בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

איך אני מסכמת את שנת 2022, ועל מה אני אומרת תודה?

02/01/2023 07:33

 • האמת - חתיכת  שנה עברתי.

  וכן - אני מאד גאה בעצמי ובתוצאות שהשגתי – הן בתחום האישי, הכללי והמקצועי.

  *  אני מאוהבת באישי היקר- כי המנטרה שלי, שכל יום יותר טוב מיום אתמול. והיום, אחרי כמעט 52 שנים ביחד, אני יותר מאושרת, יותר שמחה. האהבה בינינו מתעצמת וההבנה משתבחת. יש יותר סבלנות והכלה, והעיניים שלנו הרבה יותר מיטיבות אחד כלפי השנייה. וזה לא מובן מאליו. כי אני אומרת תודה על המשברים שהיו (ובטח עוד יהיו). כי משם אנחנו צומחים. כי מתוכם אנחנו מקבלים תובנות. כי בזכותם אני לא מוותרת על אהבת חיי, נלחמת ושנינו ביחד מנצחים את כל האתגרים.


  *  אני רוקדת את החיים – כי זו אהבה מיוחדת שמלווה אותי מילדות. כי תמיד רקדתי על הרחבה, ובשנה זו – בנוסף לריקודי עם \ נשים בלבד, הוספתי את הריקודים הלטיניים. כי זה תענוג אדיר לפזז על הרחבה, לחייך ולתת ללב שלי לרקוד ביחד עם הרגלים. כי לרקוד את החיים עבורי זה – לא לתת לחיים לדקור אותי. ואני מצליחה בזה!


  *  אני משחקת על הבמה – כי אני מותחת את עצמי. מביאה מעומק ליבי את מנעד הרגשות על הבמה. מתאבדת. כי גם אם לא מצליחה לזכור טקסטים בעל פה, לא מוותרת – ואני מצליחה! כי בשבילי לשחק על הבמה זה להיות בחזית. זה לנצח את הבושה. זה להביע את האומץ שלא היה בעבר- והיום הוא זורם לי בדם. והכי – זה להופיע 4 פעמים על הבמה בערב מונולוגים "עכשיו האור עלי".


  *  אני נערת פסטיבלים – כי בתוך תוכי, תמיד אישאר אותה נערה בת 18 שרוקדת בפסטיבלים של מודעות, משתתפת בסדנאות משחק מופלאות ורוקדת את החיים בפסטיבלים של ריקודי עם. כי כל אלה מרגשים אותי ועושים לי רטט של שמחה בלב ובגוף. וכן - בשנה זו השתתפתי בשלושה פסטיבלים, ועוד ידי נטויה.


  * אני אוהבת את המדיה –כותבת ומפרסמת מאמרים של תובנות וצמיחה אישית באתר שלי, בקבוצות בפייסבוק וגם באינסטגרם. מתרגשת לקרוא תגובות, כמה אני משפיעה על נשים רבות ומהווה השראה עבורם. בשנה זו גיליתי גם את הטיקטוק, אשר מגלם בתוכו את כל מי שאני אוהבת: כתיבה, משחק, ריקוד וצילום... מושלם!


  * הודו! הגשמתי חלום – וטיילתי עם קבוצת נשים בצפון הודו. נשמתי את האווירה, התענגתי על הנוף, על האנשים המופלאים וגמעתי בשקיקה את הצבעוניות של הודו המדהימה. והאמת - להביט על התמונות מהטיול מעביר בי רטט של התרגשות אדירה. געגועים לנופים ולאווירה המופלאה שהמדינה הזו עושה לי. כולי שמחה על הגשמת החלום.


  * אני עובדת ואוהבת מה שאני עושה – שמחה תמיד להיות בשביל המטופלים שלי. חשה את הדופק שלהם, כאשר הם משוחחים איתי. מבינה ורואה מה שהם עוברים. ובזכות הכלים שיש לי – אני מגיעה לליבם, מחזקת ומציידת אותם בכלים ליציאה לדרך חדשה. אני מאושרת ומודה לאל, על הזכות להיות פה בשביל כל מי שזקוק לי. ובשנה זו היו לי המון הצלחות והישגים יפים.


  אני מאחלת לעצמי להמשיך בדרך זו במלוא האהבה והמרץ הנובעים מתוכי.

  מודה מקרב לב, לכל האנשים שליוו אותי בשנה זו, וימשיכו ללוות אותי עוד שנים רבות.


  חברות וחברים יקרים,

  אספו את עצמכם בכל הכוח,

  חזקו את עמוד השידרה שלכם והאמינו בעצמכם.

  הביטו על האנשים הקרובים אליכם בעיניים מיטיבות, רכות ונעימות.

  העצימו את התכונות הטובות בעצמיכם, ובאישיות האהובים שלכם.

  שחררו דרמות, וקחו דברים בפרופורציה הנכונה.

  זה מאד יעזור לכם בחיים. בדוק!


  בהצלחה מכל הלב והמון אהבה

  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

  052-8231669

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...