בתהליך..המתן בבקשה.

עיצוב פנים והום סטיילינג / בלוג

העמדת חפצי נוי לאוהבי הום סטיילינג

17/12/2019 18:08

 • איך להציג את חפצי הנוי שלנו?

  בסופו של יום כולנו אוהבים פיצ'פקסאז קבלו כמה טיפים איך להציג אותם:                                         

  אוספים, חפצי נוי, תמונות ואפילו פריטים שנשארו מההורים או הסבים והסבתות והפרידה קשה לנו רגשית,  הם חלק חשוב ובלתי נפרד בעיצוב הום סטיילינג ובחיים שלנו.

  אופן העמדתם בחלל במינון נכון, מעניק לבית או אפילו למשרד את הייחודיות שלו ומדגיש את הטעם האומנותי של דיירי הבית.

  -->·        -->אם אתם אוספים למשל מזכרות מטיולים בחו"ל או פריטים שרכשתם כאן בארץ או קיבלתם מתנות לחנוכת בית כמו למשל: בובות/אגרטלים/פסלונים/פמוטים/נרות/חנוכיות/חמסות ומה לא? תוכלו למקם אותם על מדפים בפינת האוכל, הסלון או בנישה אם יש לכם. מי שלא חושש מאבק יוכל למצוא להם פינה על אחד המזנונים העיקר לא לפזר לרכז בקבוצות ולשלב גדלים שונים.

  -->·        -->את כלי הקריסטל של הסבתא תוכלנה אתן הנשים לשדרג אותם לכלי אחסון לתכשיטים, אני למשל לקחת 2 כלים אחד משמש לטבעות ועגילים האחר לשרשרות פנינים. אופציה נוספת לשים כלי בכניסה לבית למפתחות/מכתבים/ארנקים – הכל מאוחסן ומעוצב.

  -->·        -->גם חדר הרחצה ושרותי האורחים יכולים להיות מעוצבים וגם שם אפשר או להניח חלק מהאוספים או כלים יפים וסגורים שישמשו לאחסון מוצרי טואלטיקה.

  -->·        -->במידה ונשארו לכם מהמפיות הסרוגות של הסבתא (קרושה) – תוכלו להצמיד לבד קטיפה כחול או מוזהב למסגר ולתלות במסדרון או חדר השינה.

  איך אתם מציגים את האוספים שלכם?

תגובות

שרה שטיינר הום סטיילינג ועיצוב פנים

מעצבת פנים