בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

מפת לידה ליאור כלפון: אדם שכולו לב, נתינה וכישרון נדיר |נומרולוגיה קבלית

24/01/2021 19:21


 • כלפון או חלפון? השאלה עלתה בשנת 2011,  כאשר ליאור כלפון התלבט במה לבחור. כאן נקראתי לדגל. ובשיחה איתו בתוכנית של עינב גלילי  (חדר 101 ערוץ 2 - להלן הקישור) https://youtu.be/CByODmWzNJo בהמלצתי, בחר בשם כלפון. זכיתי! הוא שחקן, קומיקאי, תסריטאי, במאי תיאטרון ויוצר המופע המוזיקלי "ווקה פיפל". בקיצור איש מוכשר רב פעלים בכל רמ"ח אבריו. בבית האח הגדול רואים אדם שכולו לב, הכלה ונתינה עצומה. היכן במפת לידה לפי נומרולוגיה קבלית רואים את האדם המיוחד הזה? חקרתי ובדקתי והנה התוצאות לפניכם...

  ליאור כלפון נולד ב 26.4.1973. מה מגלה מפת לידה לפי נומרולוגיה קבלית?

  יום הלידה 26 (יהוה בגימטרייה) של ליאור כלפון, מצביע על אדם עם יכולת נתינה גבוה וחמלה עם איזון ויישום תובנות. ליאור יודע לתת  לעצמו וגם לאחרים באיזון, בצד עוצמה אישית עם יכולת איזון חומר ורוח, השפעה ושפע.

  מספר הגורל 23 מצביע על תקשורת טובה, חשיבה מהירה והסתגלות לשינויים. מספר 23=5 זה גם לפעול בכל חמשת החושים, גמישות בחשיבה ויישום מודעות. מושלם!

  ליאור כלפון – מה פרשנות השם ליאור לפי נומרולוגיה קבלית?

  שם זה מייצג אדם סקרן, חושני ואוהב חברה. הוא חומרי ואוהב את מנעמי החיים. ליאור אדם השואף ליחסים הרמוניים וטובים עם סביבתו. ייתכנו קשיים בחיים אך הוא מתגבר עליהם ומצליח. הוא אוהב לעבוד, אך גם לנוח בשעת הצורך. הוא נמשך למיסטיקה, לרוחניות ולתחומי הנפש והפסיכולוגיה. אוהב לקרוא, ללמוד ולהרחיב את אופקיו. לעיתים יש לו התפרצויות, והוא נרתע כשמנסים להגביל אותו.

  מה הייעוד נשמתי של ליאור כלפון לפי הקבלה?

  שורש הנשמה של ליאור מלמד שאהבה היא סבלנות, התמדה ויציבות. הוא צריך ללמוד שבאהבה צריכה לדעת לסלוח. קיימים בחייו יציבות, הערכה עצמית וגבולות. יש לו היכולת לאסוף ידע, להתחבר לכישרונות ולמיומנויות מיוחדות.


  ליאור כלפון – מה מבשר העתיד לפי נומרולוגיה קבלית?

  בין 4.2020-4.2021, ליאור בשנה אישית של חשבון נפש. בית האח הגדול מוציא ממנו את המיטב הרוחני שבו. תקופה זו עוזרת לו להתבוננות פנימה, לצמיחה ולקבלת תובנות. החל מ-4.2021 הוא מתחזק, פורץ החוצה ויוצא לדרך חדשה.

  האמת – אני מאד מעריכה את ליאור כלפון. איש טוב עם נתינה אלוהית, איש תקשורת מעולה ואדם ברוך כישרונות. בכל מקום שיהיה הוא מסתדר, מסתגל לסביבה ופתוח לשינויים. האם יזכה במיליון באח הגדול 2021? אני בספק. אבל מה שבטוח – אצלו השמיים הם לא הגבול, והחל מ- 4.2021 הוא הולך לכבוש אותם! בהצלחה!!!


  ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  מחברת הספר סודות מחדרי הלב

  052-8231669  מקורות: נפתלי פרום\ ספר השמות המלא לפי הקבלהתגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...