בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

צופית גרנט- תעצומות נפש עטופות בחום, אהבה וחמלה

11/08/2020 10:52

 • רבות נשים כמוה - אולם צופית גרנט עלתה על כולן. מאיין מגייסת היא תעצומות נפש להתגבר על האתגרים שמציב בפניה הגורל? מילדה קטנה וכואבת- צמחה לאישה מלאה עוצמה, חום ואהבה. ראוי לציין שבזכות הגמישות, כושר הסתגלות ומבנה אישיותה, הגיעה להגשמה ולמימוש עצמי מקסימאלי. והמעניין, זה לראות את העוצמות והחוזקות כפי שמשתקפים במפת לידה נומרולוגית קבלית.

  ונתחיל בשם צופית גרנט. מהי הפרשנות הקבלית של השם האישי?

  עפ"י הקבלה השם צופית מצביע על אישה לא שגרתית ויוצאת דופן, שלא אכפת לה מאף אחד ולא מפריע לה להיות שונה מכולם. אישה עקשנית עם יכולת להסתכל גם על אחרים ולא רק על עצמה. היא מאוד יצרית ונשית, וזקוקה להמון חיזוקים ואהבה. וכשהיא אוהבת- הוא נמצא עמוק בישותה והיא לא שוכחת אותו. היא אינטלקטואלית, מעשית וחומרית. סוד הקסם שבה המתבטא ברגישות, חמלה והיכולת להתחבר לזולת.

  צופית גרנט: יופי של חמלה ואהבה יש בה המתבטאת במספר יום הלידה- 13.

  חמלה אוניברסאלית עטופה באהבה ללא תנאי כאשר המשפחה והבית מהווים משענת ועוגן בחייה. בזכותם יכולה היא לממש את עצמה. כושר הסתגלות, יצר המרדנות, העקשנות והחמלה שבה -  מעניקים לה המון כוח ועוצמות להשיג כל מטרה בחייה. ממש  נפלא!

  ומספר הגורל 26- הנגזר מתאריך הלידה 13.11.1964, מה אומר הוא על צופית גרנט?

  מספר זה הוא קוד האלוהות ( יהוה=26). ואם עסקינן בתכונות החיוביות אז לצופית שלנו יכולת נתינה אלוהית גבוה עם המון חמלה בצד העוצמה האישית תוך כדי השפעה ושפע. יופי של מתנה לאנושות...

  ומשאלת הלב של צופית גרנט- מה אומרת?

  האמת, היא מנצחת על כל התזמורת הזו. מעניקה לה יכולת לפתח אמון, פתיחות והתבוננות פנימה. קבלת תובנות עם אינטואיציה מאד חזקה. בזכות חשבון נפש מעומק הלב והרגש- יכולה היא להגיע לעוצמות רוחניות מאד גבוהות ולהתעלות הנפש.

  שורש נשמה וכוכב שולט של צופית גרנט. איך הם משתלבים במפת לידה?

  כמו כפפה ליד! צופית פילוסופית בנשמתה החווה הארות פנימיות, כאשר ייעודה הנשמתי הוא לשתף אחרים ולהפיץ אותן ברבים. אין ספק שגם הכוכב השולט (צדק)במפת לידה של צופית גרנט מחזק ומעצים אותה. מעניק לה המון חום, הצלחה ושפע בחיים. חברה נאמנה ומסורה שתמיד תהיה שם בשבילך כשתצטרך אותה. חכמה, סודית ומהירה ושופעת עצות יעילות לסובבים אותה.

  צופית גרנט – מה צופן העתיד?

  עתידות עפ"י הקבלה- השם: בין הגילאים 56-65 (ב-11.2020 צופית תהיה בת 56) האות המשפיעה עליה היא האות צ'. היותה האות הראשונה בשמה מצביעה על משהו משמעותי שקורה בחייה בתקופה זו. אות זו מייצגת חופש פעולה ומרחבים. זו תקופה יצירתית, רוחנית ועזרה לזולת. מבחינה זוגית- אות זו מלמדת על רצון לשבור מסגרות ישנות ומרדנות מסוימת. מומלץ לבדוק שבן הזוג רגוע ואינו מתפרץ. כמו כן, שהקשר בא ממקום של אהבה אמיתית ושייתן מענה מדויק לצרכים הרגשיים העתידים להם היא זקוקה.

  עתידות עפ"י נומרולוגיה- תאריך לידה  בין 11.2020-11.2021 מצביע על כניסה לשנה אישית טובה ליצירת קשרים ושותפויות בחיים, בסימן של התחלות חדשות ופריצת דרך. זו שנה של חיבור לרגשות ויצירת קשרים זוגיים. איזה יופי!

  לסיכום- עם עוצמות, חוזקות ותעצומות נפש שראינו במפה של צופית גרנט- בשבילה, השמיים הם הגבול. לא נרתעת. לא פוחדת. פורצת גבולות. היא תמיד חברה נאמנה, אם למופת ואישה נחושה עם המון אמפטיה ומסירות. והכי אהבתי את המשפט שאמרה בראיון עם אורנה בנאי: "אני מכורה לטוב לב. אנשים טובים הורגים אותי. רכות, טוב לב, עדינות נפש. חוכמת הלב, זה הדבר שהכי מרגש אותי." גם אותי, צופית יקרה...


  יישר כוח על כל פועלך. תבורכי!


  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  052-8231669


  מקורות ספריו של נפתלי פרום:

  • ספר השמות המלא עפ"י הקבלה
  • ספר צירופי האותיות והשמות עפ"י הקבלה.תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...