בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

נפתלי בנט: מה מגלה עליו מפת לידה נומרולוגית קבלית?

08/08/2020 06:15

 • המדינה בשיא משבר הקורונה. הכלכלה קורסת. העם מובל ע"י ביבי נתניהו אשר מכוון הכל להפלת הממשלה ולבחירות חדשות ב-11.2020. אין לנו ארץ אחרת- זו עובדה. אבל יש לנו מנהיג שכן יכול להוביל את המשבר והוא נפתלי בנט. מאז ומתמיד הערצתי אותו והאמנתי בו. ולא בכדי. מפת לידה נומרולוגית מגלה עליו הכל! סקרנים? בואו איתי...


  בפן החיובי, מפת לידה של נפתלי בנט משופעת כריזמה, שליחות והפצת ידע:

  1. שורש נשמה (ייעוד נשמתי) מצביע על הפצת ידע טהור ללא מניפולציות. חיבור לשוויון וצדק חברתי, שיפור וקידום החברה, רעיונות מתקדמים וראייה לטווח ארוך. איזה יופי!
  2. מספר גורל \ייעוד (לפי תאריך לידה 25.3.1972) מצביע על יושר פנימי, חוכמה ושיתוף פעולה. בנט לוקח אחריות עלי חייו, יש לו יכולת להפיץ יידע ומחובר ליושר הפנימי ממקום של איזון ושיקול דעת.
  3. פסגה ואתגר בין הגילאים 43-52, (כיום 8.2020 הוא בן 48 ) מצביעים על הצלחה בסביבת נשים וילדים, כאשר הפה הוא כלי העבודה שלו.  הוא לוחם צדק, יש לו רצון להעביר מסרים ונלחם למען שוויון זכויות חברתיות בזמן משבר קורונה.
  4. גלגול קודם\זיכרון נשמתי, מצביע על היותו מלך, וכוכב קולנוע עם תהילה. בה ממקום של הרגשת עליונות על אחרים. התיקון שלו בעולם הזה הוא לנצל את הכריזמה שלו ולפעול למען מטרות הומניטריות. הוא מוקף שומרים רוחניים שעוזרים לו לממש את הייעוד שלו. הוא מביא רעיונות חדשים, ומשתף  את הכוח שלו ממקום של שליחות למען הציבור. ונפתלי בנט עושה את זה במלוא המרץ.

  פרשנות השם במפת לידה של נפתלי בנט עפ"י הקבלה סוגרת לנו מעגל.

  השם נפתלי מצביע עם אדם חכם מאד, האוהב להתפתל ולהתחכם. הוא אדם מעניין, ובעל חוש הומור. הוא מאד רגיש מאד, הרמוני ויש לו יכולת הבנה בתחום הנפש. יש לו יכולת להצליח בתחום העסקי בתנאי שהוא מאמין בעצמו. עליו ללמוד שהרגש חזק מהשכל, ונראה שהוא לומד זאת עם הגיל. הוא אדם סקרן מאד ואוהב לרכוש ידע על מנת להעביר אותו הלאה.


  נפתלי בנט - מה מבשר העתיד עפ"י מפת לידה נומרולוגית קבלית?

  • מבחינה קבלית- האות פ היא האות המשפיעה עליו בין הגילאים 47-55 (ב- 8.2020 הוא בגיל 48 ) בזכותה יש לו יכולת לקבל דברים הגיוניים וחכמים ולאט לאט משנה הוא את דעותיו, ומפנים דעות חדשות אשר עוזרות לו בחיים. האות פ' גורמת לו להתכנסות פנימה ולהפנמה, והתיקון שלו זה להוציא את הדברים החוצה ולא לשמור דברים בבטן. ואכן ראינו את הנאומים חוצבי להבות של בנט נגד ההחלטות של ממשלת נתניהו.
  • מבחינה נומרולוגית- החל מ- 3.2020 ועד 3.2021 בנט בשנה אישית של תחילת תהליך חדש בחיים שלו. זו שנה טובה להתפתחות אישית, ניצול זמן נכון, פרסום וחשיפה. כל זה בסימן של חשבון נפש ועצבנות יתר על מה שקורה במדינה בעקבות מגפת קורונה.  החל מ- 3.2021 עד 3.2022, בנט מתחזק ויוצא לדרך חדשה. זו תקופת התייעלות וחלון הזדמנויות להוציא לפועל את התוכניות שלו -  להיות ראש הממשלה הבא של מדינת ישראל.

  מה השיעורים של נפתלי בנט לפי מפת לידה נומרולוגית קבלית?

  לעניות דעתי, את רוב השיעורים שלו בחיים, בנט עבר. וכדי שכולנו נצא נשכרים מפעילותו הציבורית למען ילדינו, הנה כמה טיפים לשיפור...

  1. במידה ומרגיש שעובד עם אגו- ממליצה מאד לשים אותו בצד, ולהיות קשוב לדעות של אחרים.
  2. מפת לידה שלו מצביעה על שרות לציבור באופן טוטלי. חשוב להקדיש גם מעט זמן למשפחה.
  3. עליו להיזהר לא לצבור כעסים ולגלות סבלנות, גם כאשר השקפת עולם שלו שונה מאחרים.

  אז מי הוא באמת נפתלי בנט? אדם שוחר שלום, אשר בא להפיץ יידע והכי הכי - להילחם למען צדק חברתי. הוא דואג לעם ממקום אמיתי, וורבלי עם יכולת שכנוע וגם יש לו כריזמה. אין ספק שהתכונות הללו ועוד, בהחלט יכולות להועיל לנפתלי בנט  להצליח  כראש ממשלה,  וגם לייצג את מדינת ישראל בכבוד בעולם.


  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  http://www.roga2002.com/

  052-8231669


  מקורות: נפתלי פרום ספר השמות המלא לפי הקבלה

תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...