בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

יום אהבה- ברכה מהלב "גַּ֤ם כִּֽי־אֵלֵ֨ךְ בְּגֵ֪יא צַלְמָ֡וֶת לֹֽא־אִ֘ירָ֤א רָ֗ע"

14/02/2022 07:42

 • "גַּ֤ם כִּֽי־אֵלֵ֨ךְ בְּגֵ֪יא צַלְמָ֡וֶת לֹֽא־אִ֘ירָ֤א רָ֗ע כִּֽי־אַתָּ֥ה עִמָּדִ֑י. שִׁבְטְךָ֥ וּ֝מִשְׁעַנְתֶּ֗ךָ הֵ֣מָּה יְנַֽחֲמֻֽנִי"

  איזה יופי של משפט ליום האהבה!


  מילים אלה חקוקות לי בראש זמן רב, והן מלוות אותי על כל צעד ושעל בזוגיות. כי בינינו - מה גבר צריך מאישה, כדי לאהוב אותה? כדי להעניק לה מטובו? כדי שיתמסר לה? ביטחון רגשי!!!


  ביטחון רגשי זה, שהוא יודע, שגם אם הוא ילך בגיא צלמות, לא יקרה לו שום דבר רע כי את איתו. כי עצם נוכחותך - מנחמים אותו. (ולהיפך כמובן!)


  ויש אבל! האישה היא הצוואר והגבר הוא הראש. ולאן שהצוואר ילך, הראש יפנה. ואת האישה "קלת דעת". קל לך לדעת. יותר חכמה. יותר נבונה, יותר יודעת את התורה...בקיצור - כאשר ישנה אהבה אמיתית בזוגיות, כמה שיישמע קיצוני, את האישה קובעת לאן האהבה פוסעת. (איזה יופי, יצא לי חרוז)


  אז אישה יקרה, שימי את המשפט הזה מול עינייך, שנני אותו ותני למילים לחלחל לך בגוף. כי "גַּ֤ם כִּֽי־אֵלֵ֨ךְ בְּגֵ֪יא צַלְמָ֡וֶת לֹֽא־אִ֘ירָ֤א רָ֗ע כִּֽי־אַתָּ֥ה עִמָּדִ֑י. שִׁבְטְךָ֥ וּ֝מִשְׁעַנְתֶּ֗ךָ הֵ֣מָּה יְנַֽחֲמֻֽנִי".


  כי כדי ליצור את התחושה " כִּֽי־אַתָּ֥ה עִמָּדִ֑י " - את צריכה לתת לו תחושה שאת איתו. שאת בעדו. שאת מביטה עליו בעיניים טובות של אהבה, הבנה ותשוקה - ולא בעיניים חשוכות של רוע.


  כי ברגע שתשנני לעצמך, שזוגיות זה שדה של אהבה ולא שדה של מלחמה- תחושה עילאית של אהבה, רוך ונתינה הדדית תאפוף אתכם, והמשפט "גַּ֤ם כִּֽי־אֵלֵ֨ךְ בְּגֵ֪יא צַלְמָ֡וֶת לֹֽא־אִ֘ירָ֤א רָ֗ע כִּֽי־אַתָּ֥ה עִמָּדִ֑י. שִׁבְטְךָ֥ וּ֝מִשְׁעַנְתֶּ֗ךָ הֵ֣מָּה יְנַֽחֲמֻֽנִי" יקבל משמעות טהורה וזכה בזוגיות ביניכם.


  חג אהבה שמח,


  בהצלחה ובהמון אהבה,

  ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  הציור שלי - בעלי ואני. צבעי אקריליק על קנבס.

תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...