בתהליך..המתן בבקשה.

Forever Living - NP אלו ורה לבריאות ול...רווחה כלכלית / בלוג

על השום ועל החורף !

29/09/2017 22:09

 • 10 סיבות עיקריות על חשיבות שימוש בשום !

  עוד מימי קדם, השתמשו בשום ב"תרופה" למגוון בעיות רפואיות...

  ונכנס ברב הדר לרשימת "תרופות סבתא".

  חברת FOREVER  פיתחה מוצר מיוחד "שום וקורנית" עם יתרונות רבים לבריאות גוף האדם.

  1.משפר את ההגנה מפני רדיקלים חופשיים

  הוכח כי השום מסוגל לנטרל רדיקלים חופשיים במערכת כלי הדם, אשר עלולים לפגוע בתאים בריאים, אם אלה אינם נתונים תחת בקרה. תודות לתכונה זו, השום תומך במערכת החיסונית של גוף האדם. הוועדה הבינלאומית לתזונה ולמידע (FIC) מצטטת דוגמאות רבות שבהן מציע השום תפקיד הגנתי נגד רדיקלים חופשיים.

  2.מחזק את המערכת החיסונית

  מזה מאות שנים, כדי לחזק את המערכת החיסונית של האדם, משתמשים בתרבויות שונות ברחבי העולם בשום, בשל הרכיבים הטבעיים. בשנת 1858, המדען הנודע לואי פסטר, חיזק את דעתו לסגולותיו של השום, וכלל אותו בחיסונים שרקח לחיזוק המערכת החיסונית של גוף האדם.

  3. תומך במערכת הנשימה

  מבין רכיביו של השום, נמצאת הגופרית, בעלת תכונות ביולוגיות חשובות. הגופרית מסייעת לבניית שתי חומצות אמינו חיוניות מבחינה ביולוגית: מתיונין ו ציסטאין. לשום יכולת טבעית לסייע בתפקידיה של מערכת הנשימה (כיוח). רבים מחוקרי צמחי מרפא בארצות הברית ובאירופה עושים בו שימוש נרחב בהווה.

  4 . מכיל חומרים פיטו-מזינים

  השום מכיל חומרים פיטו-מזינים ומהווים חלק מן ההשפעות החזקות של השום. חומרים אלה עשויים מצמחים או מפירות נוגדי חמצון ברמה גבוהה במיוחד. השום והטימין מכילים מאפיינים פיטו-מזינים רבים וחשובים, על כן שילוב השניים יוצר מוצר ייחודי.

  5 . גורם לסילוק רעלים

  השום נחשב למסלק הרעלים של גוף האדם. הדעה הרווחת כיום היא כי רכיבי הגופרית של השום אחראים לפעולתו נגד רעלים.

   6 . שילוב של נוגדי חמצון

  שום בשילוב עם טימין מציע מינון כפול של נוגדי חמצון. הטימין מכיל טנין, פנול וטימול ועוד, והשום מכיל יותר מעשרים סוגים שונים של פיטו-מזינים. כמוסות השום והקורנית = תמהיל הבריא שלך של נוגדי חמצון!

  7 . תומך ברמות תקינות של כולסטרול בדם

  מחקרים רבים תומכים בסברה המקובלת שלפיה השום מסייע בשמירה על רמות כולסטרול בריאות, בזכות רכיבי האליצין והגופרית שבו. על פי אגודת Heart Support of America, תוספי תזונה המבוססים על שום עשויים לסייע בהורדת רמות כולסטרול בדמם של אנשים מסוימים.

  8 . תומך ברמות תקינות של כולסטרול

  במחקרים אחדים התגלה, כי רמת הכולסטרול של הליפו-פרוטאין, הוא "הכולסטרול הטוב", עולה כאשר האדם צורך תוספי תזונה על בסיס שום. על ידי צריכה יומיומית של כמוסות שום וקורנית. תתרום לכולסטרול הטוב שלך ותיהנה מהיבטי הבריאות החיוביים של השום (מבלי להריח את ריחו החזק !)

  9 . מקדם לחץ דם עורקי בריא

  במחקרים אחדים התגלה, כי השום יכול לסייע במניעת היווצרות הסתיידות העורקים, באופן התורם לזרימה קלה יותר של הדם ולשמירה על לחץ דם יציב ובריא יותר. מחקר אפידמיולוגי שנערך בפקיסטן הצביע, שאנשים עם לחץ דם בריא נהגו לצרוך כמויות גדולות של שום בתזונתם היויומית.

  10 . משפר בריאות כלי הדם בלב ובמוח

  כתב העת John Hopkins Health Alerts ופרסומים נוספים מדווחים על השפעתו החיובית על תפקוד הלב והמוח, כאשר צורכים שום באופן קבוע כתוסף. יכולות ההגנה הגבוהות של השום מוכרות ברבים לאחר שאושרו על ידי מקורות מהימנים רבים.

  מאחלת לך בריאות טובה !

  פרטים נוספים:  bit.ly/2JrqhVG

תגובות

נעמי פסטרנק - אלוורה FOREVER

מנהלת ארגון ב-Forever Livin...