בתהליך..המתן בבקשה.

עדי צ'זרה - מורה לפיתוח קול

מילות מפתח: פיתוח קול , ווקה פיפל , פיתוח קול לזמרים , שלומית והטנורים , פיתוח קול במרכז , איתמר פוגש ארנב , חיל האויר , צעירי תל אביב

אודות העסק

מורה מקצועי לפיתוח קול, יליד איטליה, סיים בהצטיינות את האקדמיה למוזיקה בת"א וזכה במלגות מטעם קרן התרבות אמריקהישראל.
שר כסולן טנור עם מיטב התזמורות בארץ במגוון יצירות ותפקידי אופרה.
שיחק ושר במיטב התאטראות במחזות מוזיקליים כגון "שלמה המלך ושלמי הסנדלר" בתאטרון הבימה, "כטוב בעיניכם" בקאמרי, "פיאף"בית לסין ועוד.

שירותים

שיעורי פיתוח קול - על כל עשרה שיעורים שיעור בונוס !
בכל שיעור פיתוח קול שבו נעבוד יחד על חיבור הקול לנשימה ולגוף, הכרות עם הקול והגוף ככלי נגינה, שירה עם חיבור ותמיכה, חימום הקול והרחבת המנעד ע"י תרגילים ווקאליים. בניית רפרטואר אינדיבידואלי שמותאם הן לרמה והן לרצון של התלמיד/ה ולצרכים השונים כמו אודישן, הופעה וכו.

משך השיעור: שעה
קבלת פרטים

כל השירותים (1)

חוות דעת

הדס  נתן הדס נתן

עדי הלחין לי שלושה שירים להצגה על סיפורי האישי. עדי עשה זאת במקצועיות וכשרון רב. עדי הצליח בהלחנת השירים להעביר דרך המוזיקה את התחושות והרגשות שהייתי ...
קרא עוד...

סרטונים


ככה הכל התחיל. ליאור כלפון הבמאי. חזרות עם המנהל המוזיקלי- שי פישמן. ולקראת סוף החזרות הרעיון הגאוני (והלא כ"כ נעים ומתחשב בנו כיחידים) לצבוע אותנו בלבן. אין אף אחד שיבלוט יותר כי הכל צבוע בלבן. כמו גפרור שנדלק, (הנה מצאתי את השמש שחיפשתי). השמש שהדליק את כל השמונה. הקליפ. ביוטיוב. ותוך אני לא זוכר כמה זמן. הקליפ הופך להיות ויראלי בטירוף, הנצפה ביותר ביוטיוב. ווקה-פיפל- אנחנו תופעה! (היום אני כבר מזמן לא שם).
אז הנה הקליפ המתוק-חמוץ הזה - השמש המאוד מבעיר הזה, שהביא בשורה חדשה לעולם, ממש ככה- הווקה-פיפל. ו-שימו לב... היום כבר יותר מ-15,000,000 צפיות! וואהו וואהו.
וסיפור הנס הזה לכבוד מה? לכבוד החנוכה.
חג חנוכה 2017 שמח לכל בית ישראל :)
-
עדי צ'זרה ישועה - מורה לפיתוח קול ועמידה מול קהל
זמר טנור, יוצר ומוזיקאי מדופלם.
054-3974880
https://www.facebook.com/adi.official

לכל העדכונים

עדי צ'זרה ישועה

פיתוח קול

עסקים מומלצים בתחום