בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

ישראל אוגלבו, הישרדות 2020- מה מסתתר מאחורי מפת לידה נומרולוגית קבלית?

18/08/2020 06:48

 • יש לו כריזמה, כוח ומוטיבציה להצליח בחיים. ממקום הכי נמוך בחיים - הרים את עצמו, התגייס לצבא כלוחם וזכה במיליון שקל בבית אח הגדול. כבן מזל גדי, ישראל אוגלבו נחוש להצליח, להגיע להישגים, ללכת עם ראש מורם ולהכריז: אני אנצח גם בהישרדות 2020! לשם הוא מכוון. מאיין שואב הוא את כוחותיו? למפת לידה נומרולוגית קבלית התשובות...

  מהי פרשנות ישראל אוגלבו לפי הקבלה?

  השם ישראל מעיד עליו כאדם חם, פעיל ואסרטיבי. הוא מיני מאוד, אנרגטי ומלא מרץ. הוא יכול להצליח במעשיו, ובתנאי שיהיה אמיתי עם עצמו ושלם עם הדרך שבחר. הוא איש תקשורת מעולה, אוהב אדם וחברותי מאד. ישראל בחור אמיץ ובעל כושר מנהיגות ויוזמה. הוא שואף לחיות בהרמוניה עם הזולת ללא חיכוכים מיותרים. יש לו חוכמת חיים וכושר שיפוט מאוזן.

  ישראל אוגלבו- נולד ב 7.1.1991: מה מגלה לנו תאריך הלידה עפ"י נומרולוגיה?

  מספר היום 7- מצביע על יכולת מעולה להתבונן פנימה, לצמוח ולקבל תובנות. הוא חוקר ללא הפסקה את ההתנהגות שלו, עושה הרבה חשבון נפש וגם נותן אמון באחרים. לפעמים האשליות מתנפצות- אבל הוא יודע לקום על הרגלים ולהתמודד בגבורה. יש לו אינטלקט ושפע של ידע פנימי, המאפשר לו להגיע לאיזון חומרי ורוחני. בפן השלילי עליו להיזהר מהתמכרויות ובריחה לעולמות של שקט מבהיל ופחד.

  מספר גורל 28=19=10 מצביע על יכולת להתחבר ללא מודע ולממש את עוצמתו. יש לו כוח (28=כח) בעוצמה אדירה, ויכול להגיע לגאוניות והצלחה בכל מה שיעשה. מספר הגורל מחבר אותו לצו הלב והוא, להגיע לביטחון עצמי, לפרוץ קדימה ולממש את הרצונות שלו. בפן המעכב, חשוב שלא יפחד מכישלון, ישחרר שליטה ויגלה סבלנות, ובמיוחד לשחרר נטייה לעצבן אחרים.

  מפת לידה נומרולוגית קבלית של ישראל אוגלבו – מה מספרת עליו?

  • משאלת הלב – הוא שואף להרמוניה, שלום בית ולתחושת שלמות אישית.
  • דרך החיים – מלמדת שכדי להצליח, חשוב לחיות בשליחות ונתינה לקהילה. הוא יודע לפשר ולהרגיע בעת משברים, ומומלץ לו להיזהר מביקורתיות יתר, ולקבל את הזולת כמות שהוא בלי לרצות לשנות.
  • שורש הנשמה מצביע על הצורך להפיץ יידע. הוא מתחבר לשוויון, צדק, שיפור וקידום חברתי.
  • הכוכב השולט (וזו הפתעה נעימה!)הוא כוכב צדק המסמל חום, שפע והצלחה בחיים. לישראל לב טוב, הוא אדם סודי, חרוץ, חכם ומתמיד, ואנשים אוהבים לשמוע את העצות שלו. הוא חבר נאמן ומסייע בשעת הצורך. בפן המעכב- יש לו פתיל קצר שעליו לעבוד עליו.

  ישראל אוגלבו - מה מבשר העתיד מבחינה נומרולוגית קבלית?(היום 5.2020)

  1. שנה אישית – החל מ- 1.2020 עד 1.2021 ישראל  בשנה אישית 3- שנה של הצלחה והישגים. תקופה טובה לקצור את הפירות שזרע לפני שנתיים, מתקופת האח הגדול. זה הזמן להשתחרר מתחים, פרסום וחשיפה. קשרים חברתיים מביאים לו שגשוג והצלחה. ולראייה - ישראל משחק בסרט "מלכת היופי של ירושלים."
  2. פסגה ואתגר בין הגילאים 26-35 (היום, 8.2020  בגיל 29 ) מכוונים לפרסום, כספים ועסקים. ישראל אוגלבו מאותגר ממקום, שעליו לדעת לקבל דעות של אחרים, לקחת אחריות על החיים שלו ולהגיע לאיזון והרמוניה עם עצמו.
  3. האות המשפיעה עליו בין הגילאים 27-30 היא האות ל'. זו האות האחרונה בשם, ומשום כך היא מאד שמעותית. היא מייצגת סיומים והתחלות חדשות, כמו כן, רצון לשלום בית, פתיחות וצמיחה אישית.

  זו מפת הלידה של ישראל אוגלבו. אני מעריצה אותו כי הוא באמת אדם נהדר. ישראל חבר נאמן, שאפתן ועם גישה בריאה לחיים. הוא צומח, גדל ומקבל תובנות. ועובדה- גילינו אותו בבית האח הגדול ב-2018, הוא מפורסם ומצליח, והיום אנחנו מכירים אותו יותר בהישרדות V.I.P. 2020...  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית לזוגיות ומערכות יחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  http://www.roga2002.com/PAGE1.asp

  052-8231669


  מקורות:

  ניר גוטליב \ הסודות- הנומרולוגיה הקבלית וכוח האותיות

  נפתלי פרום \ כוח האותיות והשמות ספר השמות המלא לפי הקבלה

תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...