בתהליך..המתן בבקשה.

מאלי קליש מורה ומטפלת בתטא הילינג / בלוג

כמה מהרגלי היום יום שלי

05/04/2021 09:46

 • אני רוצה לומר כמה מהרגלי היום יום שלי
  1. הודיה- תעשו לכם הרגל כל יום כל יום להיות בהודיה על הדברים שקרו לכם ועל דברים שאתם רוצים שיקרו לכם אבל בלשון הווה... אי שנתחיל את היום שלנו לרוב ככה הוא ימשיך.. תכתבו 10 תודות.. המלצה שלי קבוצת וואצאפ ( ואם תבחרו נרשום פה כל בוקר וכל ערב) זה יקפץ לכם את התדר, ברמות!!! ואת העשייה שלכם פלאים.. מנסיון !!!!! תרצו שנכתוב כאן כל בוקר וכל ערב?
  2. פרופורציה- תזכרו תמיד שיש משהו שאת מה שאתםעושים עכשו, אחרים רוצים שיהיה להם.. זה לא מובן מאליו אתמול ראיתי פוסט של שכנה שלי בילדות שהיא היתה בדרך לטיפול כימוטרפי והיה בחור בכביש כולו זעוף ועצבני ושראה אתה הסתכל והתחיל לדמוע כי היא שרה בנסיעה בדרך לטיפול השבועי שלה.. תראו את הטוב והמיטיב בכל רגע! ופרופורציות
  3. מטרות- יעדים קטנים וגדולים מאוד חשובים והם בעיקר עוזרים לנו להיות בחדות למטרה שלנו... אם אני יודעת שכדי ללמד קורס עם 10 תלמידים אז מה עליי לעשות שזה יקרה? או חופשה בחול, מה עלי לעשות כדי שזה יקרה? ... ללא יעדים , קל להסיח את דעתינו בקלות וזה מה שמרחיק אותנו מהמטרה, מה גם מצבי הרוח יקחו אותנו רק לאן שנכון לי להיות ולא להיות חדורת מטרה.
  4. סביבה תומכת- תעשו לכם רב.. תעשו לכם חברה שתמיד אפשר לומר לה אני יכולה פרוק מה שאני חושבת.. רק תהיי שם עבורי בלי עצה בלי כלום... תקראו לזה חברה טלפונית... בנוסף חברים טובים שנהנים לראות את ההצלחה שלך גם אם היא קטנה וגם אם היא איטית... הכל טוב.. תראו את הטוב בכולם... תראו אין הטוב מהאינסופ כך שלכולם יש מלא טוב וזה לא על חשבון השני 
  5. לחיות את ההווה- על פניו דיברתי על מטרות ויעדים וזה קצת עתיד אבל חשוב שהמוח שלנו יהיה בהבנה שאנחנו כאן ועכשו.. ולמוח שלנו יש את היכולת להגשים דברים לטובתינו על בסיס האמונות שלו או פחות לטובנו ( לא אוהבת לרשום לרעתינו) מה אנ יוצרת היום? איפה אני היום?
  6. אל תכפו פתרונות- תרשמו מה אתם רוצים, רק את המה... את האיך תשארו לבורא לעשות.. תמיד תשמשו בדרך הטובה והנעלה ביותר עבורי... ותזכרו לשחרר.. אל תהיו בהתניה ... אם יהיה לי ככה אז אעשה ככה ..
  7. תשחררו אחיזה בתוצאה- יש ימים שתגידו בחיאת לא בא לי את כל זה ... נמאס לי!! אל תחשבו על התוצאה כאל דבר סופי ... אתם לא יודעים איך בכל רגע נתון הכל יכול להשתנות... ולשנות כיוון לטובתכם הגבוהה ביותר... כן תעשו מטרות.. אבל תזרמו לאן שהלב לוקח אתכם.
  8. והדבר הבא- קשר ישיר לבורא עולם.. תדברו איתו חצי שעה לפחות כל יום!!! תמצאו לכם מקום שכיף לכם להיות בו... תחשבו רגע על מקום כזה שתמיד אתם אוהבים להיות בו.... רוב הסכויים שזה שם... בורא עולם, תודה על הרגע הזה שלי איתך באינטימיות רק אנחנו... במה אני מוכשרת יותר כדי ללשרת את האנושות ? מה עוד עליי ללמוד/לשחרר בחיי? בורא תודה על הכל

  בא לי ממש לדעת איזה סעיף הכי הכי אהבתם... אני כבר מנחשת  אבל משאירה לכם

  תרשמו לי, שאדע ובואו נהדהד את הטוב והמיטיב שלנו
  ותזכרו שאלה שלכם יכולה לעזור לאדם שפחות רוצה לשאול 


  https://www.facebook.com/groups/639683979871874
תגובות

מאלי קליש

תטא הילינג מורה ל7 קורסים ו...