בתהליך..המתן בבקשה.

יניב טל- ביטוח

מילות מפתח: גמר פנסיוני , הכשרות מקצועיות , מקצוען פנסיוני , חסכון פנסיוני , ניתוח תיק פנסיוני , ביטוח חיים ופנסיה

אודות העסק

שמי יניב טל ומעבר להיותי סוכן ביטוח פנסיוני ,אני משמש כמרצה ומומחה בתחום חסכון ארוך טווח,להכשרת תלמידים למבחני האוצר בייעוץ ושיווק פנסיוני,וכמו כן לחברות וגופים בתחום העשרה פיננסית.

שירותים

גמר פנסיוני
קורס הכנה לקראת מבחני האוצר בגמר פנסיוני מתבצע פעמיים בשנה בתל אביב וחיפה. ניתן ליצור קשר להשתלבות באחת הכיתות,או בהזמנת כיתה יזומה,או בלימודים פרטיים.
קבלת פרטים
מקצוען פנסיוני
קורס חובה לסוכני ביטוח,משווקים פנסיונים,רואי חשבון ,יועצי מס וכל מי שעולם חסכון ארוך הטווח מעניין אותו. בקורס ניגע במהות מוצרי חברות הביטוח לתקופותיהן,קופות הגמל וקרנות הפנסיה ונלמד לבנות תיק מתאים לכל לקוח על פי מאפייניו.
הקורס מתבצע הן כקורס פתוח לנרשמים והן לקרנות פנסיה,סוכנויות וחברות ביטוח המעוניינות להעשיר את ידע עובדיהם תוך כדי הגדלה משמעותית במכירות מוצרי הפרט,כחלק אינטגרלי מהתיק הפנסיוני.
בנוסף נלמד כיצד לבנות תיק פיננסי לסוכן על ידי ניתוב נכון של קופות הלקוח למכשירים המתאימים לו,והמניבים הכנסה גדלה והולכת למשווק.
הקורס הבסיסי בנוי על עשרה מפגשים בני 4 שעות כל אחד וכולל מפגשי הכרה פרקטית של מוצרי החיסכון הפנסיוני (ביטוח,גמל ,פנסיה,השתלמות,פוליסות חסכון וקופות גמל להשקעה)עם לא מעט ניתוחי סוגי פוליסות ותיקי מסלקה אמיתיות של לקוחות.
קבלת פרטים
ניתוח תיק ביטוח
בחינת תיק הביטוח והמוכנות לפרישה,נכות ומוות כפי שמתבטא בו,ביחס לעלויות. כבעל ניסיון של כ 30 שנה,אאבחן את פוליסות הביטוח ,קרן הפנסיה וקופות הגמל והתאמתן לצרכייך.
ניתן להיעזר בי לבחינה בלבד או לשלב את הליווי ההמשכי שלי והפיכתי לנציגך מול הגופים המנהלים את תיק הביטוח הפנסיוני שלך.
קבלת פרטים

כל השירותים (4)

בלוג

יניב  טל ביטוח אובדן כושר עבודה- צריך או לא?

הכנסת עבודה יכולה להתקבל באחת משתי דרכים:שכר עבודה או הכנסה מהון. כשאדם עובד, יקבל את שכרו ממעסיקו או ממשלח ידו, כשלא יוכל לעבוד, יקבל את הפיצוי מביטו...
קרא עוד...

יניב  טל קורס מקצוען פנסיוני

אחרי שסיימנו מחזור נוסף של קורס מקצוען פנסיוני ועוד  כ- 30 תלמידים נוספים פתחו לעצמם אופקים חדשים בהכרת המוצרים הפנסיוניים,אנחנו פותחים מחזור חדש של ש...
קרא עוד...

לכל העדכונים

יניב טל

מרצה ויועץ בתחום ביטוח פנסי...