בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

מלניה טראמפ: מה עובר עליה ומה מסתתר מאחורי הזוגיות עם דונלד?

04/06/2018 10:38

 • היא נעדרת מזה 24 ימים. אז לפני שמתחילה להכין מפת לידה נומרולוגית קבלית של הזוג המלכותי מתבקש לגלות: מה עובר על מלניה טראמפ בתקופה זו (4.6.2018), מה מנבא העתיד ומה מסתתר מאחורי הזיווג מלניה דונלד טראמפ... סקרנים לדעת? הבה נצא לדרך.

  נתחיל בגילוי עתידות כמובן...

  • שנה אישית- החל מ 4.2018 למשך שנה, מלניה טראמפ בתקופה של שינויים משמעותיים בחייה הכוללים חשבון נפש מעמיק עם עצמה. חווה היא עם בן זוגה משבר בזוגיות, בדידות ומצבי רוח משתנים. תחושות אלה גורמות לה לבלבול מסוים, חוסר אונים וחולי. בנוסף, רואים במפת לידה עניינים לא פתורים עם הממשל.
  • עוד על שנה אישית -החל מ- 4.2019, עוברת מלניה שנה של מבחן לזוגיות. אם תחוש שאינה מאושרת בחברת בעלה טראמפ- תנצל את חלון ההזדמנויות להתגרש ממנו, או לחילופין. במידה ומאושרת- תחזק את הקשר הזוגי. הכל תלוי בה.
  • פסגה ואתגר בין הגילאים 43-52 מצביעים על רצון לנהל וקושי לקבל הוראות. במקביל, חשה בדידות וכובד של מטלות ומחויבויות. המעניין הוא, שהאתגר הזה מלווה אותה כמעט כל החיים. ההתמודדות שלה סביבו היא, בריחה ממסגרת והתחמקות מייצוג ממלכתי.

  מה לגבי התאמה זוגית בין מלניה טראמפ ודונלד ?

  שילוב אותיות השם עפ"י הקבלה מצביע על יציבות מסוימת, ורצון לקבל אחד את השני כמות שהוא בלי לשנות. למרות השוני ביניהם, שילוב אותיות השם מצביע על קשר רגשי עמוק, משיכה מינית ותחושת שייכות ויציבות בקשר. הם מבינים אחד את השנייה ללא מילים, הצרכים שלהם דומים ומעשיות וחומריות דיי משפיעים על החיים הזוגיים שלהם. אבל...ויש אבל גדול! כאשר הם כועסים הם הופכים לנקמנים, סגורים, קרים רגשית, חסרי סבלנות ושתלתניים. למזלם כי רב, יש להם יכולת הבראה, ובדקה ה-90 הכל מסתדר.


  השם מלניה: מהי פרשנות השם עפ"י הקבלה?

  השם מצביע על אישה עם יכולת לשלב שיקול דעת לרגשות ואינטואיציות מעולות. שילוב של תקיפות ועדינות. יש לה חשיבה בריאה ומאוזנת וגם איזון שכל רגש. יש בה חמלה אנושית, הקשבה ואכפתיות כלפי הזולת. מלניה אישה השואפת להרמוניה בזוגיות, יודעת להתחשב באחרים וסגורה רגשית. עליה ללמוד לפתוח את סגור ליבה, לדבר על הרגשות בחופשיות ולא לצבור כעסים. מלניה חשה ניגודים בתוכה, ומרגישה ששני כוחות רבי עוצמה מושכים אותה כ"א לכיוון אחר. זה גורם לה למצבי רוח משתנים, מופנמות וסגירות רגשית. היא מאד קנאית, חשדנית ויש לה חרדת נטישה.


  מפת לידה נומרולוגית עפ"י תאריך לידה 26.4.1970 - מה מלמד על מלניה טראמפ?

  • מספר יום הלידה מצביע על יכולת נתינה עצומה וחמלה אנושית, כמו כן בעלת השפעה ושפע ממקום של עוצמה אישית. עליה ללמוד גם לתת לעצמה ולא לרצות את האחרים.
  • מספר גורל מצביע על יושר פנימי, חוכמה ושיתוף פעולה. היא מסוגלת לבחון את הזולת, לחקור את אישיותו ופחות להתמקד בעצמה. השיעור שלה הוא לאהוב את עצמה, לשים גבולות ופחות לחיות את החיים של האחרים. יש לה המון לבטים וקונפליקטים פנימיים לא פשוטים. וכן, יש לה אגו גדול ורוצה שדברים יקרו לפי הרצון שלה.

  לסיכום, מה מלמדת אותנו מפת הלידה של מלניה טראמפ?

  המפה משקפת לנו אישה מאד דואלית החווה חיים מאתגרים. היא מאד רוצה להנהיג ולהוביל, אולם החיים מציבים בפניה אתגרים כמו בעל נשיא מדינה. זה מוביל לקושי לבטא את הכריזמה שלה, לסגירות רגשית וחוסר ביטחון. יש לה יכולת להגיע לאיזון ויודעת להתפשר, אולם מצד שני היא מרגישה קורבן ואז היא נאטמת ונעלמת. יש לה יכולת נתינה לזולת, אולם קשה לה לתת לעצמה ואז התיסכול מכרסם בה. שאלת השאלות: האם תתגבר על הרצון ליציבות וביטחון כלכלי ותממש את החלומות שלה, או אולי תמשיך לאהוב את דונלד, תתגבר על האגו ותתחיל לדאוג לחלקת האלוהים שלה? התשובה לכך...מה יאמר הלב, וכמה הוא פתוח ואוהב.


  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  052-8231669  צילום: AFP)


  מקורות:

  נפתלי פרום: 

  זיווג מן השמיים

  ספר האותיות והשמות המלא לפי הקבלה


תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...