בתהליך..המתן בבקשה.

רפאל גבאי דיגיטל / בלוג

למה פייסבוק סוגרים חשבונות לעסקים בתחום היופי?

20/02/2022 13:32

 • אין כמעט לקוחות שפנו אליי מתחום היופי שפייסבוק לא סגרה להם את חשבון המודעות שלהם ויש כאלה שנסגרו להם יותר מחשבון אחד. כשאני שואל את הלקוחות למה החשבון נסגר הם עונים לי בתמימות שהם לא ממש מבינים.

  לפני שאני מסביר למה זה קורה חשוב לי שתבינו למה זה בעייתי לפתוח עוד ועוד חשבונות מודעות.

  חשבון מודעות בפייסבוק מאגד למעשה את כל הקמפיינים שלכם ואת כל המידע על פעולות שגולשים כמו כניסה לאתר שלכם, צפיה בסרטון שפרסמתם, מעורבות בדף שלכם, הוספה של מוצרים בחנויות אונליין, השארת פרטים וכולי.

  זה מאפשר לכם לעשות קמפיינים יעודיים לקהלים מסויימים כמו קמפיין רק למי שנכנס לאתר או קמפיין רק למי שהוסיף מוצר לעגלה ולא רכש.

  ברגע שסוגרים לכם חשבון מודעות אתם מאבדים את כל המידע על הקהלים וצריכים להתחיל הכל מהתחלה וכך מאבדים מידע חשוב מאוד שיכול לסייע לכם למכור או לסגור עסקאות יותר בקלות.

  אז מה הסיבה שפייסבוק סוגרים חשבונות לעסקים בתחום היופי? עסקים בתחום היופי אוהבים לפרסם תמונות של לפני ואחרי ואלו תמונות שמפרות את מדיניות הפרסום של פייסבוק. פייסבוק רואה את זה כניצול מצב לא טוב של מישהו כדי למכור משהו.

  סיבה נוספת היא בחירת מילים שפייסבוק לא מוכנה שתשתמשו בה, בדיוק מאותה סיבה. לדוגמא, אסור לכתוב במודעה "סובלת מ..." אלא לבחור במילים שמציעות פתרון מבלי להציג את הבעיה או החולשה.

  עסקים רבים בתחום היופי נפגעו בגלל הפרות מסוג זה כי בחרו לפרסם לבד או הפקירו את הפרסום שלהם אצל קמפיינים לא מנוסים וכך הפסידו לא מעט כסף.

  תחום היופי הוא תחום מאוד תחרותי ולכן כדאי שקמפיינר מנוסה יטפל לכם בפרסום שלו.


  שלכם,

  רפאל גבאי,

  שיווק דיגיטלי לעסקים וחברות

  054-6493203

תגובות

רפאל גבאי שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי לעסקים