בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

מה זה אלימות ואיך היא באה לידי ביטוי?

23/10/2021 06:39

 • מה זה אלימות, ואיזה מילים כואבות מסתתרות בתוך המילה?

  אל מות- מלאות- מילים-לאות-תיאלם-אלי-תום-לי-אלים-מלא-אילם-מי-תל-אמת-מות-מי את?- אם-לו-תלם-אלות-מי אל?-מולי-לו מת-אי-תם-לא למות....

  בקיצור - וואו ושימו לב איך כל המילים הללו משלבות בפוסט הזה...


  כי כאשר אדם נמצא במתח, מלא אגו, חסום ותקוע בדעות קדומות - הוא אוטומטית מתנהג באלימות מילולית או פיזית. הוא מאבד שליטה כדי לא לגעת במקומות החסומים שלו ופוגע באחר. מילים גורמות למות. גורמות לאילמות ותחושת אי בודד בתוך ים.


  אדם אלים הופך את הקורבן לאילם, מסיט אותו מהתלם שלו, חוסם אותו מהאמת שלו ולבסוף גורם לו למות מבפנים. הפוגע משמש באלות ובמילים הגורמות לתל עצום ביחסים בין השניים.

  כי לאדם אלים אין יכולת להתבטא במילים, אז הוא הופך לאלים פיזית ומילולית. וכמו שהוא אילם ומלא מעצמו- כך רצונו גובר להפוך את הקורבן שלו לאילם. למות. לזרוק אותו לאי בודד ובעצם להגיד לו: מי את\ה בכלל?


  מה עושים?

  לא למות! אלה המילים שהקורבן\את צריכה להגיד לעצמך. לעמוד איתנה מול האלימות, ולדעת שמגיע לך להיות מאושרת. (כמו בציור המצ"ב) להיות אסרטיבית, נחושה והחלטית במה שאת רוצה בחיים שלך, ולא להיכנע ללאות (עייפות) האופפת אותך. להבין שיש לך קיום וערך בעולם הזה, ושלאף אחד אין זכות לגרום לך למות באיזה אי בודד. להגיד לא למוות הרגשי, הנפשי והפיזי שלך. ברגע זה - האחריות היא שלך לפעול למען האושר האישי שלך...


  ומה עם האדם האלים?

  קודם כל להיות מודע לעצמו שהוא גורם נזק לאחרים. מודעות עצמית תסייע לו להבין שבעצם הוא אגואיסט ומלא מעצמו. זה יעזור לו לשחרר את האגו שלו, לקלוט שהוא קורבן של עצמו (שהוא אילם) וגם מקרבן אחרים.


  בהצלחה ובהמון אהבה,

  ציונה אבירם


  *ציור שלי על קנבס, צבעי אקריליק 20*40


תגובות
 • חגית אלופי צפרוב חגית אלופי צפרוב - לפני 858 ימים

  פוסט מעניין. מקצועי.
  מסקרן אותי להכיר אותך ואת האופן שאת מסייעת לאנשים

 • ציונה אבירם -נומרולוגית מנטורית לזוגיות ועסקים ציונה אבירם -נומרולוגית מנטורית לזוגיות ועסקים - לפני 853 ימים

  שלום לך יקירה,
  תודה רבה על המשוב. רגשת אותי. אני עוסקת בנומרולוגיה קבלית, מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים. אכן אני עוזרת ומכוונת לחיים יפים וטובים יותר עפ"י הכלים שלי...אשמח מאד לשוחח איתך בטלפון...צלצלי אלי - 052-8231669. אני פה בשבילך באהבה ומכל הלב!

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...