בתהליך..המתן בבקשה.

שרית ספירו מעצבת פנים

מילות מפתח: מעצבת פנים , עיצוב פנים יעוץ , עיצוב דירה להשקעה , יעוץ לפני קנית דירה , יעוץ לפני רכישת דירה , עיצוב פנים , עיצוב פנים בתל אביב

אודות העסק

שמי שרית ספירו ומעצבת פנים עם ניסיון של 27 שנה, עצמאית משנת 2012.
אני מתמחה בתכנון ובעיצוב דירות ללקוחות פרטיים, באזור תל אביב והמרכז.

עיקר עבודתי מתמקד בתכנון המעטפת הנכונה לצרכים הספציפיים של לקוחותיי. הדגש הוא על ארגון נכון של החללים ועל התנועה ביניהם, דבר המשפיע באופן ישיר על איכות החיים של בני הבית, על הפרטיות ועל היחסים ביניהם.
ניצול מקסימלי של החלל, יצירת מקומות אחסון, שימוש נכון באור טבע...

קרא עוד...

שירותים

תכנון ועיצוב כולל של דירות עבור פרטיים
תכנון ועיצוב דירה משלב גיבוש רעיוני משותף, דרך תכנון מפורט, ליווי בבחירת חומרי גמר,כלים סניטריים, תאורה, רהוט ופרטי עיצוב משלימים, ופיקוח על השיפוץ.
התכנון המפורט כולל תכניות הריסה, בניה, חשמל אינסטלציה,תקרות מונמכות עבור מיזוג אוויר ותאורה שקועה,תכנון נגרות קבועה כולל פרטי ביצוע להזמנה מנגר, תכנון מדרגות, תכנון מפורט לחדרי רחצה ומטבח.
קבלת פרטים
עמודים לקנות דירה? יעוץ לפני רכישת דירה ובדיקת התאמתה לצרכים ולחלוקה הרצויה.
אם מצאתם נכס לרכישה והוא מוצא חן בעיניכם, ואתם מתלבטים אם תוכלו לבצע בו שינויים על מנת להתאימו לצרכים שלכם אוכל לסייע באמצעות תכנון רעיוני ראשוני ובדיקת פוטנציאל ומגבלות הדירה.
לפגישת יעוץ, טלפנו: 0523-528063
קבלת פרטים
שפוץ דירה קיימת או רכישת דירה? בדיקת פוטנציאל הדירה שלכם לפני קבלת החלטה.
מטבע הדברים, לאורך השנים נוצרים שינויים מבניים במשפחה וכך גם כחברה צרכנית, מתאספים עם השנים חפצים שונים ורבים. כמה פעמים התרגזתם מפני שהבית מבולגן, צפוף, אין מספיק פרטיות, ואתם מוצאים עצמכם חולמים על מעבר לדירה יותר גדולה?
רגע לפני שתקבלו החלטה לקנות דירה גדולה יותר, תשאלו את עצמכם מה יהיו ההשלכות הכלכליות של החלטה כזאת. אם אתם יכולים לעמוד בהוצאה, הרי שאין התלבטות, אך אם אתם מרגישים שמעבר דירה ידיר שינה מעיניכם, קחו את הזמן לבדוק אם ניתן באמצעות תכנון מחדש של הדירה שלכם, לקבל את מבוקשכם.
בדירה בה אתם גרים מזה זמן, אתם מאוד מודעים לצרכים של כל אחד מבני הבית, ולדינאמיקה בין בני הבית ובין הפונקציות השונות, כך שנוכל בפגישה אחת משותפת לבנות ביחד פרוגראמה. בעזרת ניסיון תכנוני רב שנים, אוכל במהרה להעריך אם אכן ניתן יהיה לתכנן את דירתכם לשביעות רצונכם. תופתעו לגלות עד כמה ארגון נכון ומותאם של דירתכם יכולה לשנות את איכות החיים שלכם !
קיראו סיפור דומה: http://www.saritsapiro-interiordesign.com/#!commercial/ctzx
לפגישת יעוץ, טלפנו: 0523-528063
קבלת פרטים

כל השירותים (4)

חוות דעת

ק.ש.

העבודה עם שרית היתה חוויה יוצאת דופן, שבסופה קיבלתי את הבית המיוחד שרציתי וגם נהניתי מהתהליך. שרית מביאה ניסיון ומקצוענות חסרת פשרות לצד פתרונות יצירת...
קרא עוד...

צ.ד.

אני לא אשכח את המפגש הראשון שלי עם שרית. היא משדרת כזו שלוות נפש ועדינות. ברגע שרואים אותה, נרגעים. הכל יהיה בסדר. שרית השקיעה בי את מלוא תשומת הלב. ...
קרא עוד...

סרטונים


תכנון ועיצוב מחדש של דירת גג שנקנתה במצב מוזנח, ונזקקה לשיפוץ מלא. הדירה יועדה למשפחה בת ארבע נפשות.
הדירה בנויה בצורת ח, עם שני אגפים שביניהם מחבר חלל מואר דמוי פטיו, עם חלונות תקרה (skylights). במקור היתה הדירה מחולקת כך שהסלון והמטבח היו צמודים, ופינת האוכל היתה בתוך הסלון. הפטיו חולק למבואת כניסה ולמשרד, כך שהבאים לדירה נכנסו לפרוזדור שקישר בין שני האגפים (כלומר, בין שתי זרועות ה-ח).
בעיצוב החדש, הדירה חולקה כך שמצד אחד נמצא האגף הפרטי, ובו שלושה חדרי שינה, שני חדרי רחצה ושירותי אורחים; ומהצד האחר חלל המגורים ופינת העבודה. החלל דמוי הפטיו הפך למטבח הכולל פינת אוכל, עם אפשרות לאירוח של 20 סועדים, וכן פינת הסבה למשחק ברידג'. לבקשת הדיירים, הוזמנו לפטיו חלונות מצוירים, בהשראת הצייר נחום גוטמן.
לדירה שתי מרפסות: האחת, לאורך חלל המגורים והעבודה, הפונה לצפון; והשנייה, הפונה לדרום, משמשת את חדרי השינה.

בלוג

שרית ספירו  עיצוב פנים המרחב הביתי במעבר בין הורות לילדים בבית, לבין הורות לילדים מחוץ לבית

עם יציאתם ש הילדים משתנה תחושת הבית ואנו נותרים מול מרחב פיסי גדוש בזכרונות כחלק מהשינויים העוברים עלינו ועל המשפחה במשך הזמן. מרחב זה אינו נשאר לעולם...
קרא עוד...

לכל ספרייה יש סיפור לכל ספרייה יש סיפור

הספרייה הביתית היא לא רק אביזר עיצובי. מי שנכנס אליכם הביתה יכול ללמוד מיד, לפי הספרייה שלכם, במה אתם מתעניינים (האם אתם אוהבים מיסטיקה? או שאולי אתם ...
קרא עוד...

לכל העדכונים

שרית ספירו עיצוב פנים

עיצוב פנים