בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

השדכנית הראלה ישי – על יושר, חמימות ומפת הלידה שביניהם:)

16/08/2020 18:28

 • מבט עמוק לתוך מפת לידה של הראלה ישי השדכנית, מסביר הכל על אישיותה המיוחדת. עפ"י הפרשנות הקבלית של השם הראלה מגלים אישה חכמה, אינטליגנטית, מבריקה ובעלת אינטואיציות חזקות. היא אישה סקרנית, יוזמת ומנהיגה מלידה. יש לה מרץ רב, והיא זקוקה לפעילות של 24/7 כדי לממש את כל המאווים שלה. ויש לה הרבה! והמעניין הוא שתוך כדי פעילות, היא מצליחה לשמור על חביבות, נעימות וחמימות. נהדרת!

  מה מגלה לנו תאריך הלידה של הראלה ישי?

  • יום הלידה מצביע על רצון ללמד, לייעץ ולתת שרות באהבה ובהרמוניה. הראלה לוקחת על עצמה מטלות ומיישמת אותן במלוא מובן המילה. להראלה ישי חשוב שמה שתעשה יהיה מושלם ותפור כמו כפפה ליד – וזה מדהים בשביל כל מי שמגיע אליה לשידוך. רק חשוב שתדע לשמור על רוגע פנימי וחיצוני כאחד. אין ספק שניסיון החיים שלה מביא אותה למקום של שלמות אישית פנימית ונתינה מהלב. שרות לקהילה ומגע עם אנשים מסב לה עונג, וזה המפתח להצלחה האישית והמקצועית שלה. הללויה!
  • מספר גורל מצביע על יושר פנימי, חוכמה ושיתוף פעולה. הראלה ישי אישה רוחנית והיא באה להפיץ יידע ממקום טהור של חיבור לאמת שלה. יש בה נתינה עצומה לסובבים אותה, וכדי לאזן- חשוב שתדע גם לקבל לעצמה. מאמינה אני שעם השנים למדה היא לתת ולקבל באיזון בלי לרצות אף אחד. דרך מערכת יחסים עם בן זוגה היא לומדת על עצמה. ובזכות ניסיון החיים העשיר שלה, מביאה היא את הידע הזה ללקוחות הבאים אליה למציאת זיווג.

  מה מחזק את הכישורים של הראלה ישי להיות שדכנית מקצועית ומדויקת?

  בכמה היבטים במפת לידה של הראלה רואים את האינטואיציות החזקות בהם ניחנה. הייעוד הנשמתי שלה מצביע על יצירת שינוי לעומק בחייה וגם בחיי האנשים הבאים אליה. בנוסף – גם עפ"י מספר הגורל רואים חיזוקים של תחושות הבטן שיש לה. יש לה "קולטים" חזקים אשר אותם היא מפעילה במקצוע. וכן, מבחינה קבלית הראלה שייכת לעולם הבריאה. אלה אנשים שיש להם רעיונות ודמיון ואותם היא מביאה לעיסוק שלה. היא מאד רגישה ורגשנית וקולטת אנרגיות ברמה גבוהה. 


  פסגה ואתגר של הראלה ישי – מה מלמדים עליה?

  לפי תאריך הלידה בין הגילאים 25-34, וגם 52-100 (היום 8.2020 היא בגיל 52) הראלה נמצאת בפסגה מעולה של חופש, מרחבים, פרסום ומסכים. עצם העובדה שהפסגה והאתגר מופיעים פעמיים במהלך החיים מצביע על ייעוד ושליחות האופפים את חייה של הראלה. על מנת לממש פסגה זו עליה לעבור דרך אתגרים בתחום הזוגיות. בטוחה אני שלאחר חיים משותפים של שנים רבות עם בן זוגה, מצליחה היא להתגבר על הקשיים שהיקום מציב לה, ומוכנה להסתער על הפסגה המופלאה המלווה אותה עד סוף החיים.


  מה מבשר העתיד להראלה ישי? 

  1. מבחינה קבלית לפי השם– האות המשפיעה עליה היא ו'. זו אות הנותנת תחושה של ביטחון, משפחתיות ובית. חשוב לה שבן הזוג יתמוך ויפרגן לה. בתקופה זו יש לה יכולת לחיות באיזון, רוגע ושלווה בחיים. חשוב לדעת להתגמש ולא להיות עקשנית.
  2. מבחינה נומרולוגית – תאריך לידה – החל מ8.2020 ועד 8.2021 הראלה נמצאת בשנה אישית אחת- שנה של התחלות חדשות בסימן של הצלחות והישגים. זו שנה טובה של קשרים חדשים, זריעה חדשה וצמיחה כלכלית. חשוב למנף שנה זו לטובת עבודת הקודש שהראלה עושה למען הלקוחות שמגיעים אליה למציאת זיווג. ועל כך אני סומכת עליה במלוא מובן המילה.

  בהצלחה מכל הלב,


  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  052-8231669


  מקורות:

  נפתלי פרום \ ספר השמות המלא לפי הקבלה

  ניר גוטליב \ ספר הסודות- הנומרולוגיה הקבלית וכוח האותיותתגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...