בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

גברת מרים פיירברג: האומנם? מישהו התבלבל כאן…

26/06/2019 06:18

 • (פורסם לראשונה ב-9.2016) 

  כותבת והמומה נוכח האירועים אשר הביאו למעצרה של מרים פיירברג, ראש העיר נתניה שלי. נוכחותה מורגשת בכל רחוב, שדרה וטיילת. תמיד אמרתי בליבי, איזה ראש עיר מדהימה יש לנו. אכפת לה מהתושבים, דואגת ליופי העיר, אישה ישרה וכנה, ושכולם בהחלט יכולים ללמוד ממנה. האמנם היא עצורה בחשד לקבלת שוחד, מרמה והפרת אמונים? נראה לי שמישהו התבלבל כאן…או שלא.

  מרים פייברבג – מה אומרת מפת לידה נומרולוגית קבלית שלה?

  השם מרים מצביע על אישה מוכשרת וכשרונית שכל מה שהיא נוגעת- היא עושה הכי טוב שיכול להיות. הינה בעלת לב טוב, רצון לעזור ואימהית. מרים פיירברג  אישה אינטלגנטית, חדת מחשבה ויש לה הברקות שכליות עד כדי גאוניות. ובכל זאת- אף אחד לא מושלם, אז אחד השיעורים בחייה ( בטוחני שהיא כבר לא שם) הוא להיות שמחה, שבעת רצון ואופטימית – ולא מרירה בחיים.

  מספר יום לידה 11 (מתוך תאריך לידה 11.7.1951 ), מצביע על רצון לשרת את החברה מתוך תבונה, הפצת יידע, אינטואיציות גבוהות וצדק חברתי. מרים אישה מתחשבת ויש לה אידאלים גבוהים, ראייה אוניברסלית וחזון- אותם מיישמת היא בעיר נתניה. היא אישה חזקה והרבה פעמים, כאשר מדובר בהחלטות חשובות- על פיה יישק דבר. ייתכן שקיימת תחושת עליונות מסוימת- אולם הרגישות שבה עוזרת לה לנתב אותה לטובת הציבור. 

  מספר גורל\ייעוד 7 (חיבור כל תאריך הלידה) מצביע על יכולת מופלאה להתבונן פנימה, לקבל תובנות ליישם הלכה למעשה. וכן- יש לה אמון באנשים, שעלולים לפעמים גם להונות אותה ולאכזב, עד כדי ניפוץ אשליות.

  תזמון לפי הקבלה: האות המשפיעה על חייה של מרים פיירברג

  בין הגילאים 62-66 ( כיום 6.2016- בת 65) היא האות מם האחרונה. ז”א שכאשר האות האחרונה דומיננטית, יש סיכוי שאירועים משמעותיים ייקרו בחייה. המיקום שלה מצביע על תקופה של סיומים, והפרשנות מדברת על תיקון  ושינוי שעליה לעשות עד גיל 70. ולמה? כי האות מם מופיעה בסוף השם וגם בהתחלה.

   מה אומרת שנה אישית לפי תאריך לידה של מרים פיירברג?

  החל מ- 7.2016 ועד 7.2017 נמצאת היא בשנה אישית אחת. זו שנה המצביעה על התחלות חדשות. שנה של נקיטת פעולות, ויציאה לדרך חדשה. אם תהייה זו שנה מוצלחת? שאלה טובה. עפ”י מפת הלידה, החודשים מ-7.2016 ועד 12.2016 לא פשוטים בחייה. יש חשש ופחד מהתמוטטות כלכלית. יש בעיות עם אנשים הצוברים טינה וכעסים נגדה. מה ילד יום? נראה לי שתצא מהתסבוכת הזו בשלום…

   לסיכום: גברת מרים פיירברג, אישה חזקה, ישרה והגונה, אני מאד מקווה שתצליח להוכיח את חפותה בבית המשפט. היא דיי מאותגרת בתקופה זו, אולם בטוחה אני שכל הטוב שעשתה למען תושבי נתניה – יירשם לזכותה בתקופה לא פשוטה זו, והאמת והצדק יצאו לאור…

  ********************

  עדכון שנה אישית 7.2018-7.2019 - מרים פיירברג נמצאת בשנה טובה של הצלחות, חשיפה חיובית ויציאה לדרך חדשה. ראו למטה החלטת פרקליטות המדינה.

  עדכון נכון ל- 24.6.2019- מקור ראשון: פרקליטות המדינה הודיעה אתמול (א’) לראש העיר נתניה, מרים פיירברג-איכר, כי תיק החקירה נגדה נסגר בשל היעדר ראיות מספיקות, אך ל’מקור ראשון’ נודע שטעות בשיקול הדעת במהלך החקירה היא שהובילה לקריסת התיק, וכי גם ניסיון לגיוס עד מדינה לא צלח.


  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  052-8231669


תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...