בתהליך..המתן בבקשה.

ליטל הלפ - תמיכה והדרכה לנשים לאחר לידה

מילות מפתח: התפתחות תינוקות , ליווי לאחר לידה , bot , הנקה , הריון ואחרי לידה

אודות העסק

שלום, אני ליטל דרי.
אני מגיעה לאישה אחרי הלידה הביתה מדריכה אותה בהנקה וטיפול בתינוק, תומכת בה רגשית, מחזקת את הקול הפנימי שלה על מנת ליצור חיבור וקשר בינה לבין התינוק.
בנוסף אני מעבירה סדנאות לנשים בהריון הכנה להנקה ולחיים שלאחר הלידה, כדי לספר לנשים על התקופה שלאחר הלידה. וגם סדנאות לאימהות ותינוקות לאחר לידה בנושאים שונים.

בעברי מהנדסת תוכנה באלביט.

לאחר הולדת בני הראשון חוויתי קשיים רבים ...

קרא עוד...

שירותים

הכנה להנקה ולימים שלאחר הלידה
הנקה זה טבעי
נכון. אבל היום נשים כמעט לא רואות הנקה לפני שהן עצמם הופכות לאימהות. ההנקה נעשית בצניעות ותחת סינר הנקה וגם אם כן יוצא להן לראות הן בדרך כלל לא צופות במטרה ללמוד.
בנוסף התערבויות בלידה (שיש לזכור שהן נועדו כדי להציל חיים של אמא ותינוק) יכולות לגרום לסטרס אצל האמא או אצל התינוק ו/או להפרדה ביניהם דבר שעלול להקשות על התבססות ההנקה.
התינוק יודע מה לעשות
נכון מאוד. אבל זה נכון לתינוק שנולד במועד ושהתנאים מאפשרים לו הנקה כלומר קרבה לאמא, עור לעור ומגע תומך ולא כזה שעלול להפריע לו לינוק.

השירות הוא עבור נשים בהריון (ניתן ורצוי להגיע עם מלווה) , בוקר שישי שמכין לימים הראשונים שלאחר הלידה מבחינת הצרכים של התינוק וההנקה.
קבלת פרטים
בוקר אימהות ותינוקות
מעגלי אימהות ותינוקות בנושאים שונים לאחר הלידה: סיפור הלידה, מעבר למוצקים, הנקה ושאיבות, חזרה לעבודה, גמילה מהנקה ועוד...
קבלת פרטים

כל השירותים (6)

חוות דעת

תמר סצמסקי  מדברת צילום תמר סצמסקי מדברת צילום

ליטל דרי בקרה אצל אחי ובת זוגו לאחר הולדת בנו הבכור, זאת היתה המתנה שנתתי לו. התגובות היו מאוד טובות ונאמר לי שזאת המתנה הכי שווה שקיבלו. את מקצועית מ...
קרא עוד...

מור

ליטל מקסימה! משרה רוגע, נעימות, סבלנות, וכמובן ידע פרקטי.. בתכלס, כל מה שאשה צריכה אחרי לידה! גם שנתיים אחרי היא תמיד זמינה לכל שאלה, זכיתי שהכרתי או...
קרא עוד...

סרטונים


בעזרת פריצי שרוצה להגיע לאמא לציצי בלי להכאיב לאמא ולקבל כמה שיותר חלב נלמד על מה צריך לשים לב בתנוחת ההנקה.

בלוג

ליטל  דרי שלום ונעים מאוד

שלום לכולכם.אני חדשה בביז וממש כבר משתוקקת להכיר את כולם מקרוב. אחד הדברים שאני אוהבת בנטוורקינג זה את החיבורים שבמבט ראשון אולי יכולים להיראות לא קשו...
קרא עוד...

לכל העדכונים

ליטל דרי

תמיכה רגשית והדרכת נשים אחר...

עסקים מומלצים בתחום