בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

כיצד להתגבר על האוטומט ולהישאר בחיים? בדוק!

10/02/2021 07:28


 • בצעירותי - הייתי שונה. האוטומט שלי עבד "שעות נוספות". עשיתי דרמות. בכיתי וגם נעצבתי - כמעט מכלום. לא ידעתי שאני פועלת מתוך האוטומט. היום, לאחר שנחשפתי לתחום הנומרולוגיה והקבלה, התבגרתי והתגברתי. היום, קשה מאד לעצבן אותי. למדתי להגיב ממקום בוגר. לא מתעצבנת, שקולה והרבה יותר ומעודנת.

   

  רוצים ללמוד איך עושים את זה? לפני כן בואו נלמד כמה מושגים...

  תגובה אוטומטית. טייס אוטומטי. חדרי חושך. הכול אותו דבר. והכוונה היא לתגובות הלא מודעות שלנו. מישהו מעיר לנו, ואנו מיד מגיבים מהתת מודע ובאופן מאד לא מבוקר. לא רציונאלי. ממקום רגשי. ממקום כואב. זה האוטומט שלנו!  

   

  שורה תחתונה- מהי מטרתנו בחיים?

  רוצים אנו להיות יותר רגועים, נינוחים ומאושרים. שניקח אחריות על החיים שלנו. שנזהה מתי המחסומים שלנו מנהלים אותנו ושנדע להגיב ממקום אחראי ובוגר, ולא מתוך "חדרי החושך" המנהלים אותנו. איך עושים את זה?

   

  התעצבנתם. כעסתם. זה הרגע לזהות שפועלים אתם מתוך האוטומט.

  זה הזמן להתגבר! ברגע זה אמרו לעצמיכם: זה לא הוא הגורם לעצבים שלי - זה אני האחראי לכך. משהו לא פתור אצלי. חדרי החושך שלי זקוקים לטיפול. אני פועל מתוך כעסים שלא קשורים לסיטואציה זו, אלא שייכים לעבר כמו למשל: גלגול קודם. אמונות חוסמות. השקפת עולם צרה. כל אלה מצביעים על כך, שעלי לעשות עבודה עם עצמי.  

   

  מה עליכם לעשות לאחר שזיהיתם שמשהו אצלכם לא פתור?

  הפעילו כוח המתנגד לאוטומט הזה. הגיבו ממקום בוגר ואחראי, המתאים לסיטואציה. ככל שתפעילו יותר כוח המתנגד לאוטומט - כך תרגישו שאתם "מתעברים". חדרי החושך שלכם יהיו נקיים יותר. השקפת העולם שלכם תתרחב. בפעם הבאה שתרצו להגיב למקרה דומה- לא תפעלו מהאוטומט. לא מחדרי החושך- אלא ממקום שקול, נעים ומאוזן. תיקחו אחריות על התגובות שלכם. תכל'ס- מרגע זה כמעט כלום לא יעצבן אתכם.

   

  לא להאמין מה תחושו. מצבים שבעבר הוציאו אתכם מדעתכם  – היום, כבר לא מזיזים לכם. הצלחתם להתגבר. אתם לא מייחסים להם חשיבות. מהיום אתם חייכנים, נעימים והרבה יותר רגועים. אתם בדרך אל האושר. והאוטומט? יהי זכרו ברוך....


  ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  http://www.roga2002.com/

  052-8231669


תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...