בתהליך..המתן בבקשה.

ציונה אבירם - נומרולוגית קבלית. זוגיות משפחה ומערכות יחסים / בלוג

חג פסח: איך תהפכי פחד (פה חד) לפה סח בלי להיות פיסחת?

04/04/2023 21:32

 • אומרים: סייג לחוכמה – שתיקה! אולם הסייג טוב, כאשר הוא בא ממקום של עוצמה, הכלה ואמפטיה. האומנם זה מה שאת מרגישה, כאשר את שותקת מול בן הזוג שלך, או אולי השתיקה באה ממקום של פה חד\פחד? עד כאן אישה יקרה! חג פסח בא להאיר לך חדרי חושך, והכל - כדי לא לחטוף ספחת, שלא תחושי פיסחת ותהפכי את הפסח ל- פה סח ו...לפה חס! רוצה להבין יותר? בואי  נצא למסע דרך המילים - למעשים...

  מה קורה לך בזוגיות כאשר את שותקת, ואיך חג פסח מאיר חדרי חושך?

  את שותקת  מול התוקפנות שלו, מול ה- פה החד כסכין שהוא מצליף בך ואת פוחדת מ "מה יגידו". למה זה מגיע לך? איפה נמצאת תחושת קיום וערך שלך? האם זה מה שאת רוצה לחוות כל החיים? זו תחושה איומה. אלה בדיוק חדרי החושך והמחסומים אשר מלווים אותך. ואת משלמת מחירים כבדים על כך: גם גופנית וגם נפשית...

  איך תהפכי את חג הפסח למשהו נגיש לחיים שלך?

  פשוט מאד. בואי נשחק עם שורש המילה פ.ס.ח ונראה, איך המילה פסח נוגעת במחסומים והקשיים שלך בחיים, וגם-  איך תפסחי על כל המכשולים, ותהפכי החג הזה, מנספחת לא מוערכת, לאישה עם שתי רגלים על הקרקע. שימי לב לפרשנות:

  חג פסח שם לך מראה מול הפנים, מאיר חדרי חושך חבויים ובא להכניס בהם אור.

  אם התיאורים הנ"ל מביעים בחלקם תחושות שלך – זה הזמן לעשות סדר פסח, ולא לפסוח על שום מגרה באישיות שלך. ערכי לעצמך רשימת תכונות אופי שלך. היי נדיבה והעזי לכתוב בלי להסס איזו אישה נפלאה את וכמה הצלחות מופלאות היו לך בחיים. מלאי את בנק המשאבים שלך בהמון תעצומות וחוזקות, כך שתוכלי בבוא העת לשאוב משם כוחות, להתגבר על המכשולים ולצעוד קדימה בראש מורם.

  שורה תחתונה, הפכי את הזוגיות שלכם ממקום של שדה קרב, לשדה של אהבה. הביטי עליו בעיניים מיטיבות, פה חס וראי שלט מול העיניים: אני אוהבת אותך.  היי את! חזקה, אסרטיבית ונחושה, בשילוב רכות, הכלה ואמפטיה. כך הוא יאהב אותך יותר. השתמשי בפה שלך כ- פה סח, ( דברי!) שמרי על הגבולות, כדי שלא תחטפי ספחת, לא תרגישי נספחת, לא תהיי פיסחת, ותחושי בטוחה עם שתי הרגלים על הקרקע.


  חג פסח שמח, באהבה ובהצלחה,


  ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

  מורת דרך ומנטורית ליחסים וזוגיות

  מחברת הספר- סודות מחדרי הלב

  052-8231669


  מקורות: ויקיפדיה, מילוג

תגובות

ציונה אבירם -נו.. מנטורית לזוגיות...

נומרולוגית, מורת דרך ומנטור...