בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

דונלד טרמפ מודח מהנשיאות! למה זה קורה לו עפ"י נומרולוגיה קבלית?

14/01/2021 12:08

 • בית הנבחרים של ארצות הברית הצביע ביום ד' 13.1.2021 בעד הדחתו של הנשיא היוצא דונלד טראמפ, בגין הסתה למרד. סיום כהונה מאד לא סימפטי לנשיא של מדינה משמעותית בעולם. אז מי אתה בדיוק מר דונלד לפי נומרולוגיה קבלית?

  השם דונלד טראמפ – על מה מצביע השם הפרטי?

  השם דונלד מצביע על היותו אדם בעל נטייה פילוסופית וחיפוש אחר האמת. מקננים בתוכו מלחמות פנימיות בין הטוב לרע ובין אנוכיות והתחשבות בזולת. אוהב לעזור לאחרים, אולם גם לשגות בדמיונות, לרחף ולא להיות מציאותי במיוחד בתחום המין הנשי. יש לו תפיסה לא נכונה בענייני רגשות, מין וזוגיות. יש לו רגשות עזים כלפי נשים, ומצד שני קיים קושי בשיתוף פעולה איתן.

  עוד על פרשנות השם דונלד טראמפ לפי נומרולוגיה קבלית.

  השם הפרטי מצביע על קושי לשמור סודות, וקונפליקטים פנימיים בין הצורך לשתוק או לדבר. הוא אדם חשדן, חסר סבלנות עם נטייה לאכזריות. יש לו בעיות רגשיות, בעיות ילדות לא פתורות ובעל יצרים מיניים עזים. חשוב לו מה חושבים עליו, אחרת הוא נפגע. אדם תלותי הזקוק לחבריו, לא אמין ועקשן כמו פרד. ניגש ישר לעניין, חסר טקט ופועל במהירות בלי מחשבות לפני עשייה.

  דונלד טראמפ (נולד בתאריך 14.6.1946) שוב רואים חוסר גבולות!

  היעוד שלו בחיים - מצד אחד מצביע על יכולת להגיע לאיזון בחיים, נתינה גבוהה ורצון ליישם פרויקטים למען האנושות, אולם מצד שני - חוסר גבולות, תלותיות יתר וקושי להגיע להחלטות.

  גלגול קודם\זיכרון נשמתי, מצביע על קושי בתקשורת החברתית של דונלד טראמפ.

  הוא בא לעולם כדי ללמוד את חוקי החברה, לפעול בטקט ולנחות על הקרקע. הוא מרחף, לא מקשיב, וטוען שמתקיפים אותו כאשר למעשה- זה הוא שמתקיף את האחר. השיעור שלו הוא ללמוד להסתדר בחברה, להיות דיפלומטי ולפעול בהגינות וביושר.

  עתידות: מה מסמלת תקופה זו לדונלד טרמפ ולמלניה אישתו?

  דונלד- בין 6.2020 ל- 6.2021 בתקופה של התמקדות במשפחה ומעבר מגורים בסימן של התחלות חדשות. הרבעונים\ חודשים מצביעים על ניתוקים פתאומיים בין 9.2020 עד 5.2021.

  מלניה – בין 4.2020 ל-4.2021 היא בשנה של חשבון נפש רציני עם עצמה בסימן של סיומים של מאורעות חשובים בחייה. לא אתפלא אם תתגרש מבעלה.

  לסיכום: מבט על מפת הלידה של דונלד טרמפ נתן את אותותיו על כל מה שמתרחש היום בארצות הברית. חוסר הגבולות שבו, חוסר טקט והקושי שלו עם התקשורת החברתית – כל אלה הביאו אותו להתנהלות לא הולמת ולא מכובדת של נשיא. ועל כך הוא משלם בריבית דריבית!


  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך בזוגיות ומערכות יחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  052-8231669


  מקורות: נפתלי פרום \ ספר האותיות והשמות המלא לפי הקבלה

תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...