בתהליך..המתן בבקשה.

שרית אלימלך

מילות מפתח: הגשמה עצמית , אימון אישי , איכות חיים , העצמה אישית , יעוץ זוגי

אודות העסק

שמי שרית אלימלך, מאמנת אישית בכירה MCIL חברה בלשכת המאמנים הישראלי, ויועצת זוגית מוסמכת מטעם המכללה האקדמית תל חי בשיתוף מכללת עידן ההורות.
למעלה מ שנים אני מובילה אנשים רבים להעצמה אישית והגשמה עצמית, מתמחה באיתור דפוסי התנהגות ודפוסי חשיבה שמעכבים את האדם מלממש את הפוטנציאל שבו ולמקסם את הצלחותיו בתחומי החיים השונים. תהליך האימון האישי הנו מאתגר, מסקרן ומרתק בו תגלה/תגלי עצמך מחדש... אני מזמינ...

קרא עוד...

שירותים

פגישת היכרות
פגישת היכרות היא פגישה ראשונה ללא כל התחייבות,אורכה כשעה וחצי, בפגישה אנחנו ביחד בוחנים את הבעיה, מאתרים את דפוסי החשיבה שמהווים חסם אל מול ההגשמה העצמית, הפגישה מאוד חווייתית ומשלבת שיטות שונות בהן אני נעזרת להבנה עמוקה יותר של הדברים ומעלה תובנות חדשות אצל המטופל, לאחר מכן יוצאים לדרך עם מספר מפגשים שבהם אני מעניקה כלים להתמודדות עם אותם דפוסי חשיבה מעכבים וחוסמים.

נקודה למחשבה: אמר רבי יצחק בלאו "אין הברכה מצויה אלא בדבר הסמוי מהעין"!
קבלת פרטים
פגישת ייעוץ זוגי
פתגם: "כשמישהו מאוד אוהב אותך, זה נותן לך כוח; כשאתה מאוד אוהב מישהו, זה נותן לך אומץ" (לאו-צו) :)

כיועצת זוגית אני משתמשת בשיטת האינטליגנציה הרגשית מעולם הפסיכולוגיה, ע"פ ההגדרה מדובר "ביכולת האדם לנטר את רגשותיו ורגשות האחרים, להבחין בין רגשות שונים ולעשות שימוש במידע זה להכוונת חשיבתו ופעולותיו".
כל אדם הוא עולם ומלואו, כל אחד מאיתנו במהלך חייו רכש לעצמו עקרונות, ערכים, תפיסת עולם מסוימת, דעות ואמונות, וככל שאנחנו מתבגרים אנחנו יותר ויותר מתקבעים, וכשהתמזל מזלנו ופגשנו אדם אחר שרוצה להיות חלק מחיינו אנחנו מגלים שזה לא קל בכלל! וזה קורה כי הצד השני מגיע גם הוא עם עולמו שלו וכפי שהוא רואה את העולם ולעתים למרות החיבור והאהבה אותם הזוג חווה, עולות בעיות ומתגלים פערים שונים גדולים וקטנים בתפיסת העולם בדרך החשיבה וההתנהלות היומית ביניהם.
אני מאמינה שזוגיות זו מתנה וברכה גדולה, הזכות לאהוב ולהיות נאהב, אז חשוב לפני שמפרקים ועוזבים לבחון ולהעלות את הבעיות מן הסמוי לגלוי. באמצעות שיטת האינטליגנציה הרגשית כל אחד מבני הזוג למד לראות את הצד השני, לראות מעבר, לראות לרגשותיו, לצרכיו, לעולמו. ביחד נלמד תקשורת חיובית ובריאה, תקשורת המאפשרת לכל אחד מבני הזוג לחוות הנאה וצמיחה בזוגיות, ומעבר לכך הייעוץ הזוגי מפתח את עולמו הפנימי של כל אחד מהשניים.
קבלת פרטים
ייעוץ באמצעות סקייפ
כולנו מכירים את ההרגשה ש"אילו רק היו לנו יותר שעות ביום" :)
לעתים אנחנו עמוסים מאוד בשגרת היום יום ואין לנו את הזמן ללכת לייעוץ/טיפול למרות שאנחנו מאוד רוצים! ולשם כך כיום באמצעות הטכנולוגיה שמשפרת את חיינו יותר ויותר מטפלים/יועצים/מאמנים/ ועוד רבים מנותני השירותים השונים עוברים לפגישות באמצעות סקייפ, Skyp.
הייעוץ בסקייפ הוא בין 30 ל 60 דקות, בהתאם לסוג הפנייה. במידה ואמצעי טיפול זה יתאים לך, ניתן יהיה לקיים סדרת פגישות בכל נושא הקשור לתחום האימון האישי. התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי.
קבלת פרטים

כל השירותים (3)

חוות דעת

רחלי (ינואר 2014)

שרית היא מאמנת אישית מדהימה. היא עזרה לי לא פעם לשאול את השאלות הנכונות, להבין את החסמים, להביא את היכולות והערכים ולהעצים את המודעות האישית. כל זה כד...
קרא עוד...

יפית ( ינואר 2013 )

לשרית היקרה! אין לי כל הרבה מילים לתאר את גודל העזרה שלך בהתפתחות האישית והעסקית שלי. את באמת אישה מיוחדת עם המון אכפתיות ומקצוענות,שבהחלט עוזרת לפתרו...
קרא עוד...

לכל העדכונים

שרית אלימלך

מאמנת אישית בכירה MCIL,יועצ...

עסקים מומלצים בתחום

נורית ענב-אימונורית  הכוונה מקצועית נורית ענב-אימונורית הכוונה מקצועית
נורית ענב- אימונורית
זיוה  לויטנוס זיוה לויטנוס
זיוה לויטנוס
ארם  דקל ארם דקל
ייעוץ עסקי 3D-מימד עיסקי-מימד אישי-מימד ריגשי