בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

ירדן ג'רבי מפת לידה: אלופת העולם ומלכת הישרדות VIP 2020

01/08/2020 12:16

 • בשבילי, ירדן ג'רבי היא הזוכה בהישרדות VIP 2020. כי להביט על מפת הלידה נומרולוגית קבלית שלה זה לראות מלכה אמתית! אישה מאוזנת, אמיצה, חכמה וגם צנועה. בקיצור- כמעט מושלמת. מעניין, מאיין שואבת ג'רבי את הכוחות ותעצומות הנפש כדי לייצג את ישראל באליפות עולם בג'ודו, וגם לזכות בכל כך הרבה מדליות? ובנוסף בהישרדות - לעמוד איתנה, אסרטיבית וגם להיות אהובה? חקרתי ובדקתי, והנה התוצאות לפניכם...


  השם ירדן ג'רבי לפי מפת לידה נומרולוגית קבלית – מה מגלה לנו?

  שם זה מצביע עליה כאישה פתוחה, תקשורתי וסקרנית. ירדן מכירה בערך של עצמה, היא לוחמנית, בעלת מזג חם והצלחה רבה בחיים. יש לה יכולת לנתח דברים ולנתבם למקום חיובי. בשמה רואים את הנתינה העצומה מול התוקפנות והאסרטיביות. בשם ירדן מופיעים כל ארבעת היסודות (אש, אוויר, אדמה, מים) וזה מצביע על טוהר, צניעות ועל יכולת שכלית ורוחנית גבוהה.


  עוד נתונים מתוך מפת לידה נומרולוגית קבלית...

  • שורש נשמה- הייעוד הנשמתי של ירדן ג'רבי מצביע על מתן עזרה ושירות ממקום נקי ואמיתי. עליה להיזהר מהתעסקות יתרה בפרטים, מדריכות יתר ופחד מאיבוד שליטה.
  • כוכב שולט לפי הקבלה מצביע על תנועתיות, סקרנות ותקשורת. היא חכמה עם כשרון להצליח ויש לה יכולת להתבטא. כוכב מרקורי המשפיע עליה מסמל תנועתיות, תקשורת וכישרון וורבלי. היא מאד סקרנית ולעיתים חסרת מנוחה. יש לה כשרון להצליח בלימודים כולל בלימוד עצמי.
  • גלגול קודם\ זיכרון נשמתי של ירדן ג'רבי מצביע על היותה מלכה. הגלגל הזה מנווט אותה לחיות בנתינה תמידית ולתרום לעם. והיא נמצאת שם- אין ספק בכך!

  מה מסתתר מאחורי ת.ל. 8/7/1989 לפי מפת לידה נומרולוגית קבלית?


  • יום הלידה, מספר כוח וגורל מצביעים על שילוב נכון בין חומר ורוח. הכוח ותעצומות הנפש שיש בירדן, מחברים אותה לשפע פנימי ולהשפעה. היא באה לתת שרות לקהילה ממקום של איזון בין נתינה וקבלה. היא מחוברת לרגש, יצירתית ושואפת שהכל יהיה באווירה הרמונית. חשוב שתדע לקבל את עצמה ללא ביקורת, לגלות סבלנות ולשחרר דרמות מיותרות.
  • פסגה ואתגר – מצביעים על פוטנציאל פרסומי, אמביציה והצלחה. כדי להישאר שם למעלה, עליה לחזק את כל התכונות הנפלאות שלה, לגייס את המשאבים ולהמשיך בדרך בה התחילה. לא לפחד! אסרטיביות, יוזמה ונחישות תמיד יובילו את ירדן ג'רבי לפסגה ולאליפות עולם.

  תכל'ס מה מבשר העתיד לפי נומרולוגיה קבלית ומערבית?

  החל מ- 7.2020, ירדן ג'רבי בשנה טובה ליצירת קשרים חברתיים. שנה של חיבור לרגשות, התלבטויות וגם יצירת קשרים זוגיים. בנוסף זו תקופה של התחזקות ופריצה החוצה, כאשר רגישות ושיתוף פעולה, יביאו הצלחה חומרית והוצאת תוכניות לפועל.

  בהצלחה מכל הלב,

  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  מחברת הספר- סודות מחדרי הלב

  http://www.roga2002.com

  052-8231669


  מקורות: ספר השמות המלא לפי הקבלה\נפתלי פרום

  הסודות\ניר גוטליב

  בואו לקרוא על....

  עידן רפאל חביב: על עדינות, בדידות ומפת לידה נומרולוגית קבלית

  https://www.bizmakebiz.co.il/Members/8461cc38-04e6-43d3-a680-e7da9f2d088e/Blog/32129/

תגובות

ציונה אבירם - נ.. מומחית לזוגיות ...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...