בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

מי אתה נפתלי בנט עפ"י מפת לידה נומרולוגית קבלית?

05/06/2021 11:01

 • נפתלי בנט עומד להיות ראש הממשלה ה- 10 של מדינת ישראל. מה מסתתר מאחורי מפת לידה נומרולוגית קבלית שלו? מהו הגלגול הקודם, שורש נשמה, פרשנות השם וייעודו בחיים? בדקתי והופתעתי לטובה. סקרנים? בואו איתי...


  בפן החיובי, מפת לידה של נפתלי בנט משופעת כריזמה, שליחות והפצת ידע:

  שורש נשמה (ייעוד נשמתי) מצביע על הפצת ידע טהור ללא מניפולציות. חיבור לשוויון וצדק חברתי, שיפור וקידום החברה, רעיונות מתקדמים וראייה לטווח ארוך.


  מספר גורל \ייעוד (לפי תאריך לידה 25.3.1972) מצביע על יושר פנימי, חוכמה ושיתוף פעולה. בנט לוקח אחריות עלי חייו, יש לו יכולת להפיץ יידע ומחובר ליושר הפנימי ממקום של איזון ושיקול דעת.


  פסגה ואתגר בין הגילאים 43-52, (היום 6.2021 הוא בן 49 ) מצביעים על הצלחה בסביבת נשים וילדים, כאשר הפה הוא כלי העבודה שלו. יש לו רצון להעביר מסר, לחנך וללמד. ולראייה, הפעילות המבורכת כשר החינוך. עצם היותו דתי\רוחני, מאד עוזר לו להגיע לפסגה ולהצליח.


  גלגול קודם\זיכרון נשמתי, מצביע על היותו מלך, וכוכב קולנוע עם תהילה. בה ממקום של הרגשת עליונות על אחרים. התיקון שלו בעולם הזה הוא לנצל את הכריזמה שלו ולפעול למען מטרות הומניטריות. הוא מוקף שומרים רוחניים שעוזרים לו לממש את הייעוד שלו. הוא מביא רעיונות חדשים, ומשתף  את הכוח שלו, ממקום של שליחות למען הציבור.


  פרשנות השם נפתלי בנט עפ"י הקבלה סוגרת מעגל אישיותי.

  השם נפתלי מצביע עם אדם חכם מאד, האוהב להתפתל ולהתחכם. הוא אדם מעניין, ובעל חוש הומור. הוא מאד רגיש מאד, הרמוני ויש לו יכולת הבנה בתחום הנפש. יש לו יכולת להצליח בתחום העסקי בתנאי שהוא מאמין בעצמו. עליו ללמוד שהרגש חזק מהשכל, ונראה שהוא לומד זאת עם הגיל. הוא אדם סקרן מאד ואוהב לרכוש ידע על מנת להעביר אותו הלאה.


  נפתלי בנט - מה מבשר העתיד עפ"י מפת לידה נומרולוגית קבלית?

  • מבחינה קבלית- האות פ' היא האות המשפיעה עליו בין הגילאים 47-55 (ב 6.2021 בגיל 49 ). מילת המפתח בתקופה זו שהוא יעשה הכל למען שלום בית. וותרנות. טוב לב ויש לנפתלי היכולת להבין את כל צידי המטבע. (ממשלת שינוי)...בתזמון זה הוא פתוח ללמוד ולקבל הכל ממקום של היגיון ושכל ישר, דבר העוזר לו בחיים האישיים בכלל, והפוליטיים בפרט.
  • מבחינה נומרולוגית- החל מ- 3.2021 ועד 3.2022 בנט בשנה אישית של מחויבות ולקיחת אחריות בסימן של התחזקות, פריצה החוצה ויציאה לדרך חדשה. שנה המאפשרת לו להוציא את תכניותיו לפועל, וזמן מעולה לקבל ולתת תמיכה, ולהשתמש נכון בכוח וסמכות.

  ולסיכום: נראה כאילו הכל מושלם באישיות של נפתלי בנט...האומנם?!

  לעניות דעתי- את רוב השיעורים שלו בחיים, בנט עבר. וכדי שכולנו נצא נשכרים מפעילותו הציבורית למען ילדינו, כמה טיפים בנימה אישית לראש הממשלה הבא של ישראל:


  1. במידה ואתה מרגיש שעובד עם אגו- ממליצה מאד לשים אותו בצד, ולהיות קשוב לדעות של אחרים.
  2. מפת לידה שלך מצביעה על שרות לציבור באופן טוטלי. הקדש גם זמן למשפחה בכלל, ולעצמך בפרט.
  3. שים לב לשמור על גבולות, להיות אסרטיבי, נחוש והחלטי. פחות לרצות...
  4. האמן בעצמך, כוחותיך והיכולות שלך – אל תתלבט יותר מידיי. פשוט תגיע להחלטות!
  5. אל תצבור כעסים וגלה סבלנות, גם כאשר השקפת עולמם של אחרים, שונה משלך.


  בהצלחה מכל הלב,


  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

  http://www.roga2002.com/תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...