בתהליך..המתן בבקשה.

ד"ר ליאורה שיפטן - אימון והנחיית הורים ומתבגרים

שירותים

הנחיית הורים פרטנית

אין מקצוע שאנחנו ניגשים לעבוד בו ללא הכשרה כלל. חוץ מהמקצוע הכי חשוב בעולם- הורות. אנחנו ניגשים לתפקיד חיינו עם ארגז כלים חסר. בהדרכה ההורית נלמד איך מטפלים בבעיות תקשורת עם הילדים, איך משפרים את האוירה בבית, מה עושים כשהילדים רבים ביניהם? דרכים ליציאה ממאבקי כוח. התמודדות עם שקרים של ילדים. איך מציבים נכון גבולות? מה נחשב לפינוק? ואיך מראים נכון אהבה.
לכל משפחה אתאים הנחיה לפי הערכים ותפיסת העולם שלה, שתיתן מענה וכלים לשאלות ולבעיות האופייניות לה. בתהליך קצר וממוקד נמצא פתרונות מעשיים ויישומיים שילוו אתכם בהורות שלכם.

אימון אישי

לכל אדם, יש תקופות בהן הוא מרגיש שהוא לא נמצא בהגשמה. שהוא מחפש כיוון או דרך להגיע למטרה שלו. תקופות בהן הוא מרגיש שמשהו כרגע לא נכון לו בחייו. זה יכול להיות בתחום היחסים, ההורות, ההתפתחות העצמית ובעוד תחומים בחיים. באימון, נגבש ביחד את החזון שלך, נבנה תמונה מפורטת של איך הדברים צריכים להיות כדי שתהיה במיטבך, נבין מה הדרך הכי טובה עבורך להגיע לשם ונצעד בה ביחד.

זבנג וגמרנו

שיחה של שעה לבירור אישי. מתאים למי שנמצא בדילמה וצריך להישאל את השאלות הנכונות כדי לקבל החלטה.

אימון אישי למתבגרים

בגיל ההתבגרות יש המון סערות וחיפוש עצמי, מי אני? מי אני רוצה להיות? איך להשתלב בקבוצת השווים? מה לעשות עם הלחץ בלימודים? איך להתחבר נכון לחברים? ועוד הרבה דילמות הקשורות לשינויים הביולוגיים וההתפתחותיים.
את התשובות לשאלות האלו נמצא בשדה החברתי תוך כדי מילוי משימות והתפתחות אישית. בתהליך האימון האישי נשאל את השאלות שחשובות למתבגר/ת, נעלה את הדילמות שאיתן הוא או היא מתמודדים ונמצא את התשובות הנכונות לכם אחד מהם.
בתהליך אימוני המתבגרת/המתבגר יעשו פעולות מקדמות בחיי היום-יום שיסייעו להם לסלול את דרכם בעולם מורכב זה.

ליווי משפחה בניהול אתגר

ליווי צמוד למשפחה המתמודדת עם אתגר הדורש ניהול מול מספר גורמים. רפואיים, מטפלים, מאבחנים ועוד.
למשל: כאשר לאחד או לכמה מהילדים יש הפרעת קשב וריכוז (ADHD,ADD) יש צורך לנהל את הטיפול במספר זירות. מול בית הספר, הרופא, החוגים, טיפולים משלימים. לבחור נכון את הטיפולים הנכונים לילד, את התדירות שלהם. להחליט איזה אבחון נכון לעשות ומתי.
אני אלווה אתכם בתהליך, בצמתי קבלת ההחלטות ובפגישות מול הגורמים השונים כדי לוודא שילדכם יקבל אל הטיפול הנכון ביותר עבורו ועבורכם כמשפחה. וכמובן, אדריך אתכם איך להתנהל נכון בבית.

ד"ר ליאורה שיפט.. אימון והנחיית ה...

הנחיית הורים ואימון אישי