בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

בשבילנו - כל יום הוא יום האישה!

09/03/2022 04:39

 • גילוי נאות - אני מתה על נשים. אני אוהבת את הפתיחות שלהן. מתמוגגת משיחות נפש איתן. אוהבת להסתכל על אישה בעיניים. להחמיא, כמה היא יפה. חכמה. מוכשרת. כמה היא אישה נאורה. זה עושה לי חם בלב ובנשמה. טוב, זה לא סותר שאני עצמי נשואה באושר מעל 50 שנה, ואישי היקר הוא אהבה שלי בלב. (טוב, למדתי משהו מהסלנג של הצעירות היום)


  כי אישה זה הדבר הכי אלוהי שבורא עולם ברא.

   זה פלא יפה, ולא משנה איך היא נראית. כי בשבילי להסתכל על אישה, זה לראות את הניצוצות בעיניים. זה לראות את הצימאון בקולה להקשיב, ללמוד, לקבל תובנות. נכון - לא כולן אותו דבר. אבל זה בנשמה שלהן. זה זורם בדם, ועם השנים, הניסיון והבגרות - הן יותר בשלות. יותר יפות מבחוץ -  ובעיקר יפהפיות מבפנים. וזה - מחמם לי את הלב!


  שימו לב איזה יופי של פרשנות מסתתרת בצמד המילים - יום האישה!

  * יום = מוי - מלשון מוי כיף.

  * האישה = אי מוקף באש, אשר מסתתר באישיותן גם איש. ולא סתם איש. זה איש עם שמירה אלוהית. כי האות ה' מגוננת על האיש שבתוכה, בתחילת המילה וגם בסופה.


  והפלא הקסום הוא, שבורא עולם ברא את האישה מתוך צלעות הגבר.

  ז"א שהיא דגם משופר של האיש. היא צלע מצלעו. האישה היא גם עזר כנגדו כדי שלא יהיה לבד. היא "קלת דעת" וגם קלילה - כי קל לה לדעת והיא יותר חכמה מגבר. (גבר=גרב=רגב= בגר... וועליה, מה יעשו לי הגברים. טוב- לא אני המצאתי את המילים)


  יש משהו מעניין ומיוחד בתאריך יום האישה 8.3.2022 - שימו לב😊

  מספר יום = 8

  מספר גורל (חיבור כל המספרים) = 8

  יום האישה בגימטרייה = 8

  יופי של מספר המשקף כוח אין סופי. חיבור של רוח וחומר. יכולת להוציא דברים מן הכוח אל הפועל. שימוש נכון בכוח, סמכות והצלחה. מספר של נחישות, אסרטיביות ועוצמה נשית. יכולת לראות את שני צידי המטבע, להיות מעשית וכושר הישרדותי חזק להתגבר על אתגרים בחיים. מספר 8 מצביע על האישה כבעלת משמעת, כוח פנימי רב ובעלת אמביציה להצליח. זה פשוט וואו!   


  אז אישה יפה,

  ביום האישה\חודש האישה ובכלל - העצימי את האור שבתוכך, היי את במלוא מובן המילה ואהבי את עצמך. תמיד תזכרי, שאת נעלה יותר, מוכשרת יותר, את חזקה ויש בך את העוצמה להכיל את עצמך ולהעצים את בן זוגך.


  דעי אישה יקרה,

  עמוד השידרה שבנית לך עם השנים, התכונות הטובות שבך ותחושת קיום וערך- אלה המשאבים שלך. העצמות שלך חזקות להתמודד ולהדוף רוחות רעות, גלים חזקים וגם סופות טורנדו. תמיד תזכרי, גברים  אוהבים נשים חזקות, ולראייה- כאשר אלוהים ברא אותך מצלמו של האיש, הוא עשה את זה כדי שתהיי עזר כנגדו. ובאותה נשימה לחש לך באוזן ש...גם אם תלכי בגיא צלמוות, לא אירא לך רע כי אני עימדך... זכרי זאת! (תהלים פרק כ"ג פסוק ד)  יום אישה שמח,

  אוהבת אותך אישה יקרה,


  ציונה אבירם -  נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ומערכות יחסים

  http://www.roga2002.com/

  052-8231669

תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...