בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

הגעתי לגיל של שמחה וגיל, כי זה הזמן!

09/03/2022 08:06

 • וכן, גאה לספר לכל העולם ואחותו, שאני בת 72. אישה מאושרת ושמחה בחלקי. שלמה עם עצמי, עם ההחלטות שלי ועם הדרך שבחרתי בגיל השלישי. כי אני מרגישה שהגעתי לגיל, שהוא בעצם זמן מופלא לרקוד את החיים ולחיות בשמחה. להפוך כל יום לחגיגה, לחיות באושר ושפע רוחני ובעיקר - להגשים את החלומות שלי. כי אם לא עכשיו - אי מתי?

  אז אני פונה אליך אישה יקרה,

  פותחת לך צוהר ומרחיבה אותו, כדי שגם את תיהני מנפלאות הגיל שלך. תחיי את החיים במלואם, תהיי אסרטיבית וגם רכה ומכילה.


  כי זה הזמן להביט אל הסובבים אותך\משפחה-  בעיניים טובות.

  כי אותן עיניים מביטות גם בך. את אוהבת את עצמך. מפרגנת לעצמך. את חיה בתחושת מלאות ואושר, אשר עושים לך חם בלב. האור הפנימי הזה מופץ לכל הסובבים אותך. את מוארת, חיה בשלמות עם מי שאת והכי חשוב- את רגועה ונינוחה.


  כי זה הזמן לקבל תובנות ולחבק את הכעס.

  לא להתעצבן על כל מילה ולא "לפתוח שולחן". הביני שאם את כועסת, זה אור ירוק עבורך להבין שמישהו נגע במשהו לא פתור אצלך. אמרי תודה, ונצלי את הפגיעה לנקות ולקבל תובנות. קחי דברים בפרופורציה הנכונה, חבקי את הכעס ואמצי את המשפט של הפסיכולוג הידוע קרל יונג: "כל מה שמרגיז אותנו בקשר לאנשים אחרים, יכול להוביל אותנו להבנה של עצמנו".


  כי זה הזמן להיפגש עם חברות, לקשקש ולנשנש ביחד.

  בינינו - אין כמו מפגשי נשים. אני אוהבת את הפתיחות, השיתוף והחלפת דעות. אז נצלי את הזמן הזה למפגש עם חברות, לבלות ביחד ולצחוק במלוא גרון. זה הזמן לשתף התלבטויות, הרגלים ועוד כל מיני "שאר ירקות" שיש לך דילמה עליהם. רוב הנשים מכילות, יודעות להקשיב ולתת עצות נבונות.  


  כי זה הזמן ללכת לחוגים, להיות יצירתית ולהוציא מעצמך את המיטב הסמוי.

  כן - סמוי. תעזי לעשות במה שלא נגעת עד היום. (אני בגיל 70 גיליתי שיודעת לצייר), שברי את תקרת הזכוכית ועופי על עצמך. תרקדי כאילו אף אחד לא רואה אותך! כשאת שמחה - אף אחד לא יעצור אותך. את עוד תגלי שאישך גאה בך! יראה איזה בת זוג מוכשרת יש לו. תמתחי את עצמך ולכי לכל מיני חוגים \ פסטיבלים \ הרצאות \ הצגות -  ממקום של "מגיע לי, כי עכשיו תורי".


  אהבי, פנקי וחבקי את בן זוגך. כי מה הוא רוצה בעצם? שתתני לו תחושה שאת נמצאת שם בשבילו. הוא זקוק לביטחון רגשי שאת אוהבת אותו. שגם "אם ילך בגיא צלמוות - לא אירא לו רע, כי את עימדו". התענייני בו, גלי סבלנות ותהיי קשובה לרחשי ליבו. ותמיד תמיד פרגני לו ותני לו תחושה, שהוא שווה ומוערך. כי את  מקור להשראה למשפחה האהובה שלך ואת גאה בזה...  בהצלחה ומכל הלב ובאהבה,


  ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  http://roga2002.com/DEFAULT.asp

  052-8231669


  ציור שלי על קנבס, צבעי אקריליק 40*30

  בעלי ואני מול חוף הים בתל אביב

תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...