בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

אסמה סולטן \ איפק בילגין: המלכה של הכלה מאיסטנבול!

15/11/2019 19:24

 • מי היא באמת איפק בילגין? הכוכבת שכבשה את לבבות כולנו במשחקה את אסמה סולטן בסדרה הטורקית: "הכלה מאיסטמנבול". בהתחלה עוררה בנו דחייה ולא אהבנו את התנהגותה השתלטנית. בהמשך, התאהבה שוב בחבר נעוריה, שינתה את עורה והפכה לרכה, מכילה ואהובה. לקראת הסוף ראינו אותה מתמוטטת, ואיך מחלת אלצהיימר משפיעה עליה. נחנקנו מבכי לראות אישה זו בסבלה. היא נגעה בלב שלנו. שכחנו לרגע שזו איפק בילגין השחקנית הכובשת והמוכשרת. האישיות שלה כשחקנית מאד סקרנה אותי.  רציתי לגלות מאיפה הכישרון ועד כמה מפת לידה נומרולוגית קבלית דומה לאסמה בוראן. אז יצאתי לדרך...

  מבט מעמיק על מפת לידה מגלה כישרון נדיר של איפק בילגין (אסמה סולטן).

  וכן, היא יצירתית, אינטלקטואלית, יש לה גמישות מחשבתית ויש לה דרכים חדשות להביא סצנות לבמה. את כל זה רואים במספרים הדומיננטיים והיצירתיים  3,6,9 במפת לידה של איפק בילגין \אסמה סולטן. (מזכירה מאד מפת לידה נומרולוגית קבלית של גל גדות) https://saloona.co.il/numerolove/?p=2296


  1. בתאריך הלידה 24.3.1956 מגלים מספר יום הלידה =24=6, מספר גורל = 30=21=3. ז"א שהערך המשפחתי מאד חשוב לה. הוא בהחלט עוזר לה לממש את הייעוד שלה, את היצירתיות שבה ואף להגיע לאיזון בחיים מבחינת חיבור לפן הנשי והגברי.
  2. דרך החיים לפי השם מכוון על הדרך הטובה להגשים את הייעוד שלה –שוב מספר 9 המדבר על לעשות שינוי אצל אחרים באמצעות מתן דוגמא אישית, יצירה ונתינה אוניברסלית.
  3. הפסגה בחייה לפי תאריך לידה, מגיל 0 עד גיל 51 היא שוב הספרה  9 היצירתית. היא מצביעה על כך, שהפה שלה הוא כלי העבודה לחנך, ללמד ולהעביר מסרים. ובנוסף על מיניות חזקה וצורך באהבה, חיבוקים ומגע.
  4. עתידות \ תזמון - שנה אישית בין 3.19 – 3.20 הינה 3 ושנה נסתרת 6 מגלים שנה של הצלחה והישגים. תקופה של הנאה בחיים וקטיפת הפירות שהושקעו בשנים הקודמות. מה שעומד מאחורי ההצלחה זו המשפחה, שותפים לעבודה (צוות השחקנים) וההרמוניה הפנימית המתרוננת בתוכה.
  5. רבעונים בשנה אישית 3 הינם שוב 3, וגם 6. גם הם מחזקים את הצורך ליצירת קשרים ושותפות. מצביעים על משפחה, שמחה והצלחה, ואף הזדמנות מופלאה למימוש עצמי ופתיחת דלתות חדשות.

  אסמה סולטן \ איפק בילגין – מהי הפרשנות הקבלית של השם איפק?

  השם איפק מצביע עליה כאדם רוחני וגשמי, דואגת לעצמה וגם לאחרים ויש לה רעיונות מקוריים ותכליתיים. (שוב היצירתיות פורצת מכאן!) בחייה עלולים להיות ניתוקים פתאומיים, ואירועים הפוקדים אותה ללא אזהרה מוקדמת. קיימת נטייה קלה לאנוכיות וייתכנו התפרצויות זעם מידי פעם. היא דאגנית וחרדתית לבני המשפחה שלה. יש לה צורך עז למגע ולהפגין אהבה למקורבים אליה. איפק מאד מסורה לעבודה שלה כשחקנית, דבר המוציא ממנה המון רגש, השראה ודמיון. היא חברותית, יש לה חיישנים ובעלת קליטה טובה. יש בה חמלה ומגלה אכפתיות לסובבים אותה. מדהימה!!!

  בקיצור- מכל זווית שנביט על אסמה סולטן \ איפק בילגין נגלה את החושים המחודדים שלה. את היצירתיות הפורצת ממנה, ההתמסרות לתפקיד ואת ההליכה עד הסוף. ביום לידה, גורל, מספר דרך ועתידות - שולטים המספרים היצירתיים: 3-6-9...וואו, כמה שזה מופלא בעיניי הדבר הזה, לראות את מפת הלידה שלה מפורטת על הנייר – ובמקביל, לחוש אותם אנרגיות שהיא מעבירה על המסך. איפק בילגין האהובה זכתה בכישרונות מבורכים,  וגם אנחנו הצופים וקהל המעריצים זכינו בה. יישר כוח!!! 

  אוהבים אותך אסמה סולטן \ איפק בילגין


  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  052-8231669

  מקורות: נפתלי פרום \ ספר האותיות והשמות המלא לפי הקבלה

  ​*********************

   מאמרים נוספים בנושא הכלה מאיסטנבול:

  הכלה מאיסטנבול: סורייה והשחקנית אסלי אנבר – האם יש קווי דמיון ביניהן?

  הכלה מאיסטנבול, פארוק בוראן: מהו סוד הכריזמה של השחקן אוזג’אן דניס?

  הכלה מאיסטנבול אוזג’אן דניז, אסלי אנבר: למה הם לא זוג במציאות?

   ובאנגלית…

  Istanbullu Gelin, Faruk Boran: What is the secret of actor Özcan Deniz’s charisma?

   Istanbullu Gelin: Sureyya and actress Asli Enver – Are there any similarities between them?

   

תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...