; שאלות ותשובות | אמירה סגל מאמנת למערכות יחסים טובות | אמירה סגל | אימון לשיפור יחסים, ולהתגברות על פרידה | תל אביב - יפו - עסקים עושים עסקים

בתהליך..המתן בבקשה.

אמירה סגל מאמנת למערכות יחסים טובות

שאלות ותשובות

שאל שאלה

שאל שאלה

השאלה שלך
שלח שאלה


 1. אמירה סגל

  אני צריך לבצע שיחה חשובה עם הבוס שלי, ואני חושש...

  הבשורה הטובה היא - שאת החשש אפשר להמיר להתרגשות, והתרגשות יכולה להיות דבר מאוד טוב ומסייע. דמיינו שחקן או זמר שהפסיקו להתרגש לפני הופעה - זה אומר שהם כבויים ושחוקים ואולי עדיף שלא יעלו לבמה. בפגישה אחת/שתיים נוכל להבין מה הגורמים המעכבים אותך, ולהעלות את מפלס האמונה והבטחון העצמי, בידיעה שיש בך את כל מה שצריך בכדי לצלוח את השיחה הזאת באופן הרבה יותר טוב! בכל אחד מאיתנו טמונים ה-מ-ו-ן יכולות ומשאבים שלפעמים קצת נשכחים מאיתנו.... אעזור לך להזכר ולהשתמש בהם.

 2. אמירה סגל

  כמה זמן נמשך תהליך אימון?

  כל הקונספט של האימון מיועד להיות תהליך קצר, ממוקד ותוצאתי. הכל תלוי בסוגיה אותה מביא המתאמן, וברצון/יכולת שלו להתמסר לתהליך. המבנה הקלאסי של תהליך אימון מדבר על 10-12 מפגשים (ז"א 3 חודשים של תהליך, במפגש אחד לשבוע). יחד עם זאת, ישנה גמישות והתאמה ספציפית לצרכי המתאמן - אותם נברר בשיחת ההכרות.
  היופי של אימון הוא היכולת שלו להיות "תפירה בהתאם למידות" - יש לו התחלה וסוף, ותמיד אפשר להחליט ביחד שממשיכים עוד כמה מפגשים.

 3. אמירה סגל

  מה מייחד אותך כמאמנת?

  מעבר להיותי מאמנת מוסמכת בוגרת "מכון אדלר", עם התמחות עומק ב"אימון ליחסים", אני מביאה איתי הרבה נסיון וידע מעולם התיאטרון (אני שחקנית תיאטרון פלייבק פעילה מזה שנים רבות), מעולמות הטיפול וגישות הגוף-נפש. באימונים אני משלבת הרבה סימולציות, הרבה הומור וקלילות, שמאוד מועילים להבנה ולשיפור דרכי התקשורת. הרבה אסימונים נופלים לאחר שאנחנו מחליפים תפקידים - פעם אני מייצגת את המתאמן/ת ופעם אני מייצגת את מי שאיתו התקשורת מצויה בבעיה. דרך זו מאפשרת הבנה מהירה ותוצאתית של הדרך לשיפור התקשורת ומערכת היחסים, וזה אפילו מהנה!

 4. אמירה סגל

  אני מצפה שהיא תבין אותי לאחר כל כך הרבה זמן שאנחנו יחד!

  מכירים את המשפט "ציפיות יש רק בכריות"? טוב נו - זאת לא סתם קלישאה.... כולנו מצפים שהשני יבין, יעשה, ידע את מה שאנחנו חושבים שהוא/היא צריכים כבר לדעת.... רק שבמציאות זה לא קורה.
  הורדת ציפיות היא מפתח ע-נ-ק לשיפור מערכת היחסים. בכל ציפיה יש בעצם רצון שהשני יעשה את מה שאני רוצה! הסוד הגדול בהורדת הציפיות הוא הבנת הפרשנות שלנו עצמנו, הכניסה "לנעלי האחר", הבנת דרכי החשיבה של האחר, בכדי לדעת איך אני יכול/ה לתקשר את הרצונות שלי מבלי לזרוק אשמה. אפשר לומר את הדברים באופן ישיר ומכבד.
  איך עושים זאת? זה בדיוק מה שעושים במפגשי האימון עמי :-)

 5. אמירה סגל

  כמה פעמים ניסיתי לדבר איתו ו....אני לא מצליחה - מה עושים?

  במפגשי האימון איתי,נתייחס בדיוק לבעיות מהסוג הזה - כי לכל אחד מאיתנו הרגלים ודפוסי תקשורת שאליהם אנחנו רגילים. ו.... מה לעשות - לא תמיד זה עובד עם הצד השני. נבין את אופי והאופן שבו את/ה מתקשר/ת, איך אפשר "לחשב מסלול מחדש" באופן השיח והדיבור, ואיך ליצור קשב אצל הצד השני.

אמירה סגל

אימון לשיפור יחסים, ולהתגב...