בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

הישרדות VIP 2020: כל האמת על סמיון גרפמן לפי נומרולוגיה קבלית.

04/07/2020 08:17

 • וואו...כמה התרגשתי לצפות בנאום ההדחה והפרידה של סמיון גרפמן מהחברים שלו בהישרדות VIP 2020. ממש לא ציפיתי לזה. הייתי בטוחה שישרוד ויהיה בשלישיית הגמר. והאמת- מגיע לו! כנומרולוגית קבלית, רציתי לדעת מה מסתתר מאחורי תאריך הלידה והשם סמיון. אז חקרתי ובדקתי לעומקה של מפת הלידה שלו. ויש לי תוצאות! סקרנים לקרוא? בואו איתי...

  סמיון גרפמן- מה מגלה השם הפרטי עפ"י הקבלה וסוד האותיות?

  השם סמיון מצביע עליו כאדם שאוהב לעזור לזולת ללא גבולות, ובהמשך נוטה להיפגע מכך. קיימים באישיותו ניגודים. מצד אחד הוא יודע להתחשב בזולת, ומצד שני עלול להיות אנוכי. שילוב של יציבות וחוסר יציבות. הוא מעשי, ומצד שני לעיתים חולמני. קיימים אצלו בלבולים רגשיים בין רגש לקור רגשי. עם כל זה, יש לו חשיבה מעודנת ומאוזנת, ויכולת לשלב בין שכל לרגש. הוא אדם גאוני ויודע להשתמש בידע שלו בצורה מעשית. נעים הליכות, מקובל על הבריות ויש לו צורך בחיבה, מגע ואהבה. סמיון אדם כריזמטי, סוחף ובעל תושייה. עליו להקפיד לפעול ביושר, ולהתרחק מיצרים אפלים העלולים לגרום למעידות. יש לו יידע רב בפסיכולוגיה ונפש האדם. הוא יועץ טוב שעוזר לחבריו בשעת מצוקה. עליו להיזהר מחשדנות ונטירת איבה. תכלס, אנשים יכולים לאהוב אותו מאד או גם להיפך...

  עוד לפי הקבלה- מה מעיד השם סמיון בשילוב שם האם?

  • שורש נשמה - סמיון בא להפיץ ידע בעולם. הוא מתחבר לשוויון וצדק חברתי.
  • עולם שולט – מצביע על שייכות לעולם האצילות, והוא נמצא ברובד רוחני גבוה.
  • כוכב שולט – של סמיון מסמל אומץ ומנהיגות ומצד שני - ריבים, כעסים ומלחמה.

  תאריך הלידה 27/2/1975 של סמיון גרפמן מעיד עליו...

  כאדם רגיש, פגיע ומושפע מאנרגיות שליליות. מאד סופג ויוצר הגנות. הוא נוגע \ לא נוגע בתדרים העדינים של היקום. יש בו נתינה עצומה ממקום של חמלה. בנוסף סמיון אדם מאד יצירתי, ילדותי שאוהב לחיות את הרגע. הוא בקורתי ועליו לדעת לאהוב את עצמו כמות שהוא. לעיתים הוא אומר את כל האמת בפרצוף. אי לכך, עליו ללמוד לברור את המילים ולהיות יותר דיפלומט.

  גלגול קודם\זיכרון נשמתי לפי תאריך לידה – מה מעיד?

  סמיון אמן תקשורת, הוא חיה חברתית ומושך אנרגיות חיוביות (או שליליות) סביבו. השיעור שלו מיום הלידה הוא להשתחרר מחוסר נאמנות לעצמו, להתחבר לאמת שלו ולפתח חוש לעצמאות והרפתקה. זה יביא אותו לשחרר תדמית חיצונית מושלמת, לחיות את האמת שלו בלי לפחד לגעת במקומות כואבים.

  מה מנבא העתיד של סמיון גרפמן?

  החל מ-2.2020 סמיון בשנה אישית טובה של משפחתיות, אהבה, שותפויות וביסוס קשרים חברתיים בסימן של הצלחה אישית, יצירתיות אופטימיות ושמחה. שנה מופלאה לבלות עם אנשים שעוזרים לו להרגיש טוב ולהוציא את הכישרונות החבויים בתוכו. וכן, חלון הזדמנויות טוב לזכייה בהישרדות 2020, וגם אם לא - החשיפה המרבית שמקבל בתקשורת בשנה זו, הינה בשבילו כמו להגיע לגמר.

  ובנימה אישית סמיון גרפמן... בשבילי, אחרי סקירה מקפת של מפת הלידה שלך, אני יותר מעריצה אותך, מעריכה ומצדיעה לך שהגעת למקום טוב באמצע בחברה הישראלית. בזכות האהבה העצמית, האיזון הנפשי והתעוזה  - אתה מצליח ובגדול, למרות כל הקשיים המשפחתיים שאתה חווה. ובעזרת השם, כולי תקווה שדברים יסתרו לך... אמן ואמן!


  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  http://www.roga2002.com/

  052-8231669

  *********************

  מקורות: נפתלי פרום- ספר האותיות והשמות המלא לפי הקבלה

תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...