בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

יאיר לפיד- על אישיות, תקשורת ומפת לידה נומרולוגית קבלית

05/03/2021 20:59

 • כשמדובר בתקשורת- יאיר לפיד איש תקשורת בכל רמ"ח אבריו. הפלא ופלא. מכל זווית שנביט במפת לידה נומרולוגית קבלית נגלה שני מספרים שולטים: 3 ו- 5. תקשורת וחופש הביטוי! וכן, כשמו כן הוא- אדם מאיר פנים ורוחני, גמיש, סתגלן, סקרן ומחובר למציאות. ויש עוד חיזוקים להיותו איש תקשורת מדופלם. סקרנים? בואו איתי...


  השם יאיר - מה הפרשנות הקבלית של השם?

  שם זה מצביע על אדם מעשי, ארצי האוהב חופש, תנועה ומרחבים פתוחים. אותיות א.ה.ו.י. בשמו מעניקות לו גמישות שכלית, סקרנות ויכולת לצאת ממצבים מביכים בכבוד ובאלגנטיות. לעיתים הוא סגור רגשית, אולם חיבור חזק יותר לצד הרוחני שבו, בהחלט יעזור לו להתגבר על מחסום זה.


  יאיר לפיד נולד ב- 5.11.1963.  על מה מצביע יום הלידה לפי נומרולוגיה קבלית?

  מספר 5 – יום הלידה מעיד על תקשורת וחופש הביטוי. 5 הוא מספר המכיל בתוכו את כל חמשת החושים: לראות. לשמוע. למשש. להריח. לטעום. בכולם משתמש הוא ביום יום על מנת להגשים את הייעוד שלו בחיים. יאיר יודע לפעול בכל החזיתות. משום כך חייו מלאים בתפניות ושינויים. כל יום מתחדש הוא מחדש. יש לו צורך להתנסות ולעשות למען האנושות ללא שום פחד, תוך יצירת תקדימים שמביאים אותו לשינוי ופריצה.


  כיצד משתלבת דרך החיים (מספר 5) עם הגשמת ייעודו בחיים?

  באמצעות התקשורת כמובן! שימוש נכון בחופש הביטוי. החלפת רעיונות. סקרנות, נסיעות והמון יידע – כל אלה ועוד, סוללים בפניו את הדרך להכרה חברתית, מעמד והצלחה. מספר הייעוד של יאיר לפיד הוא 26 מצביע על יכולת נתינה גבוה, עם חמלה, איזון ויישום תובנות. כמו כן, מימוש העוצמה האישית באמצעות נתינה תוך השפעה ושפע.


  הנה עוד תקשורת מתוך מפה נומרולוגית קבלית- הכוכב השולט מרקורי כמובן...

  כוכב זה מעניק ליאיר לפיד תנועתיות, תקשורת, סקרנות וגם להיות " צעיר חסר מנוח". הוא מאד חכם. אוטודידקט. כשרוני. בעל חוש הומור. קל לו להתבטא  ואומן הדיבור והכתיבה.


  כיצד מסייע השם המלא, יאיר לפיד לכשרון הביטוי במפת הלידה?

  מספר 3 כמובן! מספר זה עוזר לו להוציא לפועל את הכישרון התקשורתי שבו.  להיות וורבאלי. יצירתי. להבין את הזולת ולהיות אמפאטי. מספר זה תורם לרגישות פנימית בה ניחן ולאינטואיציות חזקות. המחשבות שלו, מאד מהירות מהיכולת להוציא דברים מהכוח אל הפועל.


  שורש נשמה ועולם שולט במפת לידה נומרולוגית קבלית – איך משתלבים בתקשורת?

  ממש כמו כפפה ליד. הנשמה של יאיר לפיד באה לעולם במטרה להפיץ ידע טהור ללא מניפולציות, ורוח טהורה ממקום זך ונקי. ייעודו הנשמתי הוא ללמד אותנו שאהבה היא סובלנות וסבלנות. גם העולם השולט במפת הלידה מצביע שהאיש שייך לרובד רוחני גבוהה, אינדיבידואליסט ויוצא דופן.


  עפ"י מפה נומרולוגית קבלית – מהם השיעורים של יאיר לפיד  למימוש עצמי מקסימאלי?

  1. אתגר 1 – כשמו כן הוא! מהווה אתגר שעליו להילחם בהתנגדות שלו למנוע מעצמו התפתחות. עליו ללמוד להיות דעתן ואסרטיבי ושידאג לטפל בכל הבעיות בחייו באופן מיידי ללא משיכת זמן.
  2. מספר 5 – תקשורת וחופש. עליו להתביית. להיות יותר רגוע. להיות ממוקד. להעמיק. להיזהר מלהתפזר.
  3. שורש נשמה – הצורך שלו להפיץ יידע ולפעול למען הציבור- עלול למקם את המשפחה במקום שני. חשוב למצוא את האיזון בין הזוגיות\משפחה  לעשייה הציבורית.
  4. מספר גורל 26 מצביע על קושי  לתת לעצמו וקושי לקבל מאחרים. על מנת לחוש את השפע שבתוכו- חשוב שידע לתת ולקבל באיזון.
  5.  מספר גורל 17- עלול לגרום לו לחשוש להתמודד באופן ישיר עם בעיות רגשיות לא פתורות. מומלץ לא לפחד לגעת במקומות הכואבים. ללכת ללמוד קבלה, רוחניות ומודעות עצמית. באמצעות כלים אלה יידע לפתח את הצד הרוחני באישיותו ולהגיע לאיזון של חומר ורוח בחייו.

  יאיר לפיד – מה מבשר העתיד?

  בין 11.2020 – 11.2021 לפיד נכנס לשנה אישית 3 נסתרת 2. שנה זו מצביעה על הצלחה, צמיחה כלכלית והישגים משמעותיים בסימן יצירת קשרים ושותפויות. מבחינה קבלית, האות המשפיעה על לפיד היא י' בין הגילאים 57-58 (היום 4.2021 בגיל 57 ), והיא מצביעה על יכולת לנתח מציאות במטרה להבין דרכי פעולה עתידיות.

  המעניין הוא שבהמשך החל מ-11.2021 ואילך, לפיד נכנס לתקופה טובה של בנייה בסימן של הצלחה ופרסום. ועוד יותר מעניין שבמפת הלידה של רעייתו ליהיא לפיד רואים שינויים משמעותיים, ניתוקים ומעברי בתים. מאד מעניין...

  לסיכום: יאיר לפיד היום בפוליטיקה הישראלית - האיש הנכון בזמן הנכון!

  בטוחה אני שהכישורים הטבעיים, העוצמות וחוזקות שלו, יובילו אותו למימוש מקסימאלי אישי ופוליטי שבו כולנו נצא נשכרים.  בהצלחה מכל הלב,


  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  http://www.roga2002.com/

  052-8231669

  עוד ניתוחים נומרולוגיים של מפורסמים ופוליטיקאים - כאן בבלוג שלי.

  https://www.bizmakebiz.co.il/Members/8461cc38-04e6-43d3-a680-e7da9f2d088e/Blog/

תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...