בתהליך..המתן בבקשה.

Inkadima H.P

מילות מפתח: הכוונה מקצועית , אניאגרם , ייעוץ אישי , אימון אישי , גרפולוגית , אבחון ציורי ילדים , גרפולוגיה משפטית , אימון זוגי , ייעוץ זוגי , גרפולוגיה

אודות העסק

InKadima "נולדה" בארה"ב לאחר שעברתי להתגורר בה. In - פנימה ו- Kadima - החוצה ולמעלה! הרעיון המוביל את העסק ואותי הוא הרעיון שרק באמצעות התבוננות עומק פנימה ניתן למצוא את הייחודיות, היופי, העוצמות וגם להבין את המכשולים, המעצורים והחולשות ובזכות ההתבוננות הזו ניתן לקבל כלים, תובנות וכוחות להתחבר לעוצמות ולגבור על הקשיים.
ההתבוננות פנימה מתבצעת באמצעות אבחון גרפולוגי ואבחון אניאגרם. היציאה למעלה וקד...

קרא עוד...

שירותים

אבחון מצוקות בציורי ילדים
אם יש שינויים מהותיים ואף נסיגה התהנהגות של הילד, אם אתם חושבים שמשהו עובר עליו/ה והם אינם משתפים - אבחון ציורים יעניק לכם תמונה מלאה על ההתמודדות של הילד. לשם כך יש צורך בלפחות שישה ציורים שונים, בהתאם להנחיות שתקבלו. אבחון הציורים מתמקד באבחון מצוקות, הפנייה לסוג הטיפול המתאים ביותר (היה ויש צורך) בהתאם לקושי ולאופי הילד ובמקביל - אופציה להדרכת הורים בהתמודדות עם הקושי הספציפי.
קבלת פרטים
גרפולוגיה משפטית
אבחון מסמכים, חתימות וכתבי יד שיש ספק באשר לאוטנטיות שלהם, מחקר וכתיבת חוות דעת מומחה לבית משפט, הכנת עורכי דין לחקירות נגדיות במקרים של חוות דעת מומחה מהצד שמנגד.
קבלת פרטים
הכוונה מקצועית
בין אם לנוער המשתחרר מהצבא ושוקל את עתידו ובין אם מדובר במי שכבר יש שנים וניסיון רב מאחוריו אך מחפש לבצע חישוב מסלול מחדש - אבחון גרפולוגי חושף את האיכויות השונות, הצרכים, המניעים והמעצורים, מצביע על סביבת העבודה המתאימה והמתמרצת ביותר ומבצע שיקלול של כל האלמנטים האישיותיים והמציאות לכדי המלצות ממוקדות באשר לכיווני תעסוקה המתאימים לכישורים, לאופי ולמציאות הקיומית של הכותב הספציפי.
קבלת פרטים

כל השירותים (5)

חוות דעת

שירה ליאור  עולם התינוקות שירה ליאור עולם התינוקות

דורית יקרה את אישה מעניינת ומרתקת הנושא היה מלמד ומעשיר מאוד תודה רבה
קרא עוד...

עו"ד סיגלית לירז  נזקי גוף עו"ד סיגלית לירז נזקי גוף

שמעתי את דורית בהרצאה בנושא איניגרם . דורית מקצועית מאוד, נעימה ומעניינת . ממליצה בחום לכל מי שלא מכיר לקבוע פגישה עם דורית ... הרווח כולו שלכם.
קרא עוד...

בלוג

דורית  וואלך ליאת ציירה, אמא התאמנה ושוב יש ילדה מאושרת בבית...

 כשנועה (שם בדוי) פנתה אלי בפעם הראשונה, הסיפור שסיפרה לי כיווץ את הלב. הבת שלה, ליאת, בת הארבע ועשרה חודשים, שהיתה ילדה מאושרת, חברותית ובטוחה בעצמה,...
קרא עוד...

כשזוג, מעצבת פנים וגרפולוגית נפגשים... כשזוג, מעצבת פנים וגרפולוגית נפגשים...

ולא, זו לא תחילה של בדיחה אלא סיפור מהחיים, שכמעט והסתיים בגירושין. אבל רק כמעט 😊הם נכנסו למשרד, זוג נאה בגילאי החמישים, התיישבו ולשאלתי הבעל הוא זה ...
קרא עוד...

לכל העדכונים

דורית וואלך

גרפולוגיה משפטית ותעסוקתית