בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

גדעון סער: מה מגלה מפת לידה נומרולוגית קבלית, ומה צופן העתיד?

13/12/2020 13:27

 • להביט על מפת לידה נומרולוגית קבלית של גדעון סער, זה לראות אדם חם מזג, תקיף, אימפולסיבי – ויחד עם זאת יש לו כוח לרסן את כעסו. גדעון אדם בעל רצון טוב ויכולת נתינה גדולה, ומצד שני נלחם בעקשנות על העקרונות שלו. יש לו שליטה עצמית מספקת וכוח רצון כביר, והוא משתמש בהם בחוכמה.

  גדעון סער נולד ב- 9.12.1966 -מה מגלה עליו תאריך הלידה?

  מפת הלידה מצביעה על רצון לעשות שינויים אצל אחרים באמצעות מתן דוגמה אישית. יש בו נתינה ממקום של הובלה וקידום בקהילה. גדעון סער וורבלי, ויש לו יכולת לראות תהליכים עתידיים מהסוף להתחלה. הוא ניחן באכפתיות, אהבה אוניברסלית ורצון לפעול למען נזקקים וחלשים. חשוב לו שיישמר מתחושת הקורבן, רכושנות ודאגנות יתר. בנוסף היכולת שלו להתבונן פנימה, לצמוח ולקבל תובנות – עומדת לזכותו ומסייעת לו להגשים את מטרותיו.

  פסגה ואתגר לפי תאריך לידה – מה מגלה על גדעון סער?

  המעניין הוא שהמאפיין תקופה זו מלווה אותו מגיל 38 ועד היום ובכלל. ואני מדברת על פסגה של התרחבות הנשמה, רצון ללמוד ולהתפתח רוחנית. זו תקופה של התבודדות וביקורת עצמית, ובנוסף טיפול באנשים בסביבתו ממקום של ניהול בכיר. מה שיעזור לו לממש את הפסגה שלו הוא ולפתח את הייחודיות שלו ואת כישרונותיו. אסרטיביות, יוזמה, מקוריות וחיזוק הביטחון העצמי – כל אלה מסייעים לו לממש את כל השאיפות שלו.

  גלגול הקודם – איך עוזר לגדעון סער להגשים את עצמו?

  הגלגול קודם\זיכרון נשמתי שלו מצביע על כריזמה ויידע איך לשלוט באחרים. כאשר פוגעים בו – הוא לא שוכח. הוא מתעצם ומתחזק והכל כדי לנצח. ברגע שהוא פועל בחוכמה וממקום טהור – הוא מנצח. והוא מנצח כי יש לו  משאבים ויכולות גבוהות, אשר למזלו בזכות האינטואיציות שלו – יודע הוא לתזמן את פעולותיו.

  מה מנבא העתיד לגדעון סער עפ"י תאריך הלידה?

  בין 12.2019 עד 12.2020(היום) עברה עליו תקופה לא פשוטה של חשבון נפש עם שינוי גישה מקצה לקצה. האומץ לפרוש מהליכוד הגיע בתזמון הנכון מכיוון  שהחל מ- 12.2020 (היום) ועד 12.2021 סער בשנה אישית של התחזקות, פריצה החוצה ויציאה לדרך חדשה. זו שנה שמאפשרת לו להוציא לפועל את התוכניות שלו. האם יהיה ראש ממשלה? אכן, חלון הזדמנויות מעולה להוביל מהלכים אולם - רק לשנה \שנה וחצי בלבד.

  שורה תחתונה, מישהו היה צריך ליזום מהלך כדי לזעזע את ביבי נתניהו. כדי לגרום לראש הממשלה קצת לחשוש על מעמדו ולערער את המשך כהונתו. אז בנוסף לנפתלי בנט, בני גנץ – התווסף גדעון סער. כל אלה גורמים לגנץ וביבי לחשב מסלול מחדש – האם ללכת לבחירות ב-3.2021 או אולי למשוך עוד קצת כממשלת אחדות לאומית. ועל כך – ימים יגידו והם נוטים לבחירות.


  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  http://www.roga2002.com

  052-8231669

  *************

  מאמרים נוספים, מפות לידה וניתוחים של מפורסמים - כנסו כאן לבלוג שלי....

  https://www.bizmakebiz.co.il/Members/8461cc38-04e6-43d3-a680-e7da9f2d088e/Blog/

  מקורות: ספר השמות המלא לפי הקבלה\נפתלי פרום

  צילום מסך ערוץ 13

תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...