בתהליך..המתן בבקשה.

דוד הנדסה - מסחר והדרכות מסחר באינטרנט / בלוג

אוטומציה – היא שם המשחק

29/03/2016 10:24

 • אנשים שואלים אותי – איך אני יכול להביא הביתה כסף בלי להתאמץ יותר מידיי ?! בלי לעבוד קשה במשך כל חיי, לקצור את הפירות באופן מידי ולא להתאמץ יותר מידיי ?!

  החוכמה בחיים היא להקים מערכות אוטומטיות. ולמה הכוונה ?!

  בדיוק כמו שבתעשייה יש מגמה במאות האחרונות, להחליף פעולות פשוטות ורוטיניות שמתבצעות בקווי הייצור, ולהעביר אותן לביצוע על ידיי תהליכים ומכונות אוטומטיות. ככל שהפעולה פשוטה וחוזרת על עצמה יותר ויותר, כך היא יותר מתאימה ויותר קל להחליף אותה בפעולה אוטומטית שתתבצע על ידיי מכונה או מתקן אוטומטיים.

  ולמה הכוונה במסחר אלקטרוני ?! מסחר כזה שמתבצע באינטרנט ?!

  הכוונה היא להקים מערכות כאלה, שנשקיע פעם אחת בהקמתן. נשקיע הרבה מחשבה, נבחר את המוצרים הנכונים והמתאימים, נבחר את העיצוב הכי מתאים, את הכותרות שימשכו את העין, את המשפטים השיווקיים שיביאו לנו את הלקוחות. פעם אחת להשקיע ולהקים את המערכות וזהו. "ללחוץ על כפתור" והמערכת נכנסת לפעולה האוטומטית שלה. וכאן הסתיימה העבודה הסזיפית וה"מיותרת" שלנו. מכאן והילך – המערכת תפעל באופן אוטומטי. הלקוחות יגיעו שוב ושוב למערכת שבנינו, יבצעו את הבחירה, יבצעו את הקנייה, הכסף יעבור לחשבון שלנו וכל מה שנותר לנו הוא לשלוח להם את המוצר.
  המערכת יכולה להיות עוד יותר אוטומטית בכל הנוגע למוצרים אלקטרוניים ולא פיזיים כמו ספרים ותוכנות אלקטרונים. אז איך זה מתבצע ?! 

  הלקוח מגיע לעמוד האינטרנט הרלוונטי שלנו, קורא את כל מה שכתבנו אז, בפעם הראשונה. משתכנע ורוצה לקנות את הספר/תוכנה האלקטרוניים. ברגע שהחליט, הוא עובר לדף מאובטח, דרכו הוא מבצע את הרכישה, מזין את פרטי כרטיס האשראי וזהו. ברגע שסיים לרכוש, הוא מועבר, שוב – באופן אוטומטי, לדף "תודה". בדף התודה הוא מוצא קישור, שאם ילחץ עליו, יוריד למחשב שלו את הספר או התוכנה האלקטרוניים, ישירות למחשב שלו וזהו. בזאת סיים הלקוח את כל תהליך הרכישה האוטומטיים שהכנתם עבורו. זה היה פשוט, לא הצריך מצדכם שום התערבות. הלקוח יוצא מרוצה לאחר קבלת המוצר לידיו, ואתם הולכים שמחים ומאושרים כל הדרך לחשבון הבנק שלכם.

  זהו – הבנתם ?! המגמה היא להעביר את התהליכים לרכישת מוצרים, הן פיזיים והן אלקטרוניים לביצוע על ידיי פעולות אוטומטיות. כמה שפחות התערבות מצדכם, וכמה שפחות לבצע פעולות מיותרות ולא להתערב בכל תהליך הרכישה. זה לא אומר שאנחנו פטורים מהתערבות ולא לעשות כלום. לפעמים גם בתהליכים שכאלה דרושה התערבות שלנו, אם בשירות לקוחות ושאלות שמתעוררות תוך כדיי התהליך ואם בתחזוקה שוטפת והקמת מוצרים נוספים לתוך המערכות האוטומטיות שבנינו. תזכרו – לבנות את התהליך ואת כל שלביו כמה שיותר באופן אוטומטי, תחסוך מכם התערבות מיותרת ותאפשר ללקוח ליהנות מחוויית הרכישה ללא צורך בהתערבותכם. המאמץ המרכזי שלכם מועתק מליווי תהליך הרכישה לתחזוקה שוטפת של המערכות שבניתם. בדיוק כמו שמכונה אוטומטית מצריכה התערבות של פעולות אחזקה על מנת שיישמרו אותה במצב תקין ועובד, כך גם המאמץ המרכזי שלכם במערכות האוטומטיות שבניתם באינטרנט – עובר לביצוע תחזוקה של המערכות ולתת שירות לקוחות יעיל ומרוכז כפי ששירות כזה צריך להיות.

  אז תזכרו – אוטומציה – היא שם המשחק !

  לפרטים נוספים – וללמוד איך להקים מערכות אוטומטיות להבאת כסף באינטרנט – פנו אליי עוד היום...


תגובות

רונן דוד - מסחר.. והדרכות מסחר בא...

מסחר והדרכות מסחר באינטרנט

עסקים מומלצים בתחום