בתהליך..המתן בבקשה.

טלי שחר מרכז יהל - טיפול והדרכה

מילות מפתח: דמיון מודרך , פרחי באך , צמחי מרפא , ניקוי רעלים , מדיטציה , אקסס בארס , ארומתרפיה , תזונאית נתרופתית , רפואה משלימה , תזונאית טבעית

אודות

שעות פעילות: א' - ה' בין השעות 09:00-13:00, 17:00-19:00 ו' בין השעות 08:30-12:30

ברוכים הבאים לדרך החדשה שלכם,

איזון בין גוף ונפש הוא המפתח לחיים טובים, זה סוד ההצלחה לכל דבר. כשהנפש שלמה ומאוזנת, התודעה מתרחבת ומכאן האפשרויות גדלות. חיים מאוזנים מזמנים אלינו שפע, הצלחה, שגשוג וכל מה שאנו מאחלים לעצמנו. לעיתים קיימות חסימות הבאות לידי ביטוי בבעיות רפואיות או רגשיות. כאן במרכז יהל אנו פועלים על מנת להתאים טיפולים אישיים המעניקים פתרון תומך למגוון בעיות. ומעניקים יידע וליווי מקצועי למדריכים ומטפלים מתחומי רפואה שונים.
נעים להכיר, שמי טלי שחר. מטפלת רב תחומית ומכוונת להתפתחות ושינוי, בעלת "יהל" מרכז רב תחומי לטיפול והדרכה.

אצלנו ב"יהל" הכל מתחבר
הקמנו את מרכז "יהל" כמקום המשלב טיפולי רפואה משלימה רב תחומיים, לצד סדנאות הכשרה למטפלים ולקהל הרחב. אנו פועלים בשיטת מעגלי שינוי והשפעה. וזאת מתוך אמונה שביחד ניתן להגיע לתוצאות טובות ופורצות דרך. לכן, אנו מעודדים חיבורים בין אנשים, למטרות טיפול, למידה והעשרה. שיתוף וחשיבה קבוצתית מולידים רעיונות חדשים ומייצרים השראה.
Light your way – מאירים לכם את הדרך
במרכז יהל אנו מתמקדים בהנגשת אורח חיים בריא והטמעתו בחיינו. אורח חיים בריא הוא שילוב איזון בין גוף ונפש. תזונה בריאה, תנועה, שינה איכותית, מחשבות בונות, מימוש הפוטנציאל. כל אלו יוצרים תחושת איזון ומקדמים אותנו להגשמת יעדים.
זה נשמע קצת גדול, אבל בעצם מאוד פשוט. אנחנו כאן כדי להאיר לכם את הדרך לאורח חיים בריא ולעזור לכם לעשות שינויים קטנים ומהותיים שיטיבו עבורכם.

Lite your way – מקלילים לכם את הדרך
אנו מאמינים כי שיח פנימי חיובי, דימוי גוף אוהב והשאיפה ללמוד ולהתנסות בחדש יוצר אווירה של צמיחה ושמחה בתהליך כך הדרך לשינוי נעימה וזורמת וההרגלים נטמעים ונשארים לאורך זמן. הדרך לא חייבת להיות מאתגרת. אפשר להגיע לייעד גם בקלות ובשמחה.
“All life comes to me with EASE, JOY & GLORY”
המשפט שלפניכם הוא המנטרה של שיטת הטיפול אקסס בארס. אני מאוד מתחברת אליו ואימצתי כמנטרה. בקלות, בשמחה ובהארה אפשר להגיע לכל הטוב שבעולם. כשאנו מאוזנים, האור הפנימי מופץ לכל, אנו שמחים ומאושרים ומכאן אנו מזמנים לחיינו שפע של טוב.

מוזמנים ליצור קשר ולהתחיל את השינוי.
בברכת אושר ושפע,
טלי שחר

תגובות

טלי שחר מרכז יהל

מרכז טיפול והדרכה לריפוי ות...