בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

יאיר לפיד, בני גנץ: מה גורל האיחוד לפי נומרולוגיה קבלית?

10/03/2019 09:30

 • מבט ראשון על מפת לידה של יאיר לפיד, בני גנץ ובנימין נתניהו מצביע על כמה דברים משותפים לפי שם ותאריך לידה. נשאלת השאלה: אם השותפות בין נתניהו ולפיד לא הצליחה בעבר- האם האיחוד בין יאיר לפיד ובני גנץ יצליח? כדי לדעת, בואו נבחן משמעות החיבור לפי נומרולוגיה קבלית.

  מהם הדברים המשותפים בעלי משמעות בין, בנימין נתניהו, יאיר לפיד, בני גנץ?

  חיבור האותיות לפי הקבלה בין יאיר, בנימין, בני – הוא זהה. אות ראשונה י ב. אות שנייה א נ. אות שלישית י י. (פירוט בהמשך)

  תאריכי לידה: בנימין נתניהו נולד בתאריך 21.10.1949...בני גנץ 9.6.1959. המעניין הוא שמספר יום הלידה של נתניהו 21=3, מספר גורל=27=9. ובני גנץ: יום הלידה= 9, מספר גורל=21=3. בדיוק ההיפך... מספרים אלה מצביעים על צורך להיות מורה דרך תוך הקרבה עצמית, ומתן דוגמה אישית. בנוסף, מצד אחד ביטחון עצמי, שיתוף פעולה, נחישות והחלטיות ומאידך- התלבטויות רבות, "עמידה על הגדר" ורגישות לאגו. 

  לפי הקבלה: על מה מצביע חיבור האותיות יאיר לפיד בני גנץ?

  האיחוד ביניהם מבוסס על מעשיות, יוזמה ועניין. יש ביניהם כבוד הדדי, שיתוף פעולה וקשר אינטלקטואלי פורה מכל הבחינות. חשיבתו של לפיד מהירה יותר ונעה מנושא לנושא, ואילו בני גנץ יורד לפרטים ופועל יותר לאט. אחד מהם פחות מתלהב מהקשר וקיימת חשדנות מסוימת שעשויה לגרום לתסכול בעתיד (ראו נתניהו לפיד בעבר). שניהם עלולים להרגיש בלבול וחוסר מנוחה בזמן כעס או מתח, ותחושה של חוסר שביעות רצון עצמית.

  לפי נומרולוגיה: מה מלמד חיבור תאריך הלידה של יאיר לפיד בני גנץ?

  שילוב תאריכי הלידה של השניים מצביע על איזון ושיתוף פעולה פורה. בשעת משבר עליהם לגלות סבלנות והבנה ללא התפרצויות מיותרות. לפיד וגנץ מגיעים מעולמות שונים ובניגודים ביניהם משלימים זה את זה. או שלא...

  יאיר לפיד: מה אומר השם לפי הקבלה?

  שם זה מצביע על אדם מעשי, ארצי האוהב חופש, תנועה ומרחבים פתוחים. אותיות א.ה.ו.י. בשמו מעניקות לו גמישות שכלית, סקרנות ויכולת לצאת ממצבים מביכים בכבוד ובאלגנטיות. לעיתים הוא סגור רגשית וחיבור חזק לצד הרוחני, מאד עוזרים לו להתגבר על מחסום זה.

  בני גנץ: מה אומר השם לפי הקבלה?

  השם בני מצביע על אדם חומרי האוהב את מנעמי החיים. הוא משדר יציבות ומשרה ביטחון עצמי. הוא מתמיד, עקשן, ביקורתי ונחוש. יש לו לב טוב ושמו מעיד על יכולת להתקדם לאט אך בביטחון. הוא מאמין בדרכו שיצליח ואכן, הרזומה שלו מצביע על כך.

  אז מה יש לנו? יאיר לפיד בני גנץ, שני הפכים הנמשכים זה לזה. שיתוף פעולה, כבוד הדדי וגילוי סבלנות - עשויים להוביל את השניים להצלחה. האם זה יקרה? ייתכן מאד אולם לזמן קצר בלבד עד 5.2020. מפתיע? לא ממש...

  **********************************

  *עדכון מתוך ויקיפדיה*

  ראש ממשלת ישראל החלופי ושר הביטחון

  ב-17 במאי 2020 הושבעה ממשלת ישראל השלושים וחמש ובמסגרתה אושר מינויו לתפקיד ראש הממשלה החלופי ושר הביטחון.

  בהצלחה מכל הלב,


  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  052-8231669

  מקורות: נפתלי פרום\ ספר השמות המלא לפי הקבלה זיווג מן השמיים.

  צילום: ynet


תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...