בתהליך..המתן בבקשה.

curly black סטודיו למיתוג ולעיצוב אריזות / שירותים

פגישת ייעוץ

מומחיותי היא בכל הקשור לבניית מותג ויזואלי נכון וחזק שיעמיק ויעשיר את מערכת היחסים עם קהל היעד שלו. מערכת יחסים חזקה ויציבה עם קהל יעד, משמעותה נאמנות לקוח והכנסות גדולות יותר לעסק. בשביל זה אני כאן וזאת מהותי.

מציעה מספר פגישות ייעוץ:

1- פגישת ייעוץ לפני מיתוג -
מטרת הפגישה לקדם את העסק עוד בשלב המחקר, הבדיקה, לאן פני העסק או המותג, מה הם המוצרים הויזואלים שיכולים לקדם אותי, איך לבנות תהליך מיתוג נכון, מה אני צריך לדעת לפני שאני נכנס לתהליך כזה, כלים להבנת מאחורי הקלעים של בניית המותג, השלבים הספציפיים שנכונים לי. פריסת האפשרויות העומדות בפני העסק או המותג והכוונה מקצועית בכל מה שקשור לאסטרטגיית מותג ויזואלית ובנייתה בעתידית.

2- פגישת ייעוץ עבור בעל עסק עם מותג קיים -
כבר יש לי עסק, כבר עברתי תהליך מיתוג כזה או אחר, יש לי מספר חומרים גרפים. אני זקוק לחידוד מסרים, אני משנה מעט את זוית הראיה של העסק, נוסף לי קהל יעד שלא היה שם קודם, אני לא סגור על זה שהמיתוג הקיים שלי אכן מייצג אותי, יש לי אתר אינטרנט אבל משום מה הוא לא מייצר עבורי הכנסה או כניסות, אני מרגיש שאין אחידות בין כלל החומרים הגרפיים שלי.
כל אלה סיבות מצויינות לקבוע איתי פגישת ייעוץ שתשפוך אור ותבחן את מהות החומרים הקיימים, אני אתן טיפים איך ניתן (ואם צריך) לשפר את החומרים הקיימים. טיפים לסידור נכון של ממשק ונראות אתר האינטרנט, טיפים לגבי חוויית המשתמש של הלקוח, בין אם במוצר פיזי ובין אם באתר האינטרנט ואיך לשפר אותה ואתן כלים בהתאם לצורך לחיזוק, תחזוק ושיפור המיתוג.

3- פגישת ייעוץ בנושא עיצוב אריזות - יש לי עסק עם מוצרים שאני מוכר בחנויות (זקוק אריזת מדף), באינטרנט (זקוק לאריזת משלוח), מזון או קייטרינג (זקוק לאריזה המכילה מנות מזון), יש לי מוצרים שזקוקים לאריזה ואין לי מושג מאיפה להתחיל.
פגישה המיועדת לעשות סדר במוצרים הקיימים, בצרכי האריזה והחומרי האריזה, קישורים והמלצות לספקים הנכונים, קישורים והמלצות לטכנולוגיות דפוס נכונות (במידת הצורך), טיפים והמלצות לטיפול ויזואלי נכון באריזות ומוצרי מדף, פיזיים ואינטרנטיים.

4- פגישת ייעוץ בנושא יצירתיות מיתוגית בעסק שלי -
שעתיים שמוקדשות לבריינסטורמינג לטובת דרכי שיווק יצירתיות ויחודיות לעסק שלי.
איך אני יכול להיות מפתיע, חדשני, שונה, ייחודי, כל פעם מחדש בעסק שלי.
אמנם זו רק פגישה, אבל גם בפגישה אחת אפשר לבחון מספר כלים ודרכי חשיבה ליצירת חוויה בעסק, עבור הלקוח שלי,
החווייה היא זו שתשאר עימו ותעזור לו לפתח מערכת יחסים איתי ועם העסק שלי.
מערכת יחסים עמוקה ויציבה תשאיר אותו איתי לאורך זמן.

4- פגישת ייעוץ בנושא אתר אינטרנט -
אני רוצה להקים אתר אינטרנט ולא יודע מה אני צריך, יש לי אתר אינטרנט אבל הוא ישן ולא נראה טוב ואני רוצה לחדש אותו, יש לי אתר אינטרנט, אבל הוא לא ממש משרת את המטרות שלי ואני רוצה לבחון מה כדאי לי לשנות בו או מה לעשות כדי להגיע למטרות אלה.
מנהלת הפרוייקטים שלי בסטודיו היא מומחית ממשק משתמש וחוויית משתמש ואמונה אצלנו על כל נושא האינטרנט אצלנו. פגישה אחת מסודרת איתה תתן כלים להבנת מאחורי הקלעים של אפיון וחשיבה נכונה לעיצוב ובניית אתר אינטרנט מזמין, מסקרן ומניע לפעולה. פגישה שמשנה סדרי עולם בחשיבה על אתרי אינטרנט ותפקידם בעולם. התקשורת ברשת היום בנוייה על חוויית משתמש וכדאי להבין ולדעת מה לעשות ואיך לעשות את זה נכון.

אורך כל פגישה - שעתיים

עלות הפגישה 600 ש"ח מע"מ.

הגר אשחר ניר CURLY BLACK

עיצוב גרפי - התמחות במיתוג ...

עסקים מומלצים בתחום

ליאת חזן  עיצוב גרפי ובניית אתרים ליאת חזן עיצוב גרפי ובניית אתרים
ליאת חזן סטודיו לעיצוב
יעל  וייס יעל וייס
סטודיו לעיצוב גרפי
הדס שטרן גולדשטיין  סטודיו dasdas הדס שטרן גולדשטיין סטודיו dasdas
מיתוג ואינסטגרם