בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

קורונה: פרופ' יורם לס, פרופ' מייקל לויט – האמנם יש דברים בגו?

19/03/2020 09:39

 • עד אתמול בערב, לא האמנתי לכלום. חשבתי שהעולם השתגע. שמוציאים דברים מפרופורציה. שכולם מטומטמים. האמנתי לפרופסור יורם לס שחשב כמוני. שנופף בידיים וצעק שלא נעשה דרמות מווירוס הקורונה. שנתפכח ונמשיך לחיות כרגיל. שזו רק מחלה הדומה לשפעת. הגדיל לומר, שהדבר דומה לנהיגה ברכב על הכביש, והסכנה שנמות יותר גבוהה, מאשר שנמות מקורונה...אז מה לא ננהג ברכב?

  הנה עוד כמה ציטוטים מדבריו של פרופסור יורם לס (10.3.2020):

  " בשביל מעט אנשים שתוחלת החיים שלהם היא לא גדולה, לא הורסים מדינה! לא הורסים את העולם!" ולשאלת המראיין אם מקריבים אותם, ענה: "כן!". "יותר מסוכן למות מזיהום בבית חולים, יותר מאשר קורונה." "דונלד טרמפ בשנה האחרונה מתו 37.000 אמריקאים משפעת. שום דבר לא נסגר. החיים נמשכו. עכשיו מתו 22 איש. ואז הוא אומר- ותחשבו על זה!" פרופסור לס מציע לקרוא למחלה "שפעת הקורונה". ולמה? "כי זה דומה לשפעת. בקרוב אם ההיסטריה תימשך, ליצמן יוציא הודעה, שאסור להתכנס יותר מ-59 אנשים, ואז בכנסת אי אפשר יהיה להעביר חוקים נגד שחיתות!" "ההיסטריה היא מטורפת." "אומרים לנו זינוק? המספרים הם קטנטנים. הסיכוי שלי למות מקורונה, שווה לסיכוי שלי לזכות בלוטו. אחד ל-14 מיליון!"

  עוד אמר בתאריך 12.3.2020 בחדשות הבוקר קשת 12: "זה אסון מדומה. אין פה אסון...העניין הזה יגמר, כאשר כולנו נבין שהקורונה זה שפעת...כל שנה נוצרים זנים חדשים של שפעת".

  אשכרה, פרופסור יורם לס שכנע אותי! ולמה?

  כי בשבילי הוא דמות סמכותית, ובמיוחד שהיה מנכ"ל משרד הבריאות. המילים שאמר נגעו בתפיסת העולם שלי. כי גוף נפש הולכים ביחד. וכאישה רוחנית, אני מאמינה שחשיבה אופטימית וראיית האדם בעיניים מיטיבות מולידה אושר פנימי, הגשמה עצמית וגוף בריא. הרגשתי חובה לעצמי ללכת ולחקור את הנושא מהיבט נומרולוגי קבלי. גיליתי ומצאתי את "תאריך הלידה" של קורונה, ואף כתבתי מאמר בשם: "קורונה: דברים נסתרים שלא ידעתם על פי נומרולוגיה, קבלה וסוד האותיות".

  אז אתמול בערב קרה משהו, שעשה לי סוויץ' במוח...

  צפיתי בתוכנית בערוץ 13: איך העולם נלחם בקורונה עם הילה קורח ונדב אייל. נבהלתי! ממש כך...לא האמנתי, ואולי סירבתי להאמין שהמצב בעולם כל כך גרוע. ישבתי רתוקה מול מסך הטלוויזיה, ומתקשה להאמין למראה עיניי....בסין, צפינו בהסגר כפוי של משפחה בת ארבע נפשות. ראינו איך השוטרים גוררים את החולים ומכניסים אותם בכוח לחדרי בידוד. אנשי הממשל נועלים דלתות של בנייני מגורים, כדי שאף אחד לא יוכל לצאת. הם מרתכים את הדלת, ולא נותנים לאף אחד לצאת.

  צפו בסרטון- כל מילה מיותרת...

  https://www.facebook.com/newsisrael13/videos/193659238593666/

  הפתעה! הנה עוד סוויץ' בכיוון ההפוך...(איזה מזל שלא סיימתי כתיבת המאמר)

  תקראו מה אומר פרופסור מייקל לויט, חתן פרס נובל ויועץ פרופסור לביולוגיה חישובית באוניברסיטת סטנפורד. הוא שימש בתור המרגיע הלאומי של סין בעיצומה של המגפה. כעת הוא מבקש להרגיע גם את הישראלים: "הסטטיסטיקה של נתוני ההדבקה מראה כי הקורונה במגמת ירידה". "כמו בשפעת, גם בקורונה רוב המתים הם אנשים מעל גיל 70. זה ידוע ששפעת ממיתה בעיקר מבוגרים — כשלושה רבעים מהמתים משפעת הם מעל גיל 65. יש שנים שבהן השפעת מתפרצת באופן חריף, כמו בארצות הברית ב־2017, אז היו פי שלושה יותר מתים מהממוצע. ועדיין לא היינו בפאניקה. זה המסר שלי - פשוט צריך להתייחס לקורונה כמו לשפעת קשה. היא חזקה פי ארבעה עד פי שמונה משפעת רגילה, ועדיין -רוב האנשים יישארו בריאים והאנושות לא תיכחד".

  הנה עוד כמה פנינים מדברי פרופסור מייקל לויט בראיון עם אמנון לוי...

          ** המספר בישראל מאד קטן. אם לא הייתי בישראל כרגע, לא הייתי מסתכל על ישראל...

  ** יש אנשים שאומרים שהכל פוליטי...

  ** המספרים (של החולים) של ישראל מספרים לי...כלום!

  ** אם יש בארץ 500 מקרים, הייתי מצפה שאחד או שניים שנפטרו מזה...יש חוסר פרופורציה!

  ** בישראל מתים כל יום (באופן רגיל) 150 איש. יש את האלמנט, שאנשים פשוט מתים מפאניקה. פאניקה, זה לא טוב! לא רק שזה מרוקן את החנויות – אנשים משתגעים. ודיי ידוע שמערכת החיסון חלשה יותר, כאשר אתה תחת סטרס.

  ** לפני שנתיים מתו באיטליה 25,000 איש משפעת. רובם מבוגרים שמתים עכשיו מקורונה. זה חוסר פרופורציה מוחלט!!!

  מילת המפתח: פרופורציה. והאמת שוכנעתי! אני מאמינה לפרופ' יורם לס, וגם לפרופ' מייקל לויט. שניהם כמעט היחידים שהעזו להגיד: המלך הוא ערום! והנה עובדה מוצקה: ביבי נתניהו מינה את פרופ' לויט כיועץ  שלו בענייני קורונה. הוא מקבל חלק מהעצות שלו וסומך עליו. מה שמרגיע אותי שהמילה "עוצר" טרם מומשה, ואני מקווה שגם לא תמומש. האם בזכות פרופסור לויט? נראה לי שכן...


  הרבה בריאות לכולנו,


  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מורת דרך ומנטורית לזוגיות ויחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  http://www.roga2002.com

  052-8231669

  **************************

  מאמרים נוספים בתחום

  דברים נסתרים על מגפת הקורונה, פרופ' יורם לס, הגיגים ומה שביניהם:) הכל תמצאו כאן!

  https://www.bizmakebiz.co.il/Members/8461cc38-04e6-43d3-a680-e7da9f2d088e/Blog/31415/

תגובות

ציונה אבירם - נ.. מומחית לזוגיות ...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...