בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

אביגדור ליברמן: מהי תרומתו לבחירות נוספות, ומה עובר לו בראש לפי מפת לידה?

03/06/2019 11:12

 • המדינה שלנו בקטסטרופה. שתי מערכות בחירות תוך מספר חודשים. כולם מחפשים אשמים. גם בנימין נתניהו לא מבין את הראש של ליברמן שהצליח לגרור את המדינה לבחירות נוספות.. סקירת מפת לידה לפי נומרולוגיה קבלית, חושפת בדיוק מה עובר בראש של יו"ר מפלגת ישראל ביתנו אביגדור ליברמן. סקרנים? הבה נצא לדרך...

  מבט מעמיק על מפת לידה של אביגדור ליברמן, מצביע על שני היבטים מעניינים, המסבירים את אופן התנהלותו בממשלה:

  פסגה ואתגר של אביגדור ליברמן עפ"י תאריך לידה 5.7.1958

  נתחיל בחיובי ונגלה שליברמן מאד רומנטי, יצירתי וכל מה שקשור לזוגיות, מאד מאד חשוב לו. נפלא! ויש אבל אחד גדול: האתגר\מחסום שמלווה אותו כמעט כל החיים, מצביע על תחושה של קושי בשיתוף פעולה, חוסר התחשבות בזולת ועקשנות לשמה. איש כמוהו המתבצר בדעותיו, וכאדם בעמדת מפתח בממשלה - המחיר שכולנו משלמים בשל התנהלות זו, כבד מאד.

  גלגול קודם\זיכרון נשמתי חוסם של אביגדור ליברמן מצביע על...

  היותו מרוכז בעצמו, אימפולסיבי ומלא כעס ותוקפנות. יש לו התייחסות חזקה לאני שלו ממקום של: בגלגול קודם דיכאו אותי ולא נתנו לי לבטא את האני שלי- היום אני אדכא אתכם.  השיעור שלו בחיים אלה הוא לשחרר שליטה, ללמוד לעגל פינות וללמוד לשתף פעולה. לתת יותר מאשר לקבל לעצמו. להיות קשוב לזולת, לפתח יחסי מנצח\מנצח ולראות את הדברים דרך העיניים של האחרים, ולטובת המדינה שלנו.

  איך פרשנות השם אביגדור ליברמן "מעצימה" את תרומתו לבחירות נוספות?

  השם אביגדור מצביע על אדם שנון, אנוכי, קר מזג ובקורתי. יש לו צורך בבית יציב ורגוע. הוא עקשן ואימפולסיבי. בשם שלו חסרות אותיות מיסוד המים, וזה מעצים את הארציות, קריירה והחומריות. אולם מצד שני - מדגיש את חוסר האכפתיות, האטימות וקוצר הרוח לאנשים הסובבים אותו.

  וואו! כמה שיעורים יש לאביגדור ליברמן! נכון, הוא תרם רבות למדינת ישראל, היה סגן ראש הממשלה, שר הביטחון, שר החוץ ועוד...אבל נכון להיום הייתי אומרת לו: בחיית ליברמן- שים את האגו בצד, תתגמש קצת ושתף פעולה. שים את החומריות בצד, תצא מהקופסא ונסה להבין- אולי אחרים צודקים יותר ממך? למזלך, היקום דואג ונותן לך הזדמנות לעשות שינוי. שים לב! החל מ-7.2019 אתה נכנס לשנה של חשבון נפש מעמיק בסימן שיתוף פעולה. אז...אם אתה לא רוצה לשאול: למה זה קורה לי? בבקשה, תרים את הכפפה!


  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  http://www.roga2002.com

  052-8231669


  מקורות: נפתלי פרום\ ספר השמות המלא לפי הקבלה

  תמונה: כלכליסט


תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...