רגש. ברגע שתהיה מחוברת למודע ותת מודע- כל העולם יהיה פרוס לפניה. בנוסף, מספר 3 מצביע על דרמות מיותרות ולקיחת דברים בפרופורציה לא נכונה. לדוגמה הראיון של גיא פלג עם עוזרת הבית של גב’ נתניהו:

   ”היא רצה לכיווננו”, סיפרה שירה רבן, “משתוללת עם הידיים, משתוללת עם הגוף, מאיימת, צווחת, מושכת שערות, נושכת את השפתיים ואומרת: ‘מה שאני אעשה, מה שאני אעשה’. עם הידיים ככה באוויר כול הזמן ככה עם האצבעות. כל הזמן הפחד של מי שעומד מולה ‘וואי וואי. רק שלא תרביץ לי’. לוקחים צעדים אחורה ומתרחקים”.

   גלגול קודם\זיכרון נשמתי של שרה נתניהו – מה מספר לנו?

  השיעור שלה מלמד שלא פשוט לגברת לראות תוצאות בחיים. עליה ללמוד בחיים אלה לתת יותר ולקבל פחות. לא להיות אנוכית, ולהתחשב באחרים. עליה ללמוד להיות פחות מרוכזת בעצמה ולהשתחרר מאימפולסיביות. קיימת תחושת איום על האגו, משום כך יש פחד מדיכוי בגלגול זה. עליה ללמוד לעגל פינות ולעבוד בשיתוף פעולה ממקום של הקשבה ופחות להתווכח.

   פסגה ואתגר עפ”י תאריך לידה של שרה נתניה מאד מעניין…

  מגלה הוא על צורך להתרחבות הנשמה, רצון ללמוד ולהתפתח רוחנית. תקופה של התבודדות וביקורת עצמית. ויש גם אתגר! ההצלחה להגיע לגבהים רוחניים תלויה במידת האופטימיות ושמחת החיים של הגברת. ז”א שעליה להיות שמחה, לזרום, לא לתת לדאגות, לעצבות ולדיכאון להזדחל לחיים שלה.

   לסיכום - מי היא באמת שרה נתניהו, ומהם השיעורים שלה לפי מפת לידה נומרולוגית קבלית?

  לפנינו אישה בעלת אבחנה דקה ורגשות עזים. אוהבת נסיעות וסקרנית. אשת תקשורת ועם יכולת וורבלית טובה. יש לה יכולת להגיע לאיזון בחיים ולעשות שינויים מקצה לקצה. האתגרים העומדים בפניה לא פשוטים, ועליה ללמוד:

  1. לוותר על הצורך להיות בשליטה.
  2. לקחת דברים בפרופורציה הנכונה.
  3. להיות אישה שמחה, ולא לתת לדאגות ולעצבות לשלוט בחייה.
  4. להתחשב באחרים - לתת יותר ופחות לקבל לעצמה.
  5. לעגל פינות, להיות קשובה ולשים את האגו בצד.

  *************************************************

  *עדכון 12.8.2020*  פורסם ב N12 (בהמשך למספר גורל 21=3, שימו לב כמה דרמות!)

  https://www.mako.co.il/news-israel/2020_q3/Article-8810a6931d2e371027.htm

  "אני אישה מוכה", אמרה שרה נתניהו היום (רביעי) בריאיון בלעדי למהדורה המוקדמת של חדשות 12 - והביקורת לא איחרה לבוא: יו"ר נעמת, חגית פאר, תקפה את הדברים של אשת ראש הממשלה ואמרה: "הגברת נתניהו אינה אישה מוכה, מדובר בזילות של המושג והגברת נתניהו שביקרה בעבר במקלטים לנשים מוכות יודעת זאת". 

  מה מנבא העתיד לשרה נתניהו?

  מבחינה קבלית, החל מ 11.2020 האות המשפיעה על חייה היא ש'. ז"א משהו משמעותי קורה בחיים שלה, וזה יכול להיות חיזוק הקשר הזוגי עם ביבי נתניהו או להבדיל- גירושין. כמו כן- תיתן פרידה מכס המלכות הממשלתי. האות ש' מייצגת הישרדות ויכולת לצאת מבעיות בצורה מעוררת השתאות, ויש מצב שבחלק מכתבי האישום - היא וביבי יצאו בעונשים קלים.


  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  http://www.roga2002.com/

  052-8231669


  מקורות: נפתלי פרום ספר השמות המלא לפי הקבלה.תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...