בתהליך..המתן בבקשה.

דוד הנדסה - מסחר והדרכות מסחר באינטרנט / בלוג

שיווק באינטרנט - קידום אתרים באינטרנט

24/02/2016 17:04

 • שיווק באינטרנט - קידום אתרים באינטרנט

    

  שיווק באינטרנט אפשרי כיום כמעט לכל מוצר או שרות. חשוב לבנות את מערך השיווק באופן כזה שימצא את הפוטנציאל, הן של המוצר או השרות והן את מה שמציע ערוץ שיווקי זה. 

  שיווק באינטרנט מכיל בתוכו גורמים רבים כמו – אופטימיזציה למנועי חיפוש מה שנקרא גם SEO - Search Engine Optimization, הבאת תנועה לאתר, קידום אתרים באינטרנט, בנייה נכונה של דפי האתר, פנייה נכונה לגולש, קריאה לפעולה וכן הלאה.

  את השיווק באינטרנט רצוי לתכנן ולבצע החל בשלב החשיבה על הערוץ, להמשיך בבנייה נכונה של אתר האינטרנט ולהמשיך לכל אורך חיי האתר בתחזוקת האתר ונתינת שרות של תמיכה והנעה לפעולה במהלך חיי האתר.

  הפשטות בה נבנה האתר באופן כזה המבטיח דרוג מתאים במנועי החיפוש וכן הנעה לפעולה של לקוחות פוטנציאליים, הם המפתח לשיווק נכון ויעיל. חשוב לבנות את האתר באופן כזה שיקל על הגולש הממוצע להבין מה רוצים ממנו וכן להבטיח שמנועי החיפוש יבינו במה מדובר באותו אתר. אם האתר לא ייבנה באופן כזה, קליק והגולש אצל המתחרה.

  אחד הגורמים החשובים ביותר לאחר שביצענו את כל מה שצריך מבחינת בנייה נכונה של האתר והקריאה לפעולה היא התנועה. חשוב להבין שמדובר באחוזים בודדים בלבד של גולשים שירצו בפועל לרכוש מאיתנו את השרות או המוצר. רוב הגולשים האחרים מחפשים מידע בחינם ולא מוכנים כל כך מהר להיפרד מכספם. לכן המפתח לאחר שערים לעובדה זו היא – הבאת תנועה לאתר.

  שיווק באינטרנט הוא נושא טכני ומדיד וחשוב לבצע אותו נכון על מנת למקסם את אחוזי ההמרה לפעולה ועל מנת להגיע למקסימום תועלת מן המערכות הקיימות. חשוב ללמוד את הנושא מהמומחים הקיימים בשוק ולא מאותם שרלטנים המחפשים רווחים מהירים עם מינימום השקעה מצידם. כאן לא מדובר בקסמים, אלא בביצוע מספר מהלכים טכניים שהסך הכול שלהם יבטיח תוצאות לאורך זמן.

  רונן דוד, איש טכני בהכשרתו ויזם, בוגר תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק באינטרנט, מומחה לשיווק באינטרנט וקידום אתרים באינטרנט, למד את התורה מהמומחים הגדולים בעולם, מיישם אותה ומציע את שרותיו בהדרכת השיטה הנכונה של אופטימיזציה למנועי חיפוש, הבאת תנועה לאתר, בנייתו הנכונה ועוד. רונן מציע את שרותיו באופן כזה שידריך את בונה האתרים והיזם איך לבנות את האתר נכון ולהביא תנועה לאורך זמן באופן שכל הצדדים יצאו מרוצים.

תגובות

רונן דוד - מסחר.. והדרכות מסחר בא...

מסחר והדרכות מסחר באינטרנט

עסקים מומלצים בתחום