בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

דודו טופז ז"ל: גילויים נסתרים מתוך מפת לידה נומרולוגית קבלית

24/08/2019 20:01

 • בימים אלה מציינים עשור להתאבדותו של הראשון בבידור: דודו טופז ז"ל. כולם מדברים שהכתובת הייתה על הקיר. האומנם? וכדי להבין את פשר התנהגותו ומעשיו, שבסופו של דבר הביאו למותו, בדקתי את מפת לידה נומרולוגית קבלית של האיש. וכן – גיליתי כמה דברים שאכן מאשרים ונותנים לנו תשובה: מי היה באמת דודו טופז.

  דודו טופז: מה פרשנות השם דודו, לפי נומרולוגיה קבלית?

  השם דודו מצביע עליו מצד אחד על אדם אמיץ, לוחם, מנהיג ומצחיק, ומצד שני- עצבני, ילדותי ואימפולסיבי. דודו היה איש חביב לחבריו, ומאד אהב לעזור לאחרים. יחד עם זאת היה אנוכי, והייתה לו נטייה לפעול, ורק אחר כך לחשוב על מעשיו. הוא היה אב למופת, עם רצון לחיות בשלום עם בת \בנות הזוג שלו שלא תמיד הצליח לו.

  דודו טופז נולד ב 20.9.1946 – מה מגלה לנו תאריך הלידה? ושימו לב טוב...

  מספר יום הלידה = 20...מספר גורל =  22 = 31...שני מספרים אלה 20\22 מצביעים מצד אחד על נתינה עצומה, אמפטיה לזולת וחמלה, ומצד שני - על מצבי רוח משתנים, תלותיות וחוסר גבולות. בנוסף בבונה, הוא היה הבנאי של החיים שלו, ויכול היה להגיע לאיזון בחיים אם רצה בכך. הייתה לו אפשרות להגיע לגאוניות, עם כושר ביטוי מעולה. התיקון שלו היה להגיע למשפחה ולשורשים. היה לו קושי עם מסגרת משפחתית, והיה עליו ללמוד להיפתח לשינויים באמצעות רוחניות ולקבל, שכל דבר הוא תהליך בחיים.

  מבחינה קבלית: שם הלידה דוד (בשילוב שם האם לילי) - מה מלמד על דודו טופז?

  שורש הנשמה- בפן הבונה, הצביע על צורך לטפל, להגן ולעזור לאחרים ממקום אימהי. בפן המעכב הייתה קיימת פגיעות רגשית גבוהה, והיה עליו להיזהר ולא לחנוק מרוב אהבה.

  כוכב שולט- בפן הבונה, הצביע על הרבה חום, הצלחה ושפע בחיים שלו. הוא היה טוב לב עם פתיל קצר, שידע גם להתקרר מהר. לא היה טקט, למרות שנזהר לא לפגוע באחרים. היה לו חוש הומור שנון, היה סודי ומהיר וחבר נאמן שאהב לסייע בשעת הצורך.


  לפי תאריך הלידה: הפסגה והאתגר במפת לידה של דודו טופז מצביעים על...

  זיווג תיקון  - שזה אומר שהיה סיכוי גבוה שייכנס למערכת רומנטית מחוץ לנישואין. במשך תקופה ארוכה בחייו, היה עליו להיזהר מהתמכרויות לסמים וכל מיני דברים שליליים, ולפתח את הצד הרוחני, הטיפולי והלימודי שבתוכו. באתגר זה רואים, שהיו לו קשיים שגרמו לתקן שגיאות (מחסומים) מגלגול הקודם או מחיים אלה. כדי להצליח, היה עליו לא לאבד קשר עם המציאות, ולנסות להבין את הדברים שעבר בחייו. האם הבין? כנראה שלא. בנוסף- הפסגה במפת לידה של דודו טופז הצביעה על הימצאות במצבים רגישים ומסובכים עם נשים. כדי להיחלץ מכך היה עליו להתנגד לגאווה ולרגשי הנחיתות, לוותר על מאבקי כוח ולא להישאב לדיכאונות ואכזבות.

  מפת לידה של דודו טופז משקפת בול את המציאות בה הוא חי וגם מת. מצד אחד מצביעה על הגאוניות, הנתינה והרגישות שגילה, ומצד שני את חוסר הגבולות, קושי עם מסגרת ומצבי הרוח המשתנים. האמת, אם היה מתמסר לתחום הרוחני, מקבל תובנות ולא בורח ומתמכר לסמים - יש מצב שהיה ממשיך לבדר את עם ישראל, ולהמשיך להיות הראשון בבידור. לצערנו ייזכר גם כ- הראשון בבידוד.


  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  מאמר ראשון בנושא פורסם בקפה דה מארקר 7.6.2009

   על נומרולוגיה, רגישות וחוסר הגבולות של דודו טופז 

  מקורות:

  נפתלי פרום\ ספר השמות המלא לפי הקבלה.

  ניר גוטליב\ הסודותתגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...