בתהליך..המתן בבקשה.

Forever Living - NP אלו ורה לבריאות ול...רווחה כלכלית / בלוג

איך להתמודד בקלות עם השפעת ?

30/01/2017 18:56

 • כל אחד ואחת אחראי/ת לתזונה ולאמצעי הגנה מפני וירוסים ו/או חיידקים העוברים מאחד לאחר באויר.

  שפעת היא מילת המפתח בשנים האחרונות ונגרמת ע"י וירוסים, התוקפים את מערכת החיסון. 

  מערכת החיסון צריכה להתמודד איתם !

  כשנחזק את מערכת החיסון, נפחית את הסיכון לחלות בצודה משמעותית וגם אם נחלה, תהליך ההחלמה יהיה מהיר ביותר וללא סיבוכים מיותרים.

  מה עושים או מהם האמצעים העומדים לרשותנו ?

  {cke_protected_5}1.      -->ג'ל אלוורה לשתיה 

  ג'ל האלוורה לשתיה הוא האמצעי הטוב ביותר לניקוי מערכת העיכול והכנתה לספיגה טובה יותר של אבות המזון. עשיר בויטמנים, מינרלים, חמצות אמינו ואינזימים, התורמים למערך התזונתי ומאפשרים לגוף לבנות תשתית אשר בעזרתה תוכל מערכת החיסון לפעול ביעילות רבה יותר.                                                                                     ד"ר אילנית פרץ כתבה : "במסגרת עבודתי הכרתי סוגי מיצים של אלוורה לשתיה וכשפגשתי את הג'ל אלוורה לשתיה של FOREVER  , הבנתי שכל המיצים האחרים אינם ייחודיים...אני רואה לנכון לתת אותו לכל אדם, גם לילדים, בשל תכונותיו הרבות: כושר ניטרול הרעלים, אנטיספטיות, טיפול בחילוף חומרים, אנטי פטרייתי ועוד..."                                                                                                                                תוסף תזונה ליום יום, 50-40 מ"ל כל בוקר על כיבה ריקה.

   

  {cke_protected_6}2.      -->טבליות בי פרופוליס 

  פרופוליס – חומר אנטיביוטי ואנטי וירלי טבעי המפורסם ביותר. מקורו בכוורות ונאמר: " עם פרופוליס הכוורת סטרילית יותר מחדר ניתוח מודרני".                                                                                   למניעה : טבליה אחת של בי פרופוליס – 500 מ"ג – מדי יום, תורמת באופן משמעותי למערכת החיסון.

  {cke_protected_7}3.      -->שום וקורנית

  השום ידוע היטב בשל תכונותיו האנטיביוטיות, ובשילוב הקורנית, יתרום למערכת הנשימה.

  {cke_protected_8}4.      -->ויטמין C

  ויטמין C  הינו אנטיאוקסידנט (נוגד חימצון) יעיל ביותר, מצוי בפלפלים, קיווי ופרי הדר. כדי לקבל את המנה היומית המומלצת ביום, נדרש לאכול כמויות רבות של יקרות ופירות אילו. ויטמין C  תורם לחזוק מערכת החיסון מאחר והוא תומך בויטמינים אחרים ומייעל את מערכת החומרים הנחוצים לגוף.                          טבליות ויטמין C  של FOREVER  בשילוב שיבולת שועל, נספגות היטב והויטמין אינו נשטף בזמן קצר מהגוף (שחרור איטי).

  לסיכום: איך להימנע משפעת בחורף זה ?

  תזונה נכונה ותכנית הגנה מומלצת:                                                                                               ג'ל אלוורה לשתיה, טבליה אחת של בי פרופוליס ושתי טבליות של ויטמין C . אפשר להוסיף גם כמוסת שום.

  ואם כן חולים, אפשר להעלות את המינון המומלץ להשגת החלמה מהירה יותר.

  מאחלת לך חורף נקי ממחלות !

  הכנס טקסט כאן

תגובות

נעמי פסטרנק - אלוורה FOREVER

מנהלת ארגון ב-Forever Livin...