בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

ליאור דואק, האח הגדול 2020: לאן מוביל הקשר עם תקוה?

14/02/2020 18:27

 • אי אפשר להתעלם מהחיזור הגורלי של ליאור דואק אחרי תקוה גדעון בבית האח הגדול 2020. הם מחזיקים ידיים, מלטף לה את השיער ואף קופץ עליה בדהרה עם חיבוקים ונישוקים...הבחור פשוט מאוהב. היא פחות. ובכלל - תקוה לא רוצה זוגיות כרגע. ולדבריה- הם רק ידידים. תכלס, לאן מוביל הקשר, והאם שווה לליאור להמשיך לחזר אחרי תקוה? כדי לענות, בואו נכיר את הנפשות הפועלות...

  תקוה גדעון: מה פרשנות השם לפי הקבלה?

  השם תקוה, כשמו כן הוא! היא צריכה ללמוד תמיד לצפות לטוב ולהאמין רק בטוב. תקוה אישה בעלת אינטואיציות טובות, נשית ובעלת לב רחב. הבית והמשפחה מאד חשובים לה. היא אישה מאד פרקטית, ממולחת, עקשנית ויוזמת. יש בה שילוב מעניין בין נשיות וגבריות. היא אימפולסיבית ולעיתים אנוכית, ויודעת לאזן בין אהבה עצמית לאהבת הזולת. היא פעילה ומלאת מרץ ויש בה משהו ילדותי שלא רוצה להתבגר.

  ומי אתה ליאור דואק- דייר בבית האח הגדול 2020?

  השם ליאור מייצג אדם סקרן, חושני ואוהב חברה. הוא אדם חומרי ואוהב את מנעמי החיים. ליאור שואף ליחסים הרמוניים עם הסביבה, ויחד עם זאת לעיתים יש לו התפרצויות זעם. הוא נרתע כאשר מנסים להגביל אותו, ועליו ללמוד לקחת אחריות על החיים שלו. ברגע שיתבגר  - הוא יצליח וישגשג.

  תקוה גדעון, ליאור דואק האח הגדול 2020: האם יש התאמה זוגית לפי הקבלה?

  צירוף האותיות ת ל  (יצירת מציאות), מצביע על תחושה של מחסום בקשר. וראינו כמה ליאור דואק מחזר ותקווה  - לא בעניין בכלל. למרות ששניהם אנשים טובים ורגשיים במהותם ובעלי יכולת נתינה ואהבה, החיבור ביניהם יוצר קושי ולא מומלץ.

  בצירוף האותיות ק י (רגשות ומיניות), תיתכן אהבה גדולה הגדלה עם הזמן, אך חשוב לזכור שאם האדם לא עבר מספיק שינוי רוחני ולא הכין את עצמו לבן הזוג האמיתי שלו, החיבור הזה עלול ליצור בעיות.

  צירוף האותיות ו א (ניווט כעסים) מצביע על חוסר אונים והרגשת החמצה בזמן מריבה, וגם קיימת התלבטות בעניין המשכיות הקשר. יאמר לזכותם, שאינם נוטרים טינה ושומרים על כבוד הדדי.

  שורה תחתונה עפ"י השמות בלבד, רואים אתגר בזוגיות בין ליאור דואק ותקוה גדעון. בית האח הגדול 2020 מהווה עבורם חממה נעימה לחיזורים, אבל לא יותר מזה. תקוה אישה יפה ונשית ויש בה מעט ילדותיות. זה הקסם שלה בעיניים של ליאור. דיבורים, צחוקים וחיבוקים – זה טוב, אבל לא לאורך זמן ובמיוחד לא ביחד מתחת לחופה.


  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מורת דרך ומנטורית לזוגיות ויחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  052-8231669


  תמונות: צילום מסך טלוויזיה

  מקורות: נפתלי פרום, זיווג מן השמיים ספר השמות המלא לפי הקבלה

  הוצאת אסטרולוג

תגובות

ציונה אבירם - נ.. מומחית לזוגיות ...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...