בתהליך..המתן בבקשה.

מרי עיצוב פנים בגובה העיניים / חוות דעת


אוקטובר 2018
פניתי למרי לייעוץ כשרציתי להסב חדר-מחסן לקליניקה. הייתי צריכה לבצע תוספת בניייה קטנה ולכן כל ס"מ של בנייה ומיצובו היה קריטי עבורי.
מרי התגלתה כבעלת ידע נרחב בתחום העיצוב והבנייה (ידעה לתת אפילו הנחיות לבנאים על חיזוק המבנה ובזכותה לא ויתרנו להם על זה).
למרי תודעת שירות מרשימה, היא הייתה זמינה מאוד, נעימה וסבלנית.
דיי במהירות קיבלתי 3 אופציות לבחירה, ויכולתי להתדיין איתה על יתרונות וחסרונות של כל אפשרות. למרות זאת, מרי הקפידה שהבחירה הסופית תהיה שלנו ולא הכתיבה את דעתה (תכונה חשובה ביותר בעיני).
מרי עזרה לנו גם בייעוץ של בחירת האריחים, כיור, ומיצוב ראשוני וגם פה אני שמחה ומכירת תודה שהתייעצתי איתה, כיוון שבזכות הייעוץ המקצועי שלה נמענה ממני עוגמת נפש רצינית ביותר אם הייתי בוחרת את האריחים שבתחילה התכוונתי לבחור. כל פעם שאני נכנסת למשרד (בעיקר בחורף), אני מברכת את העצה הנפלאה שלה ושמחה שבחרתי להקשיב לה.
אז למה כדאי לפנות למרי לשרות? כי היא מקצועית ומקצוענית!!!! יש לה ידע נרחב בתחום הבנייה והעיצוב, היא עם תודעת שרות נפלאה, היא זמינה וקשובה, והיא לא כופה את טעמה ודעתה על הלקוח!!! העלות של השרות הגיונית והיא משתלמת כיון שנמנעות טעיות קריטיות ומקבלים תוצר מרשים יותר ושירותי יותר.
שמחה שפניתי אליך מרי!!!!
תודה רבה על הליווי והשרות הנפלא!!!

תגובות
553757 מרי בצון

מרי בצון

אדיכלות פנים, עיצוב פנים וה...